Hele boligen
Golf, Hikes & Sports Fun! Desert Getaway w/ Pool
Overnatningsstedets klasse: 3
Overnatningssted i Goodyear med køkken og terrasse
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Golf, Hikes & Sports Fun! Desert Getaway w/ Pool





Dette feriehus er en oplagt valgmulighed, når du besøger Goodyear. Indkvarteringsstederne har køkken og terrasser.
Anmeldelser
9,09,0 ud af 10.
Fantastisk
Hele boligen
3 soveværelser3 badeværelserPlads til 8 personer
Populære faciliteter
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
Primære faciliteter (4)
Primære faciliteter (4)
- En udendørs pool
- Badehåndklæder
- Aircondition
- Havegrill
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- Gratis vugger/barnesenge
- 3 soveværelser
- Køkken
- Privat badeværelse
- Tv
- Terrasse
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Goodyear Home w/ Pool: Near Golf & Ballpark!
Estrella Mountain Ranch
Goodyear Home w/ Pool: Near Golf & Ballpark!
Estrella Mountain Ranch
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering

2 Mi to Goodyear Ballpark! Home w/ Poolside Oasis
Wildflower Ranch
2 Mi to Goodyear Ballpark! Home w/ Poolside Oasis
Wildflower Ranch
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse

Hot Tub & Pool: Stunning Goodyear Home Near Lakes
Estrella Mountain Ranch
Hot Tub & Pool: Stunning Goodyear Home Near Lakes
Estrella Mountain Ranch
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi

Heated Pool & Lake Views: Goodyear Getaway
Estrella Mountain Ranch
Heated Pool & Lake Views: Goodyear Getaway
Estrella Mountain Ranch
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt

Pool & Putting Green: Goodyear Home on Golf Course
Palm Valley
Pool & Putting Green: Goodyear Home on Golf Course
Palm Valley
- Pool
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi

Modern Azure Home w/ Beautiful Patio, Pool & Spa!
Palm Valley
Modern Azure Home w/ Beautiful Patio, Pool & Spa!
Palm Valley
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering

Putting Green + Game Room: Goodyear Oasis
Palm Valley
Putting Green + Game Room: Goodyear Oasis
Palm Valley
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
10.0 ud af 10, Enestående, 5 anmeldelser
10
Enestående
5 anmeldelser

City Escape in Goodyear w Pool Spring Training
Palm Valley
City Escape in Goodyear w Pool Spring Training
Palm Valley
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Aircondition

Game Room & Backyard Oasis: Avondale Group Getaway
Garden Lakes
Game Room & Backyard Oasis: Avondale Group Getaway
Garden Lakes
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
10.0 ud af 10, Enestående, 2 anmeldelser
10
Enestående
2 anmeldelser

Fire Pit, Covered Patio: Stylish Goodyear Refuge
Estrella Mountain Ranch
Fire Pit, Covered Patio: Stylish Goodyear Refuge
Estrella Mountain Ranch
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området
Goodyear, AZ
Hvad ligger i nærheden?
- Goodyear Recreation Campus - 6 min. kørsel - 4.2 km
- Goodyear Ballpark - 7 min. kørsel - 5.3 km
- North Lake - 12 min. kørsel - 11.3 km
- Luke Air Force Base - 12 min. kørsel - 14.6 km
- Litchfield Park - 12 min. kørsel - 15.0 km
Sådan kommer du rundt
- Sky Harbor International Airport (PHX) – 38 min. kørsel, 46,7 km
- Phoenix, AZ (DVT-Phoenix Deer Valley) – 40 min. kørsel, 58,3 km
- Mesa, AZ (MSC-Falcon Field Municipal) – 55 min. kørsel, 76,1 km
- Mesa, AZ (AZA-Phoenix - Mesa Gateway) – 62 min. kørsel, 89,2 km
Restauranter
- Dutch Bros Coffee - 7 min. kørsel
- Waddell's Longhorn Corral - 8 min. kørsel
- Circle K - 9 min. kørsel
- Circle K - 7 min. kørsel
- Raul & Theresa's Original Restaurant - 9 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Golf, Hikes & Sports Fun! Desert Getaway w/ Pool
- Dette feriehus er en oplagt valgmulighed, når du besøger Goodyear. Indkvarteringsstederne har køkken og terrasser.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- Privat hytte
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til midnat
- Mulighed for kontaktløs indtjekning
- Udtjekning er kl. 11.00
- Mulighed for kontaktløs udtjekning
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Indtjekningen foregår ikke på selve overnatningsstedet. For at tjekke ind skal du gå til [apartment]
- Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
- Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 48 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Kæledyr
- Kæledyr er tilladt*
- Servicedyr er tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Strand
- Badehåndklæder
Pool/Spa
- Udendørs pool
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis parkering på stedet
Familievenligt
- Gratis baby-/barneseng
Køkken
- Kogeplade
- Mikrobølgeovn
- Ovn
- Opvaskemaskine
- Servietter
- Kaffe-/temaskine
- Krydderier
- Køkkentøj/tallerkner/redskaber
Soveværelser
- 3 soveværelser
- Sengelinned
Badeværelser
- 2.5 badeværelser
- Badekar eller bruser
Underholdning
- Tv
- Bøger
Udendørsområder
- Terrasse
- Havegrill
Vaskemuligheder
- Vaskemaskine og tørretumbler
- Vaskemiddel
Komfort
- Aircondition
- Loftsventilator
- Varme
Kæledyr
- Servicedyr er fritaget fra gebyrer
- Kæledyrsvenligt
- 101.58 USD pr. enhed pr. ophold
Faciliteter til personer med handicap
- Røgfrit overnatningssted
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
- Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Gebyrer og politikker
Kæledyr
- Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
- Kæledyr er tilladt mod et tillægsgebyr på USD 101.58 pr. enhed, pr. ophold
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express
Overnatningsstedets registreringsnummer STR0000480
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på dette feriehus?
Ja, der findes en udendørs pool.
Er kæledyr tilladt på dette feriehus?
Ja, kæledyr er tilladt. Der opkræves et gebyr på 101.58 USD pr. enhed pr. ophold. Servicedyr er fritaget fra gebyrer.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved dette feriehus?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på dette feriehus?
Indtjekning fra kl. 16.00 til midnat. Udtjekning er kl. 11.00. Der er mulighed for kontaktløs indtjekning og udtjekning.
Hvad kan jeg opleve hos Golf, Hikes & Sports Fun! Desert Getaway w/ Pool og i nærheden?
Golf, Hikes & Sports Fun! Desert Getaway w/ Pool tilbyder en udendørs pool.
Har Golf, Hikes & Sports Fun! Desert Getaway w/ Pool et køkken eller tekøkken?
Ja, der er et køkken med kaffemaskine, køkkentøj og mikrobølgeovn.
Har Golf, Hikes & Sports Fun! Desert Getaway w/ Pool private udendørs områder?
Ja, denne hytte har en gårdhave.