Bade Gölcük

Kro i bjergene i Ödemiş med restaurant og bar/lounge

Vælg datoer for at se priser

Bade Gölcük er en oplagt valgmulighed til et ophold i Ödemiş. Du kan stresse af med en drink i baren/loungen, ligesom kaffebaren/caféen er et oplagt sted at få lidt at spise. Andre faciliteter tæller gratis cykeludlejning, en terrasse og en have.

Anmeldelser

9,8 ud af 10.
Enestående

Populære faciliteter

  • Gratis morgenmad
  • Kæledyrsvenligt
  • Gratis parkering
  • Gratis Wi-Fi
  • Restaurant
  • Aircondition

Primære faciliteter (11)

  • Daglig rengøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Gratis brug af cykler
  • Kaffebar
  • Terrasse
  • Have
  • Selvbetjeningsvaskeri
  • Flersproget medarbejderstab
  • Reception med begrænset åbningstid
  • Portier/piccolo
  • Gå-/cykelruter

Føl dig hjemme (6)

  • Privat badeværelse
  • Have
  • Terrasse
  • Daglig rengøring
  • Vaskerifaciliteter
  • Mørklægningsgardiner
Den nuværende pris er 737 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. okt. - 28. okt.

Værelsesmuligheder

Tilgængelige filtre for værelser
Viser 5 ud af 5 værelser

Standardværelse med dobbeltseng eller 2 enkeltsenge - balkon - søudsigt

  • Søudsigt
  • 15 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 2 enkeltsenge

Standard-dobbeltværelse - balkon - søudsigt

9,0 ud af 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • Søudsigt
  • 15 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Familiesuite - balkon - søudsigt

  • Søudsigt
  • 25 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 4 personer
  • 1 queensize-seng, 1 sovesofa (enkeltseng) og 1 skabsseng (enkeltseng)

Deluxe-værelse til 3 personer - søudsigt

  • Søudsigt
  • 22 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 3 personer
  • 1 queensize-seng, 1 sovesofa (enkeltseng) og 1 skabsseng (enkeltseng)

Deluxe-dobbeltværelse - søudsigt

10,0 ud af 10
Enestående
(1 anmeldelse)
  • Søudsigt
  • 20 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 skabsseng (enkeltseng)

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
Gönül Sokak, 10, Odemis, 35755

Hvad ligger i nærheden?

  • Ödemiş Museum - 21 min. kørsel - 21.6 km
  • Birgi Çakırağa-herresædet - 27 min. kørsel - 25.7 km
  • Bozdağ Skisportssted - 37 min. kørsel - 25.7 km

Sådan kommer du rundt

  • Ilkkursun Station – 30 min. kørsel, 30,6 km
  • Ödemiş Station – 30 min. kørsel, 18,6 km
  • Ödemis Gar Station – 33 min. kørsel, 20 km

Restauranter

  • ‪Kardeşler Yemek Çorba & Kebap Salonu - ‬11 min. gang
  • ‪Bozdağ kıraathanesi - ‬12 min. kørsel
  • ‪Gölcük Plus Cafe - ‬14 min. gang
  • ‪Beyoğlu Restoran - ‬6 min. kørsel
  • ‪Göl-Dag Kahvalti - ‬13 min. kørsel

Om overnatningsstedet

Bade Gölcük

  • Bade Gölcük er en oplagt valgmulighed til et ophold i Ödemiş. Du kan stresse af med en drink i baren/loungen, ligesom kaffebaren/caféen er et oplagt sted at få lidt at spise. Andre faciliteter tæller gratis cykeludlejning, en terrasse og en have.

I korte træk

Hotellets størrelse

    • 9 værelser

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
    • Sen indtjekning afhænger af tilgængelighed
    • Udtjekning er kl. 11.30

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Receptionen er åben dagligt fra kl. 09.00 til kl. 23.30
    • Receptionen er bemandet i et begrænset tidsrum
    • Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, hvis du planlægger at ankomme efter kl. 22.00
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet

Kæledyr

    • Kæledyr er tilladt*
    • Servicedyr er tilladt
    • Kun specifikke værelser. Du kan anmode om et kæledyrsvenligt værelse ved at kontakte overnatningsstedet via telefonnummeret i reservationsbekræftelsen – begrænsninger gælder*
    • Kæledyr skal være under opsyn

Internet

    • Gratis Wi-Fi i fællesområder
    • Gratis Wi-Fi på værelserne (hastighed: 100+ Mbit/s (godt til 1-2 personer eller op til 6 enheder))

Parkering

    • Gratis utildækket parkering på stedet

Andre oplysninger

    • Særlige rygeområder (bøde ved overtrædelse)

Faciliteter på overnatningsstedet

Mad og drikke

  • Gratis lokale morgenmadsretter hver morgen fra kl. 08.30 til kl. 11.30
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffebar
  • Privat spisning
  • Privat picnic
  • Gratis reception dagligt

