Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi

2.0-stjernet overnatningssted
Hotel med restaurant i nærheden af Kotor Bay

Vælg datoer for at se priser

Fra Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi er der 0,1 km til Kotor Bay og 9,2 km til Porto Montenegro.

Populære faciliteter

  • Gratis parkering
  • Restaurant

Primære faciliteter (1)

  • Restaurant

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
Bijela BB, Herceg Novi, Bijela, Herceg Novi Municipality, 85343

Hvad ligger i nærheden?

  • Kotor Bay - 1 min. gang - 0.1 km
  • strand nær Park zaslužnih građana - 3 min. kørsel - 2.2 km
  • Porto Montenegro - 17 min. kørsel - 10.9 km
  • Kotors gamle bymure - 33 min. kørsel - 24.4 km
  • Slovenska-stranden - 50 min. kørsel - 40.0 km

Sådan kommer du rundt

  • Tivat (TIV) – 44 min. kørsel, 13,3 km
  • Dubrovnik (DBV) – 76 min. kørsel, 38 km
  • Podgorica (TGD) – 154 min. kørsel, 141,9 km

Restauranter

  • ‪Tapasake - ‬7 min. kørsel
  • ‪Deli Radivoje - ‬3 min. kørsel
  • ‪NOA - ‬5 min. kørsel
  • ‪Malo Ribarsko Selo - ‬5 min. kørsel
  • ‪Giradino - ‬3 min. kørsel

Om overnatningsstedet

Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi

  • Fra Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi er der 0,1 km til Kotor Bay og 9,2 km til Porto Montenegro.

I korte træk

DONE

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
DONE

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering på stedet

Faciliteter på overnatningsstedet

Mad og drikke

  • Restaurant

Gebyrer og politikker

Politikker

Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Ofte stillede spørgsmål

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi?

Ja, der er gratis selvstændig parkering.

Er der restauranter på eller i nærheden af Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi?

Ja, der er en restaurant på stedet.

Hvordan er området omkring Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi?

Azzurro Hotel Bijela, Herceg Novi ligger kun 1 minutters gang fra Kotor Bay.