Hele boligen
Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard
Overnatningsstedets klasse: 3
Overnatningssted ved stranden i Santa Rosa Beach, med køkken og balkon
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard





Dette feriehus ligger mindre end et kvarters kørsel fra Santa Rosa Beach og Sandestin Golf Resort - Raven, Burnt Pine, Baytowne, The Links. Indkvarteringsstederne har ekstra goder som vaskemaskine/tørretumbler, køleskab og mikrobølgeovn.
Anmeldelser
9,09,0 ud af 10.
Fantastisk
Hele boligen
2 soveværelser3 badeværelserPlads til 7 personer
Populære faciliteter
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
Primære faciliteter (3)
Primære faciliteter (3)
- På stranden
- Aircondition
- Havegrill
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- 2 soveværelser
- Køkken
- Privat badeværelse
- Stue
- Tv
- Vaskemaskine/tørretumbler
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Cassine Gardens #270 - The Getaway
Seagrove Beach
Cassine Gardens #270 - The Getaway
Seagrove Beach
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
9.2 ud af 10, Fremragende, 5 anmeldelser
9,2
Fremragende
5 anmeldelser

Hibiscus Coffee & Guesthouse
Grayton Beach
Hibiscus Coffee & Guesthouse
Grayton Beach
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
9.2 ud af 10, Fremragende, 338 anmeldelser
9,2
Fremragende
338 anmeldelser
Prisen er 885 kr.
885 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Delayed Gratification by Southern Vacation Rentals
Blue Mountain Beach
Delayed Gratification by Southern Vacation Rentals
Blue Mountain Beach
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse

30A Endless Summer by Avantstay 1 Block to Beach Pool + Tennis
BellaMar at Gulf Place
30A Endless Summer by Avantstay 1 Block to Beach Pool + Tennis
BellaMar at Gulf Place
- Pool
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi

Topsail Village 211- Sandy Feet Retreat
Dune Allen Beach
Topsail Village 211- Sandy Feet Retreat
Dune Allen Beach
- Pool
- Køkken
- Gratis parkering
- Loungeområde
10.0 ud af 10, Enestående, 3 anmeldelser
10
Enestående
3 anmeldelser

The Village by Southern Vacation Rentals
Blue Mountain Beach
The Village by Southern Vacation Rentals
Blue Mountain Beach
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.0 ud af 10, Fremragende, 2 anmeldelser
9,0
Fremragende
2 anmeldelser

Beach Cottage w/ Backyard Oasis - Quiet Neighborhood in BMB
Blue Mountain Beach
Beach Cottage w/ Backyard Oasis - Quiet Neighborhood in BMB
Blue Mountain Beach
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Ikke-ryger
10.0 ud af 10, Enestående, 2 anmeldelser
10
Enestående
2 anmeldelser

Adagio by Southern Vacation Rentals
Blue Mountain Beach
Adagio by Southern Vacation Rentals
Blue Mountain Beach
- Faciliteter til tøjvask
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
10.0 ud af 10, Enestående, 4 anmeldelser
10
Enestående
4 anmeldelser

'almond Grove Cottage' w/ Patio: Walk to Beach!
Seagrove Beach
'almond Grove Cottage' w/ Patio: Walk to Beach!
Seagrove Beach
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
8.0 ud af 10, Alletiders, 4 anmeldelser
8,0
Alletiders
4 anmeldelser

Beverly Bungalow; Easy Walk to Seagrove Beach
Seagrove Beach
Beverly Bungalow; Easy Walk to Seagrove Beach
Seagrove Beach
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
10.0 ud af 10, Enestående, 2 anmeldelser
10
Enestående
2 anmeldelser
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området
1562 N County Hwy 393, Santa Rosa Beach, FL, 32459
Hvad ligger i nærheden?
- Santa Rosa Beach - 7 min. kørsel - 7.1 km
- South Walton Beaches - 7 min. kørsel - 7.1 km
- South Walton Visitor Center - 7 min. kørsel - 8.7 km
- Topsail Beach State Preserve - 7 min. kørsel - 9.1 km
- 30A Bike Trail - 8 min. kørsel - 9.1 km
Sådan kommer du rundt
- Panama City, FL (ECP-Northwest Florida Beaches International) – 47 min. kørsel, 60 km
- Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional) – 47 min. kørsel, 49,7 km
Restauranter
- Burger King - 4 min. kørsel
- McDonald's - 6 min. kørsel
- Shunk Gulley Oyster Bar - 7 min. kørsel
- Stinky's Fish Camp - 10 min. kørsel
- The Bay - 9 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard
- Dette feriehus ligger mindre end et kvarters kørsel fra Santa Rosa Beach og Sandestin Golf Resort - Raven, Burnt Pine, Baytowne, The Links. Indkvarteringsstederne har ekstra goder som vaskemaskine/tørretumbler, køleskab og mikrobølgeovn.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- Privat hytte
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til kl. 16.00
- Udtjekning er kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Indtjekningen foregår ikke på selve overnatningsstedet. For at tjekke ind skal du gå til [At the apartment]
- Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
- Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 72 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Kæledyr
- Kæledyr er tilladt*
- Servicedyr er tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Strand
- På stranden
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis parkering på stedet
Køkken
- Køleskab
- Kogeplade
- Mikrobølgeovn
- Ovn
- Opvaskemaskine
- Køkkentøj/tallerkner/redskaber
- Blender
Soveværelser
- 2 soveværelser
- Sengelinned
Badeværelser
- 2.5 badeværelser
- Badekar eller bruser
Opholdsområder
- Stue
Underholdning
- Tv
Udendørsområder
- Balkon
- Havegrill
Vaskemuligheder
- Tørretumbler
- Vaskemiddel
Komfort
- Aircondition
- Loftsventilator
- Varme
Kæledyr
- Servicedyr er fritaget fra gebyrer
- Kæledyrsvenligt
- 280.00 USD pr. enhed pr. ophold
Faciliteter til personer med handicap
- Røgfrit overnatningssted
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Oplevelser og aktiviteter
- Fuglekiggeri i nærheden
Sikkerhedsforanstaltninger
- Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
- Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Gebyrer og politikker
Kæledyr
- Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
- Kæledyr er tilladt mod et tillægsgebyr på USD 280.00 pr. enhed, pr. ophold
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på dette feriehus?
Ja, kæledyr er tilladt. Der opkræves et gebyr på 280.00 USD pr. enhed pr. ophold. Servicedyr er fritaget fra gebyrer.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved dette feriehus?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på dette feriehus?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 16.00. Udtjekning er kl. 10.00.
Har Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard et køkken eller tekøkken?
Ja, der er et køkken med blender, køkkentøj og køleskab.
Har Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard private udendørs områder?
Ja, denne hytte har en balkon.
Hvordan er området omkring Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard?
Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard ligger kun 2 minutters gang fra Choctawhatchee Bay.