Hele lejligheden
Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool
Lejlighed i Apecchio med udendørs pool og indendørs pool
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool





Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool er en oplagt valgmulighed, når du besøger Apecchio. Der er en indendørs pool og en udendørs pool, og bekvemmeligheder på værelset inkluderer vaskemaskine/tørretumbler og køleskab.
Populære faciliteter
- Pool
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
Primære faciliteter (4)
Primære faciliteter (4)
- En indendørs pool og en udendørs pool
- Terrasse
- Have
- Havegrill
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- 11 soveværelser
- Køleskab
- Have
- Terrasse
- Vaskemaskine/tørretumbler
- Kaffe-/temaskine
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 4 ud af 4 værelser
Indlæs alle billeder af Classic-villa - flere soveværelser

Classic-villa - flere soveværelser
- 350 m²
- 7 soveværelser
- Plads til 15 personer
- 2 sovesofaer (dobbeltsenge), 4 store enkeltsenge, 1 enkeltseng og 1 køjeseng (enkeltseng)
Indlæs alle billeder af Deluxe-lejlighed - 1 soveværelse

Deluxe-lejlighed - 1 soveværelse
- 35 m²
- 1 soveværelse
- Plads til 2 personer
- 1 stor enkeltseng
Indlæs alle billeder af Comfort-lejlighed - 3 soveværelser

Comfort-lejlighed - 3 soveværelser
- 122 m²
- 3 soveværelser
- Plads til 7 personer
- 1 sovesofa (dobbeltseng), 2 store enkeltsenge og 1 enkeltseng
Indlæs alle billeder af Classic-lejlighed - 3 soveværelser

Classic-lejlighed - 3 soveværelser
- 100 m²
- 3 soveværelser
- Plads til 6 personer
- 1 sovesofa (dobbeltseng), 1 stor enkeltseng og 1 køjeseng (enkeltseng)
Lignende overnatningssteder

Welcoming Holiday Home in Urbania With Pool
Urbania
Welcoming Holiday Home in Urbania With Pool
Urbania
- Pool
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering

Heartbreaking Charming Villa in Chipieri - Marche
Apecchio
Heartbreaking Charming Villa in Chipieri - Marche
Apecchio
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger

La Leccina 2 2
Apecchio
La Leccina 2 2
Apecchio
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
- Loungeområde
- Børnevenlige oplevelser
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området
Apecchio, PU
Hvad ligger i nærheden?
- Furlo Pass - 42 min. kørsel - 38.2 km
- Palazzo dei Consoli - 56 min. kørsel - 55.9 km
- Universita degli Studi di Urbino - 58 min. kørsel - 46.4 km
- Urbino Duomo - 59 min. kørsel - 47.4 km
- Palazzo Ducale - 59 min. kørsel - 47.4 km
Restauranter
- Caffè del Corso - 11 min. kørsel
- Ristorante Martinelli - 11 min. kørsel
- Ristorante Il Burchio - 11 min. kørsel
- Pizzeria D'asporto Dalla Belva - 11 min. kørsel
- Narcisus SAS di Pazzaglia Maria Luisa & C. - 13 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool
- Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool er en oplagt valgmulighed, når du besøger Apecchio. Der er en indendørs pool og en udendørs pool, og bekvemmeligheder på værelset inkluderer vaskemaskine/tørretumbler og køleskab.
I korte træk
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til kl. 18.00
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Dette overnatningssted har ingen reception
- Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er tilladt
- Servicedyr er tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Pool/Spa
- Udendørs pool
- Indendørs pool
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis parkering på stedet
Mad og drikke
- Køleskab
- Ovn
- Opvaskemaskine
- Kaffe-/temaskine
- Elkedel
- Brødrister
Soveværelser
- Sengelinned
Badeværelser
- Bruser
- Hårtørrer
Opholdsområder
- Pejs
Underholdning
- Dvd-afspiller
Udendørsområder
- Terrasse
- Havegrill
- Have
Vaskemuligheder
- Vaskemaskine/tørretumbler
Kæledyr
- Servicedyr er fritaget fra gebyrer
- Kæledyrsvenligt
Faciliteter til personer med handicap
- Ingen elevatorer
- Røgfrit overnatningssted
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Sikkerhedsforanstaltninger
- Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
- Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Generelt
- Individuelt møbleret
Gebyrer og politikker
Obligatoriske gebyrer
Du vil blive bedt om at betale følgende gebyrer på overnatningsstedet ved indtjekning eller udtjekning. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
- Oliegebyr: EUR 1.1
Børn og ekstra senge
- Alle gæster, inklusive børn, skal være til stede på indtjekningstidspunktet, hvor alle skal fremvise deres myndighedsudstedte ID-kort eller pas
Kæledyr
- Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 5000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool Apecchio
Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool Apartment
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool?
Ja, der findes en indendørs pool og en udendørs pool.
Er kæledyr tilladt på Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool?
Ja, kæledyr er tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 18.00. Udtjekning er kl. 10.00.
Hvad kan jeg opleve hos Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool og i nærheden?
Nice Apartment in Apecchio With Shared Swimming Pool tilbyder en udendørs pool og en have.