Hele lejligheden
Liftside 402
Overnatningsstedets klasse: 2
Lejlighed med indendørs pool i nærheden af Keystone Skisportssted
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Liftside 402





Liftside 402 befinder sig kun fem minutters kørsel fra Keystone Skisportssted og Dillon Reservoir. Der er en indendørs pool, og lejlighederne har smart-tv'er og gratis Wi-Fi.
Hele lejligheden
1 soveværelse1 badeværelsePlads til 4 personer
Populære faciliteter
- Pool
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi
Primære faciliteter (3)
Primære faciliteter (3)
- En indendørs pool
- Selvbetjeningsvaskeri
- Havegrill
Føl dig hjemme (4)
Føl dig hjemme (4)
- Separat spiseområde
- Vaskerifaciliteter
- Grill
- Indendørs swimmingpools
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Lis21k1
Mountain House
Lis21k1
Mountain House
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering

Liftside 205
Mountain House
Liftside 205
Mountain House
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi
- Skifaciliteter
8.0 ud af 10, Alletiders, 1 anmeldelse
8,0
Alletiders
1 anmeldelse

13 Liftside 3 Bedroom Townhouse by RedAwning
Mountain House
13 Liftside 3 Bedroom Townhouse by RedAwning
Mountain House
- Pool
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
- Køleskab
Prisen er 4.267 kr.
4.267 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Liftside Condominium 1 Bedroom Apartment by Key to the Rockies
Mountain House
Liftside Condominium 1 Bedroom Apartment by Key to the Rockies
Mountain House
- Køkken
- Køleskab

1820 The Seasons 1 Bedroom Condo
Lakeside Village
1820 The Seasons 1 Bedroom Condo
Lakeside Village
- Gratis Wi-Fi
- Skifaciliteter
- Ikke-ryger
- Køleskab
Prisen er 2.710 kr.
2.710 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
2. sep. - 3. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

22864 US-6, Keystone, CO, 80435
Hvad ligger i nærheden?
- Keystone Skisportssted - 3 min. gang - 0.3 km
- Peru Express Ski Lift - 7 min. gang - 0.6 km
- Keystone Lake - 13 min. gang - 1.2 km
- Keystone Conference Center - 15 min. gang - 1.3 km
- River Run Gondola Ski Lift - 17 min. gang - 1.4 km
Sådan kommer du rundt
- Vail, CO (EGE-Eagle County Regional) – 78 min. kørsel, 115,9 km
- Broomfield, CO (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) – 99 min. kørsel, 136,6 km
- Denver Internationale Lufthavn (DEN) – 107 min. kørsel, 149,8 km
Restauranter
- 6th Alley Bar - 9 min. kørsel
- Labonte's Smokehouse BBQ - 14 min. kørsel
- Black Mountain Lodge A-basin - 16 min. kørsel
- Pug Ryan's Tiki Bar - 11 min. kørsel
- The Goat - 3 min. gang
Om overnatningsstedet
Liftside 402
- Liftside 402 befinder sig kun fem minutters kørsel fra Keystone Skisportssted og Dillon Reservoir. Der er en indendørs pool, og lejlighederne har smart-tv'er og gratis Wi-Fi.
I korte træk
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning starter kl. 16.00
- Minimumsalder for indtjekning: 25 år
- Udtjekning er kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 25
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi på værelserne
Parkering
- Garage på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Ski
- I nærheden af skiområder
Pool/Spa
- Indendørs pool
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Muligheder for parkering på stedet inkluderer en garage
Opholdsområder
- Spisestue
Underholdning
- Smart-tv
Udendørsområder
- Havegrill
- Bålplads
- Bålplads
Vaskemuligheder
- Vaskeri
- Vaskeri i nærheden
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Faciliteter til personer med handicap
- Ingen elevatorer
Service og tjenester
- Ingen rengøring
Sikkerhedsforanstaltninger
- Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
- Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Overnatningsstedets registreringsnummer STR21-00475
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Liftside 402 Condo
Liftside 402 Keystone
Liftside 402 Condo Keystone
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på Liftside 402?
Ja, der findes en indendørs pool.
Er kæledyr tilladt på Liftside 402?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Liftside 402?
Ja. Parkeringsmuligheder på stedet omfatter en garage.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Liftside 402?
Du kan tjekke ind fra kl. 16.00. Udtjekning er kl. 10.00.
Hvad kan jeg opleve hos Liftside 402 og i nærheden?
Benyt dig af muligheden for vinteraktiviteter i nærheden som skiløb. Liftside 402 har også en indendørs pool.
Hvordan er området omkring Liftside 402?
Liftside 402 ligger kun 5 minutters gang fra Keystone Skisportssted og 13 minutters gang fra Keystone Lake.