Two Flamingo Villa 2
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Choeng Thale
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Two Flamingo Villa 2





Two Flamingo Villa 2 ligger mindre end et kvarters kørsel fra Bang Tao Strand og Surin Strand. Andre faciliteter tæller et fitnesscenter og en have.
Populære faciliteter
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Motionscenter
Primære faciliteter (6)
Primære faciliteter (6)
- Fitnessfaciliteter
- Lufthavnstransport
- Have
- Flersproget medarbejderstab
- Et picnicområde
- Havegrill
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Indlæs alle billeder af New Western Villa With Pool And BBQ

New Western Villa With Pool And BBQ
- Plads til 7 personer
- 3 kingsize-senge og 1 enkeltseng
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Talay, Villa 6, Trichada Breeze, Project, Cherng Talay Sub-district,, Phuket, Phuket Province, 83000
Sådan kommer du rundt
- Phuket (HKT-Phuket International) – 22 min. kørsel, 13,5 km
- Lufthavnstransport
Restauranter
- Bartels - 4 min. kørsel
- Sugar Goat - 5 min. kørsel
- Prime Burger - 5 min. kørsel
- The Coffee Club - 4 min. kørsel
- Uoteru - 5 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Two Flamingo Villa 2
- Two Flamingo Villa 2 ligger mindre end et kvarters kørsel fra Bang Tao Strand og Surin Strand. Andre faciliteter tæller et fitnesscenter og en have.
I korte træk
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning starter kl. 15.00
- Udtjekning er kl. 11.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Særlige rygeområder
Faciliteter på overnatningsstedet
Mad og drikke
- Grill
Faciliteter og service
- Flersproget medarbejderstab
Faciliteter
- Bygget i 2025
- Have
- Picnicområde
- Fitnesscenter
- Havemøbler
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted accepterer kontanter.
Følgende muligheder for mobilbetaling er tilgængelige: Alipay og WeChat Pay.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Two Flamingo Villa 2?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Two Flamingo Villa 2?
Du kan tjekke ind fra kl. 15.00. Udtjekning er kl. 11.00.
Hvad kan jeg opleve hos Two Flamingo Villa 2 og i nærheden?
Two Flamingo Villa 2 tilbyder et fitnesscenter og et picnicområde samt en have.