Oplevelser

  • Vandre-/cykelruter
  • Skipister

Faciliteter og service

  • Reception (begrænsede åbningstider)
  • Vaskerifaciliteter
  • Flersproget medarbejderstab
  • Portier/piccolo
  • Gratis cykeludlejning

Faciliteter

  • Have
  • Terrasse
  • Bålplads

Hjælp til personer med et handicap

  • Offentligt badeværelse med adgang for kørestolsbrugere
  • Concierge-reception adgang for kørestolsbrugere
  • Parkeringsservice til handicapkøretøj
  • Restaurant med adgang for kørestolsbrugere
  • Indgangsrampe
  • Øvre etager er kun tilgængelige via trapper
  • Oplyst rute til indgangen

Værelsesfaciliteter

Hjemlig komfort

  • Aircondition (klimastyret) og varme
  • Hjemmesko

Få en god nats søvn

  • Mørklægningsgardiner

Værelset

  • Balkon eller terrasse

Frisk dig op

  • Privat badeværelse
  • Kun bruser
  • Sæbe og shampoo
  • Hårtørrer
  • Håndklæder
  • Toiletpapir

Hold forbindelsen

  • Skrivebord
  • Gratis Wi-Fi (med en hastighed på 100+ Mbit/s (godt til 1-2 personer eller op til 6 enheder))

Mad og drikke

  • Kok
  • Champagneservice
  • Lokal måltidslevering
  • Minikøleskab
  • Højstol

Mere

  • Daglig rengøring
  • Pengeskab
  • Restaurantguide

Gebyrer og politikker

Kæledyr

  • Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kæledyr er tilladt mod et tillægsgebyr på TRY 500 pr. kæledyr, pr. nat

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Der opkræves muligvis gebyrer for ekstra personer afhængigt af overnatningsstedets politik.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort og kontanter.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard
Overnatningsstedets registreringsnummer 24565
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Også kendt som

Bade Gölcük Inn
Bade Gölcük Odemis
Bade Gölcük Inn Odemis

Ofte stillede spørgsmål

Er kæledyr tilladt på Bade Gölcük?

Ja, kæledyr er tilladt. Der opkræves et gebyr på 500 TRY pr. kæledyr pr. nat. Servicedyr er fritaget fra gebyrer. Visse begrænsninger kan gælde. Kontakt overnatningsstedet for at få flere oplysninger.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Bade Gölcük?

Ja, der er gratis selvstændig parkering.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Bade Gölcük?

Indtjekning fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Udtjekning er kl. 11.30.

Hvad kan jeg opleve hos Bade Gölcük og i nærheden?

Benyt dig af de mange muligheder for aktiviteter på stedet, herunder cykling og vandreture. Bade Gölcük har også en have.

Er der restauranter på eller i nærheden af Bade Gölcük?

Ja, der er en restaurant på stedet.

Har Bade Gölcük private udendørs områder?

Ja, hvert værelse har en balkon eller gårdhave.

Anmeldelser

Anmeldelser af Bade Gölcük

9,8

Enestående

9,8

Rengøring

9,6

Faciliteter

9,6

Service og personale

10

Overnatningsstedets tilstand og faciliteter

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Çalışanlar çok kibar çok güler yüzlüydü yemekleri lezzetliydi konum olarak göle çok yakın yürüyüş mesafesinde biz çok memnun kaldık tekrar tekrar gideceğimiz bir yer
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Doğa ile iç içe sakin ve nezih bir ortamdı... Personel yaklaşımı ve restoran çok iyi ... Tekrar geleceğiz...
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Oda tertemiz ve çalışanlar ilgiliydi
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Tertemiz sabah kahvaltısı ve akşam yemeği çok çeşitli ve lezzetli.Çalışanlar çok güleryüzlü ve ilgiliydi.
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Gölcük BadeOtel çok kaliteli bir otel

Gölcük doğa tatilimizi, kalitelisi ve konforu ile Bade Otelde çok keyifli geçirdik..Manzara, temizlik mükemmel, oda kahvaltı tercih ettiğimiz otelin kahvaltısıda hem doğal hem kaliteli sunumuyla midelerimizide keyiflendirdi
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Çok temiz güleryüzlü personel bulunmakta, bence ortak rahat oturma alanı olabilirdi.
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Huzurlu ve konforlu bir otel, tertemiz havası sessiz sakin konumu, odaların temizliği dekorasyonu kısacası herşeyini çok beğendik. işletmeci çok ilgili ve samimi, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyo ambyansı çok güzel
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Odalar tertemizdi Çalışanşar güleryüzlü ve yardımseverdi. Odadaki göl manzarasına diyecek yok:) Yemekler de efsane idi. Herkes denemeli
Verificeret anmeldelse

8/10 Rigtig godt

Göl manzarasi güzeldi. Kayağa gitmedim
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

We will come back again.....

The architecture of the restaurant is stunning. It overlooks the lake, albeit from a distance. The rooms were clean and they too overlooked the lake. Breakfasts were excellent and plenty of choice. Staff also recommended places to visit and we extended our stay so that we would see more of the area.
Verificeret anmeldelse

8/10 Rigtig godt

Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående