Privat vært
Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple
Overnatningsstedets klasse: 2
Gæstehus i Mambajao med udendørs pool
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple





Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple er en oplagt valgmulighed til et ophold i Mambajao.
Populære faciliteter
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
Primære faciliteter (2)
Primære faciliteter (2)
- En udendørs pool
- Havegrill
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Camiguin Highland Resort
Mambajao
Camiguin Highland Resort
Mambajao
- Pool
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
6.0 ud af 10, 23 anmeldelser
6,0
23 anmeldelser
Prisen er 298 kr.
298 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Havendwell Garden Resort
Mambajao
Havendwell Garden Resort
Mambajao
- Pool
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.0 ud af 10, Alletiders, 2 anmeldelser
8,0
Alletiders
2 anmeldelser
Prisen er 225 kr.
225 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
9. sep. - 10. sep.

Paras Beach Resort
Mambajao
Paras Beach Resort
Mambajao
- Pool
- Lufthavnstransport
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.0 ud af 10, Alletiders, 89 anmeldelser
8,0
Alletiders
89 anmeldelser
Prisen er 686 kr.
686 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
4. sep. - 5. sep.

Balihao Resort
Mambajao
Balihao Resort
Mambajao
- Pool
- Spa
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
10.0 ud af 10, Enestående, 2 anmeldelser
10
Enestående
2 anmeldelser
Prisen er 1.613 kr.
1.613 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
4. sep. - 5. sep.

Nadhibar Resort
Mahinog
Nadhibar Resort
Mahinog
- Pool
- Gratis morgenmad
- Spa
- Gratis parkering
9.8 ud af 10, Enestående, 6 anmeldelser
9,8
Enestående
6 anmeldelser
Prisen er 935 kr.
935 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Mambajao, Northern Mindanao
Hvad ligger i nærheden?
- Katibawasan Falls - 10 min. kørsel - 7.7 km
- Agoho-stranden - 10 min. kørsel - 9.1 km
- Ardent Hot Spring - 16 min. kørsel - 9.2 km
- Camiguin Sunken Kirkegård - 17 min. kørsel - 17.9 km
- Mantigue Ø - 59 min. kørsel - 20.7 km
Sådan kommer du rundt
- Camiguin (CGM) – 9 min. kørsel, 3,7 km
Restauranter
- La Dolce Vita - 4 min. kørsel
- Atup - 2 min. kørsel
- Tambayan Sa Kanto Tuna Restaurant - 3 min. gang
- Coffee Spot - 8 min. kørsel
- Crito's Crust Pizza - 18 min. gang
Om overnatningsstedet
Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple
- Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple er en oplagt valgmulighed til et ophold i Mambajao.
I korte træk
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 14.00 til kl. 18.00
- Mulighed for kontaktløs indtjekning
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 11.00
- Mulighed for kontaktløs udtjekning
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Dette overnatningssted har ingen reception
- Gæster modtager en e-mail med særlige indtjekningsinstruktioner og oplysninger om afhentning af nøgle inden ankomst. Der er adgang via en privat indgang
- Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen forud for din ankomst for at arrangere indtjekning
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
- Garage på stedet
- Gratis parkering i nærheden
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted administreres af en privat vært (en person, der ikke udlejer som virksomhed eller erhverv). EUs forbrugerlov, herunder fortrydelsesret, gælder ikke for din reservation. Din reservation er dog dækket af din private værts afbestillingsregler.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Gæster kan være helt rolige, da der er kuliltealarm, brandslukker, røgalarm og førstehjælpskasse på stedet.
Dette overnatningssted accepterer kredit- eller debitkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple?
Ja, der findes en udendørs pool.
Er kæledyr tilladt på Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple?
Indtjekning fra kl. 14.00 til kl. 18.00. Udtjekning er kl. 11.00. Der er mulighed for kontaktløs indtjekning og udtjekning.
Hvad kan jeg opleve hos Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple og i nærheden?
Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple tilbyder en udendørs pool.
Hvordan er området omkring Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple?
Room-camiguin Lanzones Resort Quadruple ligger kun 6 minutters gang fra Balbagon Færgeterminal.