Hele boligen
Casa Maddalena
Feriested i Casatisma
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Casa Maddalena





Denne feriebolig er en oplagt valgmulighed til et ophold i Casatisma. Andre højdepunkter tæller en terrasse og en have.
Anmeldelser
9,29,2 ud af 10.
Fantastisk
Hele boligen
Plads til 4 personer
Populære faciliteter
- Mulighed for parkering
Primære faciliteter (2)
Primære faciliteter (2)
- Terrasse
- Have
Føl dig hjemme (5)
Føl dig hjemme (5)
- Gratis vugger/barnesenge
- Have
- Terrasse
- Kaffe-/temaskine
- Gratis parkering i nærheden
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Hotel Motel Del Duca
Cava Manara
Hotel Motel Del Duca
Cava Manara
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.8 ud af 10, Fantastisk, 143 anmeldelser
8,8
Fantastisk
143 anmeldelser
Prisen er 605 kr.
605 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Via Milano Genova, Casatisma, PV, 27040
Hvad ligger i nærheden?
- Santa Maria Nascente Kirke - 3 min. kørsel - 2.5 km
- 7 Laghi Kart - 10 min. kørsel - 6.3 km
- Pavia Universitet - 37 min. kørsel - 21.0 km
- Serravalle Designer Outlet - 38 min. kørsel - 64.2 km
- Forum di Milano - 54 min. kørsel - 59.1 km
Sådan kommer du rundt
- Linate Lufthavn (LIN) – 60 min. kørsel, 66,7 km
- Bressana-Argine Station – 3 min. kørsel, 2,4 km
- Casteggio Station – 6 min. kørsel, 4,3 km
- Bressana-Bottarone Station – 7 min. kørsel, 5,3 km
Restauranter
- Ristorante Pizzeria da Beniamino - 10 min. kørsel
- Old Wild West - 10 min. kørsel
- Portello Caffe Montebello della Battaglia - 11 min. kørsel
- Roadhouse Restaurant - 11 min. kørsel
- The Temple Bar - 8 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Casa Maddalena
- Denne feriebolig er en oplagt valgmulighed til et ophold i Casatisma. Andre højdepunkter tæller en terrasse og en have.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 13.00 til kl. 20.00
- Udtjekning er kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Dette overnatningssted har ingen reception
- Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner inden for 24 timer inden ankomst. Din vært byder dig velkommen
- Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
- Du skal gennemføre registrering online via et sikkert link inden ankomst
- Du vil blive bedt om at vise overnatningsstedet en kopi af dit statsudstedet billede-ID efter reservation
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
- Servicedyr er tilladt
Parkering
- Mulighed for parkering på gaden
Faciliteter på overnatningsstedet
Parkering og transport
- Mulighed for parkering på gaden
Familievenligt
- Gratis baby-/barneseng
Mad og drikke
- Kaffe-/temaskine
Soveværelser
- Sengelinned
Badeværelser
- Sæbe
- Shampoo
- Bidet
Udendørsområder
- Terrasse
- Have
Komfort
- Ventilator
Kæledyr
- Kun servicedyr (kæledyr er ikke tilladt)
Faciliteter til personer med handicap
- Ingen elevatorer
Service og tjenester
- Gratis mineralvand
Sikkerhedsforanstaltninger
- Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
- Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
- Brandslukker
- Førstehjælpskasse
Gebyrer og politikker
Børn og ekstra senge
- Alle gæster, inklusive børn, skal være til stede på indtjekningstidspunktet, hvor alle skal fremvise deres myndighedsudstedte ID-kort eller pas
Kæledyr
- Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Gæster kan være helt rolige, da der er brandslukker og førstehjælpskasse på stedet.
Dette overnatningssted accepterer kontanter.
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 5000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
Overnatningsstedets registreringsnummer IT039007B100000000, 123456-ABC-BV123
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Casa Maddalena Lombardia
Casa Maddalena Private vacation home
Casa Maddalena Private vacation home Lombardia
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på denne feriebolig?
Kæledyr er desværre ikke tilladt, men servicedyr er velkomne.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved denne feriebolig?
Desværre ikke, men der er gratis parkering i nærheden.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på denne feriebolig?
Indtjekning fra kl. 13.00 til kl. 20.00. Udtjekning er kl. 10.00.
Hvad kan jeg opleve hos Casa Maddalena og i nærheden?
Casa Maddalena tilbyder en have.