Pure Land Villa
Overnatningsstedets klasse: 2
Bed & Breakfast i Suzhou
Vælg datoer for at se priser
Fra Pure Land Villa kan du nyde besøget i Suzhou.
Anmeldelser
9,29,2 ud af 10.
Fantastisk
Populære faciliteter
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 9 ud af 9 værelser
Indlæs alle billeder af Serenity Lakeview Family Suite

Serenity Lakeview Family Suite
- Plads til 2 personer
- 1 enkeltseng og 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Cloud Retreat Lakeview Family Room

Cloud Retreat Lakeview Family Room
- Plads til 2 personer
- 1 enkeltseng og 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Family Friendly Room - Garden-View

Family Friendly Room - Garden-View
- Plads til 3 personer
- 1 queensize-seng og 1 futon (enkeltseng)
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Dexin Garden View Double Bed Room

Dexin Garden View Double Bed Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Wangyue Mountain View Tatami Twin Room

Wangyue Mountain View Tatami Twin Room
- Plads til 2 personer
- 2 futoner (enkeltsenge)
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Leisure Moon Garden View Double Bed Room

Leisure Moon Garden View Double Bed Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Yanbo Garden View Double Bed Room

Yanbo Garden View Double Bed Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Tranquil Mountain View Twin Room

Tranquil Mountain View Twin Room
- Plads til 2 personer
- 1 enkeltseng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Chinese-Style Courtyard Room

Chinese-Style Courtyard Room
- Plads til 14 personer
- 2 futoner (enkeltsenge), 5 queensize-senge og 2 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

La Quinta by Wyndham Suzhou Yangshan
Huqiu District
La Quinta by Wyndham Suzhou Yangshan
Huqiu District
- Internetadgang
- Restaurant
- Motionscenter
- Bar
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse

Wang Tian Ju
Wuzhong
Wang Tian Ju
Wuzhong
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Ikke-ryger

Taihu Jinting Hotel
Wuzhong
Taihu Jinting Hotel
Wuzhong
- Gratis parkering
- Børnevenlige oplevelser

Yuanmu Guesthouse
Huqiu District
Yuanmu Guesthouse
Huqiu District
- Pool
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition

CLOUD RETREAT
Wuzhong
CLOUD RETREAT
Wuzhong
- Pool
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi

Sanshan Island Bee Cai Homestay
Wuzhong
Sanshan Island Bee Cai Homestay
Wuzhong
- Mulighed for parkering
- Restaurant
- Børnevenlige oplevelser
- Ladestander til elbil
Prisen er 372 kr.
372 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
20. sep. - 21. sep.

Suzhou shushan amber time shushanhuaju
Huqiu District
Suzhou shushan amber time shushanhuaju
Huqiu District
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Mingyuewan, 113#, Jinting Town, Wuzhong, Suzhou, Jiangsu, 215111
Hvad ligger i nærheden?
- Xishan Moon Bay - 6 min. kørsel - 2.2 km
- Linwudong Naturskønne Resort - 9 min. kørsel - 9.5 km
- Xishanlinwudong Naturskønne Resort - 9 min. kørsel - 9.5 km
- Suzhou Blommehave - 9 min. kørsel - 9.5 km
- Suzhou West Hill Scenic Area - 13 min. kørsel - 13.2 km
Sådan kommer du rundt
- Wuxi (WUX-Shuofang) – 77 min. kørsel, 63,8 km
Restauranter
- 李氏山里人家农家乐私房菜 - 58 min. kørsel
- 一尺花园(太湖1号店) - 5 min. kørsel
- 老姑苏面馆 - 10 min. kørsel
- 大岛湖景餐厅 - 5 min. gang
- 何记太湖饭庄 - 11 min. gang
Om overnatningsstedet
Pure Land Villa
- Fra Pure Land Villa kan du nyde besøget i Suzhou.
I korte træk
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Overnatningsstedets klasse
Overnatningsstedets klasse, der kommer fra vores bedømmelsessystem, er baseret på overnatningsstedets type, faciliteter og tjenester.
Også kendt som
Pure Land Villa Suzhou
Pure Land Villa Bed & breakfast
Pure Land Villa Bed & breakfast Suzhou
Ofte stillede spørgsmål
Hvordan er området omkring Pure Land Villa?
Pure Land Villa ligger kun 1 minutters gang fra Tai-søen og 12 minutters gang fra Xishan Moon Bay.