FLC Quy Nhon Beachfront Condotel
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Quy Nhon
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for FLC Quy Nhon Beachfront Condotel





FLC Quy Nhon Beachfront Condotel er en oplagt valgmulighed, når du besøger Quy Nhon.
Populære faciliteter
- Mulighed for parkering
Primære faciliteter (2)
Primære faciliteter (2)
- Selvstændig parkering
- Bagageopbevaring
Den nuværende pris er 117 kr.
117 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 4 ud af 4 værelser
Indlæs alle billeder af Deluxe Sea View Room

Deluxe Sea View Room
- Plads til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Double Room With Sea View

Double Room With Sea View
- Plads til 4 personer
- 2 queensize-senge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Seaview Three Bedroom Suite With Bathtub

Seaview Three Bedroom Suite With Bathtub
- Plads til 8 personer
- 2 dobbeltsenge og 2 queensize-senge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Studio With Balcony

Studio With Balcony
- Plads til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

Sala Quy Nhon Beach Hotel
Quy Nhon
Sala Quy Nhon Beach Hotel
Quy Nhon
- Pool
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Motionscenter
9.8 ud af 10, Enestående, 62 anmeldelser
9,8
Enestående
62 anmeldelser
Prisen er 258 kr.
258 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
25. sep. - 26. sep.

Fleur De Lys Hotel Quy Nhon
Quy Nhon
Fleur De Lys Hotel Quy Nhon
Quy Nhon
- Pool
- Spa
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
9.0 ud af 10, Fremragende, 67 anmeldelser
9,0
Fremragende
67 anmeldelser
Prisen er 266 kr.
266 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.

Grand Hyams Hotel - Quy Nhon Beach
Quy Nhon
Grand Hyams Hotel - Quy Nhon Beach
Quy Nhon
- Pool
- Spa
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
9.2 ud af 10, Fremragende, 128 anmeldelser
9,2
Fremragende
128 anmeldelser
Prisen er 280 kr.
280 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. sep. - 8. sep.

TMS Quy Nhon - Lee Xinh
Quy Nhon
TMS Quy Nhon - Lee Xinh
Quy Nhon
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.0 ud af 10, Alletiders, 19 anmeldelser
8,0
Alletiders
19 anmeldelser
Prisen er 109 kr.
109 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Anya Premier Beachfront Hotel Quy Nhon
Quy Nhon
Anya Premier Beachfront Hotel Quy Nhon
Quy Nhon
- Pool
- Spa
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
8.4 ud af 10, Alletiders, 62 anmeldelser
8,4
Alletiders
62 anmeldelser
Prisen er 306 kr.
306 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.

A'Dor Hotel & Spa
Quy Nhon
A'Dor Hotel & Spa
Quy Nhon
- Pool
- Spa
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
9.6 ud af 10, Enestående, 4 anmeldelser
9,6
Enestående
4 anmeldelser
Prisen er 159 kr.
159 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.

Hata hotel
Quy Nhon
Hata hotel
Quy Nhon
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.4 ud af 10, Alletiders, 7 anmeldelser
8,4
Alletiders
7 anmeldelser
Prisen er 104 kr.
104 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. sep. - 8. sep.

Quy Nhon Sea Resort
Quy Nhon
Quy Nhon Sea Resort
Quy Nhon
- Pool
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
10.0 ud af 10, Enestående, 3 anmeldelser
10
Enestående
3 anmeldelser
Prisen er 297 kr.
297 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.

Pearl Beach Hotel Quy Nhon
Quy Nhon
Pearl Beach Hotel Quy Nhon
Quy Nhon
- Pool
- Gratis morgenmad
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
8.0 ud af 10, Alletiders, 16 anmeldelser
8,0
Alletiders
16 anmeldelser
Prisen er 127 kr.
127 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
9. sep. - 10. sep.

Mento Hotel
Quy Nhon
Mento Hotel
Quy Nhon
- Pool
- Spa
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.8 ud af 10, Fantastisk, 38 anmeldelser
8,8
Fantastisk
38 anmeldelser
Prisen er 152 kr.
152 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
26. sep. - 27. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

44 Võ Thị Yến - Phường Nguyễn Văn Cừ, Quy Nhon, Gia Lai Province, 810000
Hvad ligger i nærheden?
- Ghenh Rang Tien Sa - 18 min. gang - 1.6 km
- Ham Ho Turiststed - 4 min. kørsel - 2.6 km
- Binh Dinh-museet - 5 min. kørsel - 3.0 km
- Qui Nhon Stadion - 5 min. kørsel - 3.0 km
- Ky Co Strand - 56 min. kørsel - 28.7 km
Sådan kommer du rundt
- Quy Nhon (UIH-Phu Cat) – 53 min. kørsel, 33,3 km
- Ga Quy Nhon Station – 11 min. kørsel, 3,8 km
- Ga Dieu Tri Station – 20 min. kørsel, 11,3 km
- Ga Binh Dinh Station – 36 min. kørsel, 22,1 km
Restauranter
- Hairom Tapas - 14 min. gang
- Nhà hàng Cá Khói - 1 min. gang
- Ẩm Thực Chay Pháp Luân - 17 min. gang
- Capella Restaurant - 5 min. gang
- B.Oom Coffee & Tea - 2 min. kørsel
Om overnatningsstedet
FLC Quy Nhon Beachfront Condotel
- FLC Quy Nhon Beachfront Condotel er en oplagt valgmulighed, når du besøger Quy Nhon.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 10 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Parkering
- Parkering på stedet (mod gebyr)
Andre oplysninger
- Særlige rygeområder
Faciliteter på overnatningsstedet
Faciliteter og service
- Bagageopbevaring
Faciliteter
- Bygget i 2024
Hjælp til personer med et handicap
- Elevator
Gebyrer og politikker
Parkering
- Selvstændig parkering er til rådighed mod et ekstra gebyr
Politikker
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved FLC Quy Nhon Beachfront Condotel?
Ja, der er mulighed for selvstændig parkering på stedet (mod et tillægsgebyr).
Hvornår er indtjekning og udtjekning på FLC Quy Nhon Beachfront Condotel?
Indtjekning fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Udtjekning er kl. 12.00.
Hvordan er området omkring FLC Quy Nhon Beachfront Condotel?
FLC Quy Nhon Beachfront Condotel ligger kun 18 minutters gang fra Ghenh Rang Tien Sa.