Hele lejligheden
Despacito Calp in Calp
Overnatningsstedets klasse: 2.5
Lejligheder i Calpe med køkkener
Vælg datoer for at se priser
Despacito Calp in Calp er en oplagt valgmulighed, når du besøger Calpe. Lejlighederne har ekstra goder som vaskemaskine og mikrobølgeovn.
Anmeldelser
7,67,6 ud af 10.
Godt
Populære faciliteter
- Gratis parkering
- Aircondition
- Faciliteter til tøjvask
Primære faciliteter (3)
Primære faciliteter (3)
- 10 lejligheder
- Aircondition
- Havegrill
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- Gratis vugger/barnesenge
- 3 soveværelser
- Køkken
- Privat badeværelse
- Kabel-tv
- Grill
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Calpe, VC
Hvad ligger i nærheden?
- Puerto Blanco Strand - 5 min. gang - 0.5 km
- Cala La Manzanera - 11 min. gang - 1.0 km
- Peça Tårn - 16 min. gang - 1.3 km
- Llavador de la Font - 17 min. gang - 1.5 km
- Arenal-Bol Strand - 19 min. gang - 1.6 km
Sådan kommer du rundt
- La Vila Joiosa Sporvognsstation – 28 min. kørsel, 34,4 km
Restauranter
- El Boqueron de Plata - 18 min. gang
- Mesías II - 3 min. kørsel
- Bar Buena Vista - 17 min. gang
- Enigma - 15 min. gang
- El Bodegón De Charly - 14 min. gang
Om overnatningsstedet
Despacito Calp in Calp
- Despacito Calp in Calp er en oplagt valgmulighed, når du besøger Calpe. Lejlighederne har ekstra goder som vaskemaskine og mikrobølgeovn.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- 10 lejligheder
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til kl. 21.00
- Minimumsalder for indtjekning: 25 år
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
- Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 25
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Parkering
- Gratis parkering på stedet
- Der er parkering på stedet
- Garage på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Mad og drikke
- Grill
Faciliteter
- Fælles pool
Hjælp til personer med et handicap
- Parkering til kørestolsbrugere
Værelsesfaciliteter
Underholdning
- Digitale tv-kanaler
Hjemlig komfort
- Aircondition og varme
- Vaskemaskine
Få en god nats søvn
- 3 soveværelser
- Gratis vugge/barneseng
Frisk dig op
- 3 badeværelser
- Kun bruser
Mad og drikke
- Mikrobølgeovn
- Køkken
- Ovn
- Køkkentøj/tallerkener/redskaber
- Krydderier
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
Dette overnatningssted rengøres professionelt.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Despacito Calp in Calp Calpe
Despacito Calp in Calp Apartment
Despacito Calp in Calp Apartment Calpe
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på Despacito Calp in Calp?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Despacito Calp in Calp?
Ja, der er gratis selvstændig parkering. Parkeringsmuligheder på stedet omfatter en garage.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Despacito Calp in Calp?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 21.00. Udtjekning er kl. 12.00.
Har Despacito Calp in Calp et køkken eller tekøkken?
Ja, der er et køkken med køkkentøj, mikrobølgeovn og krydderier.
Hvordan er området omkring Despacito Calp in Calp?
Despacito Calp in Calp ligger kun 18 minutters gang fra Arenal-Bol Strand og 4 minutters gang fra Puerto Blanco Strand.