Hele lejligheden
Modern 2BR Pool Gym Pet-friendly 12
Overnatningsstedets klasse: 3
Denne lejlighed med familievenlig profil ligger i kort afstand fra Tampa
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Modern 2BR Pool Gym Pet-friendly 12





Denne lejlighed har en beliggenhed mindre end et kvarters kørsel fra Tampa og Raymond James Stadium. Andre faciliteter tæller et fitnesscenter og en have.
Anmeldelser
9,69,6 ud af 10.
Enestående
Hele lejligheden
2 soveværelser2 badeværelserPlads til 7 personer
Populære faciliteter
- Pool
- Gratis Wi-Fi
- Loungeområde
- Motionscenter
- Børnevenlige oplevelser
Primære faciliteter (6)
Primære faciliteter (6)
- 4 lejligheder
- Fitnessfaciliteter
- Have
- Spillehal/spillerum
- Havegrill
- Legeplads
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- Legeplads på stedet
- 2 soveværelser
- Privat badeværelse
- Stue
- Have
- Spillerum
Den nuværende pris er 2.746 kr.
2.746 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
15. sep. - 16. sep.
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Waterfront Condo w/ Arcade in Treasure Island!
Treasure Island
Waterfront Condo w/ Arcade in Treasure Island!
Treasure Island
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering

Modern 2BR 2BA w King Bed Pools Gym 1
Westchase
Modern 2BR 2BA w King Bed Pools Gym 1
Westchase
- Pool
- Gratis Wi-Fi
- Loungeområde
- Motionscenter
Prisen er 2.272 kr.
2.272 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
9. sep. - 10. sep.

Lovely St Pete Beach Cottage, Walk to Beach & Town
Gulfport
Lovely St Pete Beach Cottage, Walk to Beach & Town
Gulfport
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse

4 Mi to Indian Rocks Beach! Home w/ Screened Lanai
Largo
4 Mi to Indian Rocks Beach! Home w/ Screened Lanai
Largo
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
9.4 ud af 10, Enestående, 6 anmeldelser
9,4
Enestående
6 anmeldelser

Modern 2BR 2BA Pool Gym Near Airport 9
Westchase
Modern 2BR 2BA Pool Gym Near Airport 9
Westchase
- Pool
- Gratis Wi-Fi
- Loungeområde
- Motionscenter
Prisen er 2.263 kr.
2.263 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
15. sep. - 16. sep.

7 Mi to Busch Gardens! Family & Pet-friendly Home
Lutz
7 Mi to Busch Gardens! Family & Pet-friendly Home
Lutz
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering

IRB Coastal Beach Homes
Indian Rocks Beach
IRB Coastal Beach Homes
Indian Rocks Beach
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse

8 Mi to Honeymoon Island: Golf Getaway w/ Balcony!
Palm Harbor
8 Mi to Honeymoon Island: Golf Getaway w/ Balcony!
Palm Harbor
- Køkken
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi

2 Blocks to Clearwater Beach: Walkable Coastal Gem
Clearwater Beach
2 Blocks to Clearwater Beach: Walkable Coastal Gem
Clearwater Beach
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi

Canopy Cove Stunning 2BR Apt Heart of Downtown
Safety Harbor
Canopy Cove Stunning 2BR Apt Heart of Downtown
Safety Harbor
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
Prisen er 3.069 kr.
3.069 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
9. sep. - 10. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Tampa, FL
Hvad ligger i nærheden?
- Countryway Golf Club - 2 min. kørsel - 2.4 km
- Upper Tampa Bay Park - 3 min. kørsel - 3.1 km
- Oldsmar Flea Market - 5 min. kørsel - 4.8 km
- Westchase Golf Course - 6 min. kørsel - 5.8 km
- Tampa Bay Downs - 9 min. kørsel - 6.8 km
Sådan kommer du rundt
- Tampa, Florida (TPF-Peter O. Knight Lufthavn) – 39 min. kørsel, 28 km
- St. Petersburg, FL (SPG-Albert Whitted) – 41 min. kørsel, 44 km
- Tampa, FL (TPA-Tampa Intl.) – 21 min. kørsel, 15,3 km
- St. Petersburg, FL (PIE-St. Petersburg-Clearwater Intl.) – 30 min. kørsel, 24,5 km
- Tampa Union Station – 34 min. kørsel, 23,1 km
Restauranter
- 7-Eleven - 6 min. kørsel
- Chick-fil-A - 6 min. kørsel
- Starbucks - 9 min. kørsel
- Cuban Foodies - 4 min. kørsel
- Burger King - 6 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Modern 2BR Pool Gym Pet-friendly 12
- Denne lejlighed har en beliggenhed mindre end et kvarters kørsel fra Tampa og Raymond James Stadium. Andre faciliteter tæller et fitnesscenter og en have.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- 4 lejligheder
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 15.00 til midnat
- Minimumsalder for indtjekning: 25 år
- Udtjekning er kl. 11.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
- Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 25
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Mulighed for parkering på gaden
Faciliteter på overnatningsstedet
Pool/Spa
- Fælles pool
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Mulighed for parkering på gaden
Familievenligt
- Legeplads
Soveværelser
- 2 soveværelser
Badeværelser
- 2 badeværelser
- Gratis toiletartikler
Opholdsområder
- Stue
Underholdning
- Spillehal/spillerum
- Spil
Udendørsområder
- Havegrill
- Have
Arbejdsfaciliteter
- Skrivebord
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Faciliteter til personer med handicap
- Hvis du vil anmode om faciliteter til personer med handicap, bedes du kontakte overnatningsstedet gennem kontaktoplysningerne på din reservationsbekræftelse, efter du har booket.
- Ingen elevatorer
- Handicapvenlige faciliteter på stedet
Oplevelser og aktiviteter
- Fitnesscenter
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
- Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
- Brandslukker
- Førstehjælpskasse
Generelt
- 4 værelser
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Fester og events for grupper er strengt forbudt på stedet.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Gæster kan være helt rolige, da der er brandslukker og førstehjælpskasse på stedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Et obligatorisk gebyr for rengøring er inkluderet i overnatningsstedets pris.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på denne lejlighed?
Ja, der er en pool.
Er kæledyr tilladt på denne lejlighed?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved denne lejlighed?
Desværre ikke, men der er parkering på gaden.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på denne lejlighed?
Indtjekning fra kl. 15.00 til midnat. Udtjekning er kl. 11.00.
Hvad kan jeg opleve hos Modern 2BR Pool Gym Pet-friendly 12 og i nærheden?
Modern 2BR Pool Gym Pet-friendly 12 tilbyder et fitnesscenter og en spillehal samt en have.
Hvordan er området omkring Modern 2BR Pool Gym Pet-friendly 12?
Modern 2BR Pool Gym Pet-friendly 12 ligger i Town 'n' Country, kun 9 minutters gang fra Tampa.