Hele lejligheden
Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi
Lejlighed i Althen-des-Paluds med udendørs pool og indendørs pool
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi



Fra Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi kan du nyde besøget i Althen-des-Paluds. Der er en indendørs pool og en udendørs pool, og bekvemmeligheder på værelset inkluderer tørretumbler og køleskab.
Populære faciliteter
- Pool
- Gratis parkering
- Aircondition
- Faciliteter til tøjvask
- Ikke-ryger
Primære faciliteter (4)
Primære faciliteter (4)
- En indendørs pool og en udendørs pool
- Aircondition
- Have
- Havegrill
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- Køkken
- Have
- Kaffe-/temaskine
- Grill
- Gratis selvstændig parkering
- Udendørs swimmingpools
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området
Althen-des-Paluds, Provence-Alpes-Côte d'Azur
Hvad ligger i nærheden?
- VMV Vignerons du Mont Ventoux - 7 min. kørsel - 3.8 km
- Parc Spirou Provence - 11 min. kørsel - 4.5 km
- WAVE ISLAND - 11 min. kørsel - 3.2 km
- Thouzon Grotter - 14 min. kørsel - 10.8 km
- Château Gigognan - 18 min. kørsel - 9.3 km
Sådan kommer du rundt
- Avignon (AVN-Caumont) – 21 min. kørsel, 22,7 km
- Entraigues-sur-la-Sorgue Station – 9 min. kørsel, 4,4 km
- Monteux Station – 10 min. kørsel, 8 km
- Saint Saturnin d'Avignon Station – 12 min. kørsel, 9,3 km
Restauranter
- Burger King - 9 min. kørsel
- Confidentiel - 9 min. kørsel
- Café de La Paroisse - 12 min. kørsel
- Buffalo Grill - 10 min. kørsel
- Carl’s Jr - 9 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi
- Fra Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi kan du nyde besøget i Althen-des-Paluds. Der er en indendørs pool og en udendørs pool, og bekvemmeligheder på værelset inkluderer tørretumbler og køleskab.
I korte træk
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Dette overnatningssted har ingen reception
- Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Mad og drikke
- Grill
Faciliteter
- Have
- En udendørs pool
- En indendørs pool
- Opvarmet pool
Værelsesfaciliteter
Hjemlig komfort
- Aircondition og varme
- Kaffe-/temaskine
- Elkedel
- Strygejern/strygebræt
- Tørretumbler
Værelset
- Balkon
Frisk dig op
- 2 badeværelser
- Kun badekar
- Hårtørrer
- Håndklæder
Mad og drikke
- Køleskab
- Mikrobølgeovn
- Køkken
- Ovn
- Brødrister
- Køkkentøj/tallerkener/redskaber
- Opvaskemaskine
Gebyrer og politikker
Obligatoriske gebyrer
Du vil blive bedt om at betale følgende gebyrer på overnatningsstedet ved indtjekning eller udtjekning. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
- Der pålægges en byskat: 3.50 EUR pr. person pr. nat. Denne skat gælder ikke for børn under 18 år.
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi?
Ja, der findes en indendørs pool og en udendørs pool.
Er kæledyr tilladt på Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi?
Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Udtjekning er kl. 10.00.
Hvad kan jeg opleve hos Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi og i nærheden?
Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi tilbyder en udendørs pool og en have.
Har Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi et køkken eller tekøkken?
Ja, der er et køkken med kaffemaskine, brødrister og køkkentøj.
Har Farmhouse in Provence With Pool & Jacuzzi private udendørs områder?
Ja, denne lejlighed har en balkon.