Hotel Lakeview Chhatarpur
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Chhatarpur
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Hotel Lakeview Chhatarpur





Hotel Lakeview Chhatarpur er en oplagt valgmulighed til et ophold i Chhatarpur.
Populære faciliteter
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Indlæs alle billeder af Deluxe Room

Deluxe Room
- 12 m²
- Plads til 2 personer
- 1 dobbeltseng
Lignende overnatningssteder

The Lalit Temple View Khajuraho
Rajnagar
The Lalit Temple View Khajuraho
Rajnagar
- Pool
- Gratis morgenmad
- Spa
- Lufthavnstransport
9.0 ud af 10, Fremragende, 91 anmeldelser
9,0
Fremragende
91 anmeldelser
Prisen er 480 kr.
480 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Syna Heritage Hotel
Rajnagar
Syna Heritage Hotel
Rajnagar
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
9.4 ud af 10, Enestående, 24 anmeldelser
9,4
Enestående
24 anmeldelser
Prisen er 217 kr.
217 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
29. aug. - 30. aug.

EuroStar Inn
Rajnagar
EuroStar Inn
Rajnagar
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
6.4 ud af 10, 20 anmeldelser
6,4
20 anmeldelser
Prisen er 142 kr.
142 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
29. aug. - 30. aug.

Priyanka Resort
Rajnagar
Priyanka Resort
Rajnagar
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
8.8 ud af 10, Fantastisk, 3 anmeldelser
8,8
Fantastisk
3 anmeldelser
Prisen er 150 kr.
150 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Ramada by Wyndham Khajuraho
Rajnagar
Ramada by Wyndham Khajuraho
Rajnagar
- Pool
- Spa
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
8.4 ud af 10, Alletiders, 77 anmeldelser
8,4
Alletiders
77 anmeldelser
Prisen er 338 kr.
338 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Kishor, Sagar Road, Behind Dig Bunglow, 9981227526, Chhatarpur, Madhya Pradesh, 471001
Hvad ligger i nærheden?
- Surya Mandir - 11 min. gang - 1.0 km
- Matangesvara Tempel - 4 min. kørsel - 3.2 km
- Hanuman Toriya - 5 min. kørsel - 3.8 km
- Maharaja Chhatrasal Museum - 25 min. kørsel - 21.5 km
- Shri Bageshwar Balaji - 37 min. kørsel - 33.7 km
Sådan kommer du rundt
- Khajuraho (HJR) – 48 min. kørsel, 44,8 km
- Maharaja Chhatrasal Chhatarpur Station – 13 min. kørsel, 5,8 km
- Basari Station – 27 min. kørsel, 21,2 km
- Duriyaganj Station – 29 min. kørsel, 27,5 km
Restauranter
- Hotel Regency - 2 min. kørsel
- The Chef - 4 min. kørsel
- Hotel Four Seasons - 3 min. kørsel
- Sagar Gaire
- Four Seasons Restaurant - 4 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Hotel Lakeview Chhatarpur
- Hotel Lakeview Chhatarpur er en oplagt valgmulighed til et ophold i Chhatarpur.
I korte træk
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Gebyrer og politikker
Politikker
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Lakeview Chhatarpur Chhatarpur
Hotel Lakeview Chhatarpur Hotel
Hotel Lakeview Chhatarpur Chhatarpur
Hotel Lakeview Chhatarpur Hotel Chhatarpur
Ofte stillede spørgsmål
Hvordan er området omkring Hotel Lakeview Chhatarpur?
Hotel Lakeview Chhatarpur ligger kun 9 minutters gang fra Surya Mandir.