Ibis Styles Barretos
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Barretos
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Ibis Styles Barretos





Fra Ibis Styles Barretos kan du nyde besøget i Barretos.
Anmeldelser
9,09,0 ud af 10.
Fantastisk
Populære faciliteter
- Døgnåben reception
Primære faciliteter (1)
Primære faciliteter (1)
- Døgnåben reception
Den nuværende pris er 329 kr.
329 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 3 ud af 3 værelser
Indlæs alle billeder af Standardværelse - flere senge

Standardværelse - flere senge
- Plads til 3 personer
- 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
Indlæs alle billeder af Standardværelse - 1 dobbeltseng

Standardværelse - 1 dobbeltseng
8,08,0 ud af 10
Rigtig godt
6 anmeldelser
(6 anmeldelser)
- Plads til 2 personer
- 1 dobbeltseng
Indlæs alle billeder af Standardværelse - 2 enkeltsenge

Standardværelse - 2 enkeltsenge
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
Lignende overnatningssteder

Ibis Barretos
Barretos
Ibis Barretos
Barretos
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.4 ud af 10, Alletiders, 340 anmeldelser
8,4
Alletiders
340 anmeldelser
Prisen er 316 kr.
316 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
2. sep. - 3. sep.

Hotel Dan Inn Barretos By Nacional Inn
Centro
Hotel Dan Inn Barretos By Nacional Inn
Centro
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
7.8 ud af 10, Godt, 262 anmeldelser
7,8
Godt
262 anmeldelser
Prisen er 373 kr.
373 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
25. sep. - 26. sep.

Barretos Park Hotel
Barretos
Barretos Park Hotel
Barretos
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.0 ud af 10, Fremragende, 192 anmeldelser
9,0
Fremragende
192 anmeldelser
Prisen er 551 kr.
551 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Hotel Winner
Barretos
Hotel Winner
Barretos
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Faciliteter til tøjvask
9.0 ud af 10, Fremragende, 104 anmeldelser
9,0
Fremragende
104 anmeldelser
Prisen er 322 kr.
322 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

TNY APART BARRETOS
Centro
TNY APART BARRETOS
Centro
- Tekøkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
9.2 ud af 10, Fremragende, 31 anmeldelser
9,2
Fremragende
31 anmeldelser
Prisen er 294 kr.
294 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.

Proença Hotel
Barretos
Proença Hotel
Barretos
- Pool
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.8 ud af 10, Fantastisk, 48 anmeldelser
8,8
Fantastisk
48 anmeldelser
Prisen er 1.977 kr.
1.977 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Palace Hotel Barretos
Centro
Palace Hotel Barretos
Centro
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
7.4 ud af 10, Godt, 18 anmeldelser
7,4
Godt
18 anmeldelser
Prisen er 279 kr.
279 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.

Barretos Country Park & Resort
Barretos
Barretos Country Park & Resort
Barretos
- Pool
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
6.8 ud af 10, 10 anmeldelser
6,8
10 anmeldelser

Thermas de Olímpia Resort
Olímpia
Thermas de Olímpia Resort
Olímpia
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
8.0 ud af 10, Alletiders, 1.006 anmeldelser
8,0
Alletiders
1.006 anmeldelser
Prisen er 542 kr.
542 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Hotel Gold Nalva
Barretos
Hotel Gold Nalva
Barretos
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
8.0 ud af 10, Alletiders, 30 anmeldelser
8,0
Alletiders
30 anmeldelser
Prisen er 286 kr.
286 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
2. sep. - 3. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

RUA LUIZ DURIGAN 1744, Barretos, 14783-075
Hvad ligger i nærheden?
- Barretos Sportsklubs Kommunale Stadion - 15 min. gang - 1.3 km
- Helligåndskirken i Barretos - 16 min. gang - 1.4 km
- Ruy Menezes' museum for historie, kunst og folklore - 16 min. gang - 1.4 km
- Barretos Country-vandlandet - 3 min. kørsel - 1.8 km
- North Shopping Barretos - 5 min. kørsel - 2.2 km
Sådan kommer du rundt
- Barretos Lufthavn (BAT) – 4 min. kørsel, 3 km
- Prof. Eribelto Manoel Reino Lufthavn (SJP), São José do Rio Preto – 85 min. kørsel, 97,1 km
Restauranter
- Panificadora La Maison - 3 min. kørsel
- Bar do Branco - 3 min. kørsel
- Restaurante E Chopperia Sabores Do Sul - 6 min. gang
- Bella Capri - 9 min. gang
- Container Steakhouse - 14 min. gang
Om overnatningsstedet
Ibis Styles Barretos
- Fra Ibis Styles Barretos kan du nyde besøget i Barretos.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 76 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 15.00 til når som helst
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Receptionspersonalet tager imod gæster ved ankomst til overnatningsstedet
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Børn
- Forældre skal fremvise deres børns fødselsattest samt foto-id*
Faciliteter på overnatningsstedet
Faciliteter og service
- Døgnåben reception
Gebyrer og politikker
Børn og ekstra senge
- Forældre eller værger, der rejser med et barn under 18 år, skal fremvise barnets fødselsattest og billed-ID (f.eks. pas) ved indtjekning. Ved internationale rejser fra Brasilien, hvor barnet kun rejser med en forælder eller værge, skal den pågældende forælder eller værge – ud over barnets fødselsattest og billed-ID - også fremvise et samtykke, der er bekræftet notarielt og underskrevet af begge forældre. I tilfælde af at den pågældende forælder eller værge ikke kan/vil give dette samtykke, er en retslig bemyndigelse påkrævet. Personer, der planlægger at rejse til Brasilien med børn, skal kontakte det brasilianske konsulat forud for rejsen for at få yderligere oplysninger.
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Ibis Styles Barretos Hotel
Ibis Styles Barretos BARRETOS
Ibis Styles Barretos Hotel BARRETOS
Ofte stillede spørgsmål
Tilbyder Ibis Styles Barretos gratis afbestilling og fuld refusion?
Ja, Ibis Styles Barretos har fuldt refunderbare værelsespriser, som kan reserveres på vores hjemmeside. Hvis du har reserveret en fuldt refunderbar værelsespris, kan reservationen afbestilles op til et par dage før indtjekning afhængigt af overnatningsstedets afbestillingspolitik. Du skal bare sørge for at tjekke overnatningsstedets afbestillingspolitik for de præcise vilkår og betingelser.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Ibis Styles Barretos?
Indtjekning fra kl. 15.00 til når som helst. Udtjekning er kl. 12.00.
Hvordan er området omkring Ibis Styles Barretos?
Ibis Styles Barretos ligger kun 18 minutters gang fra Barretos Sportsklubs Kommunale Stadion og 20 minutters gang fra Ruy Menezes' museum for historie, kunst og folklore.