Hele boligen

Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral

3.0-stjernet overnatningssted
Overnatningssted i Cape Coral med køkken og terrasse

Vælg datoer for at se priser

Dette feriehus ligger mindre end et kvarters kørsel fra Edison and Ford Winter Estates. Indkvarteringsstederne har køkken og terrasser.

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Hele boligen

3 soveværelser2 badeværelserPlads til 6 personer

Populære faciliteter

  • Pool
  • Køkken
  • Faciliteter til tøjvask
  • Kæledyrsvenligt
  • Gratis Wi-Fi
  • Aircondition

Primære faciliteter (3)

  • En udendørs pool
  • Aircondition
  • Havegrill

Føl dig hjemme (6)

  • 3 soveværelser
  • Køkken
  • Privat badeværelse
  • Terrasse
  • Grill
  • Udendørs pool

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
Cape Coral, FL

Hvad ligger i nærheden?

  • Mike Greenwell's Bat-A-Ball & Family Fun Park - 14 min. gang - 1.2 km
  • Tropical Breeze Fun Park - 2 min. kørsel - 1.4 km
  • Bowland Coral Lanes - 2 min. kørsel - 1.4 km
  • Sun Splash Water Park - 4 min. kørsel - 2.1 km
  • Cape Coral Historical Museum - 7 min. kørsel - 2.4 km

Sådan kommer du rundt

  • Fort Myers, FL (RSW-Southwest Florida Intl.) – 40 min. kørsel, 39,7 km
  • Punta Gorda Lufthavn (PGD) – 39 min. kørsel, 39,7 km

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬9 min. gang
  • ‪Taco Bell - ‬12 min. gang
  • ‪Circle K - ‬5 min. kørsel
  • ‪Dunkin' - ‬3 min. kørsel
  • ‪Hana Japanese Steakhouse and Sushi Lounge - ‬16 min. gang

Om overnatningsstedet

Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral

  • Dette feriehus ligger mindre end et kvarters kørsel fra Edison and Ford Winter Estates. Indkvarteringsstederne har køkken og terrasser.

I korte træk

DONE

Overnatningsstedets størrelse

    • Privat hytte
DONE

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 15.00 til midnat
    • Udtjekning er kl. 10.00
DONE

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Indtjekningen foregår ikke på selve overnatningsstedet. For at tjekke ind skal du gå til [apartment]
    • Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
    • Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 48 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
DONE

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
PETS

Kæledyr

    • Kæledyr er tilladt*
    • Servicedyr er tilladt
WIFI

Internet

    • Gratis Wi-Fi i fællesområder
VPN_KEY

Andre oplysninger

    • Røgfrit overnatningssted

Faciliteter på overnatningsstedet

Pool/Spa

  • Udendørs pool

Internet

  • Gratis Wi-Fi

Køkken

  • Kogeplade
  • Mikrobølgeovn
  • Ovn
  • Opvaskemaskine

Soveværelser

  • 3 soveværelser
  • Sengelinned

Badeværelser

  • 2 badeværelser
  • Bruser

Udendørsområder

  • Terrasse
  • Havegrill

Vaskemuligheder

  • Tørretumbler

Komfort

  • Aircondition
  • Loftsventilator
  • Varme

Kæledyr

  • Servicedyr er fritaget fra gebyrer
  • Kæledyrsvenligt
  • 102.30 USD pr. enhed pr. ophold

Faciliteter til personer med handicap

  • Røgfrit overnatningssted

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
  • Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Gebyrer og politikker

Kæledyr

  • Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kæledyr er tilladt mod et tillægsgebyr på USD 102.30 pr. enhed, pr. ophold

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Ofte stillede spørgsmål

Er der en pool på dette feriehus?

Ja, der findes en udendørs pool.

Er kæledyr tilladt på dette feriehus?

Ja, kæledyr er tilladt. Der opkræves et gebyr på 102.30 USD pr. enhed pr. ophold. Servicedyr er fritaget fra gebyrer.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på dette feriehus?

Indtjekning fra kl. 15.00 til midnat. Udtjekning er kl. 10.00.

Hvad kan jeg opleve hos Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral og i nærheden?

Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral tilbyder en udendørs pool.

Har Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral et køkken eller tekøkken?

Ja, der er et køkken med mikrobølgeovn.

Har Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral private udendørs områder?

Ja, denne hytte har en gårdhave.

Hvordan er området omkring Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral?

Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral ligger kun 14 minutters gang fra Mike Greenwell's Bat-A-Ball & Family Fun Park og 18 minutters gang fra Tropical Breeze Fun Park.

Anmeldelser

Anmeldelser af Quiet Neighborhood! Poolside Oasis in Cape Coral

10

Enestående

10

Rengøring

10

Overnatningsstedets tilstand og faciliteter

Anmeldelser

Verificeret

10/10 Enestående

Lovely house!! Very attentive owner! Great amenities and close to all the great restaurants we love!! Beautiful pool but unable to use due to record breaking temperatures. Definitely will rent again!!
James, rejse på 4 nætter