Hele boligen
5 Star Holiday Home in Aakirkeby
Overnatningsstedets klasse: 2.5
Feriested i Åkirkeby med udendørs pool og indendørs pool
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for 5 Star Holiday Home in Aakirkeby





Fra denne feriebolig kan du nyde besøget i Åkirkeby. Gæster kan tage en dukkert i den udendørs pool eller den indendørs pool, og saunaen er et godt bud, hvis du vil helt ned i gear.
Hele boligen
8 soveværelser3 badeværelserPlads til 16 personer
Populære faciliteter
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
Primære faciliteter (4)
Primære faciliteter (4)
- Tæt på stranden
- En indendørs pool og en udendørs pool
- Sauna
- Havegrill
Føl dig hjemme (5)
Føl dig hjemme (5)
- 8 soveværelser
- Grill
- Gratis selvstændig parkering
- Udendørs swimmingpools
- Indendørs swimmingpools
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Hotel Sandvig Havn
Allinge
Hotel Sandvig Havn
Allinge
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Bar
8.8 ud af 10, Fantastisk, 438 anmeldelser
8,8
Fantastisk
438 anmeldelser
Prisen er 995 kr.
995 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.

Hotel Skovly
Ronne
Hotel Skovly
Ronne
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.0 ud af 10, Fremragende, 546 anmeldelser
9,0
Fremragende
546 anmeldelser
Prisen er 1.177 kr.
1.177 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Strandhotellet Sandvig
Allinge
Strandhotellet Sandvig
Allinge
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.6 ud af 10, Fantastisk, 216 anmeldelser
8,6
Fantastisk
216 anmeldelser
Prisen er 1.369 kr.
1.369 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Grønbechs Hotel
Allinge
Grønbechs Hotel
Allinge
- Gratis morgenmad
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.8 ud af 10, Fantastisk, 364 anmeldelser
8,8
Fantastisk
364 anmeldelser
Prisen er 900 kr.
900 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Stammershalle Badehotel & Spa
Gudhjem
Stammershalle Badehotel & Spa
Gudhjem
- Pool
- Gratis morgenmad
- Spa
- Kæledyrsvenligt
9.4 ud af 10, Enestående, 165 anmeldelser
9,4
Enestående
165 anmeldelser
Prisen er 2.515 kr.
2.515 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Hotel Kysten
Hasle
Hotel Kysten
Hasle
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
9.2 ud af 10, Fremragende, 35 anmeldelser
9,2
Fremragende
35 anmeldelser
Prisen er 1.225 kr.
1.225 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
14. sep. - 15. sep.

Melsted Badehotel
Gudhjem
Melsted Badehotel
Gudhjem
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.0 ud af 10, Fremragende, 57 anmeldelser
9,0
Fremragende
57 anmeldelser
Prisen er 1.260 kr.
1.260 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Penalhuzet
Ronne
Penalhuzet
Ronne
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Faciliteter til tøjvask
- Ikke-ryger
9.8 ud af 10, Enestående, 61 anmeldelser
9,8
Enestående
61 anmeldelser
Prisen er 1.000 kr.
1.000 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. sep. - 8. sep.

Under Canvas Bornholm
Østermarie
Under Canvas Bornholm
Østermarie
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
- Køleskab
9.8 ud af 10, Enestående, 17 anmeldelser
9,8
Enestående
17 anmeldelser
Prisen er 1.304 kr.
1.304 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.

Friheden
Allinge
Friheden
Allinge
- Pool
- Gratis morgenmad
- Lufthavnstransport
- Kæledyrsvenligt
8.8 ud af 10, Fantastisk, 258 anmeldelser
8,8
Fantastisk
258 anmeldelser
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området
Akirkeby, Hovedstaden
Hvad ligger i nærheden?
- Bakkerne Bådehavn - 12 min. kørsel - 3.0 km
- Dueodde Strand - 14 min. kørsel - 6.9 km
- Baltic Sea Glass - 33 min. kørsel - 32.0 km
- Allinge Havn - 49 min. kørsel - 48.8 km
- Hammershus Slot - 52 min. kørsel - 50.8 km
Sådan kommer du rundt
- Rønne (RNN-Bornholm) – 18 min. kørsel, 17,9 km
Restauranter
- Vingården Lille Gadegård - 5 min. kørsel
- Snogebæk Røgeri - 13 min. kørsel
- Sørens Værtshus - 13 min. kørsel
- Kadeau - 7 min. gang
- Dueodde Diner & Steakhouse - 9 min. kørsel
Om overnatningsstedet
5 Star Holiday Home in Aakirkeby
- Fra denne feriebolig kan du nyde besøget i Åkirkeby. Gæster kan tage en dukkert i den udendørs pool eller den indendørs pool, og saunaen er et godt bud, hvis du vil helt ned i gear.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til kl. 18.00
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 08.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Dette overnatningssted har ingen reception
- Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er tilladt
- Servicedyr er tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Strand
- Tæt på stranden
Pool/Spa
- Udendørs pool
- Indendørs pool
- Sauna
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis parkering på stedet
Soveværelser
- 8 soveværelser
Badeværelser
- 3 badeværelser
Udendørsområder
- Havegrill
Komfort
- Varme
Kæledyr
- Servicedyr er fritaget fra gebyrer
- Kæledyrsvenligt
Faciliteter til personer med handicap
- Ingen elevatorer
- Røgfrit overnatningssted
Sikkerhedsforanstaltninger
- Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
- Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Generelt
- Individuelt møbleret
Gebyrer og politikker
Refunderbart depositum
- Depositum for beskadigelse: EUR 668.88 pr. ophold
Obligatoriske gebyrer
Du vil blive bedt om at betale følgende gebyrer på overnatningsstedet ved indtjekning eller udtjekning. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
- Gebyr for elektricitet: 0.38 EUR pr. kilowatt-time, pr. ophold
Valgfrie tjenester
- Vand er til rådighed mod et ekstra gebyr på 14.05 EUR pr. nat
- Sengelinned er til rådighed mod et ekstra gebyr på 21.27 EUR pr. seng pr. ophold (alternativt kan gæster medbringe eget sengelinned)
Kæledyr
- Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort og debetkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
5 Star In Aakirkeby Akirkeby
5 Star Holiday Home in Aakirkeby Akirkeby
5 Star Holiday Home in Aakirkeby Private vacation home
5 Star Holiday Home in Aakirkeby Private vacation home Akirkeby
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på denne feriebolig?
Ja, der findes en indendørs pool og en udendørs pool.
Er kæledyr tilladt på denne feriebolig?
Ja, kæledyr er tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved denne feriebolig?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på denne feriebolig?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 18.00. Udtjekning er kl. 08.00.
Hvad kan jeg opleve hos 5 Star Holiday Home in Aakirkeby og i nærheden?
5 Star Holiday Home in Aakirkeby tilbyder en udendørs pool og en sauna.
Hvordan er området omkring 5 Star Holiday Home in Aakirkeby?
5 Star Holiday Home in Aakirkeby ligger kun 18 minutters gang fra Grubbegård Traktor og Motor Museum.