RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Caloocan
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan





RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan er en oplagt valgmulighed, når du besøger Caloocan.
Populære faciliteter
- Mulighed for parkering
- Ladestander til elbil
Primære faciliteter (1)
Primære faciliteter (1)
- Selvstændig parkering
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Indlæs alle billeder af RedDoorz Room

RedDoorz Room
- Plads til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af RedDoorz Deluxe Room

RedDoorz Deluxe Room
- Plads til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af RedDoorz Executive Double

RedDoorz Executive Double
- Plads til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

Casa Lily Hotel Quezon City
Novaliches
Casa Lily Hotel Quezon City
Novaliches
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Døgnåben reception
10.0 ud af 10, Enestående, 2 anmeldelser
10
Enestående
2 anmeldelser
Prisen er 137 kr.
137 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.

McHotel Novaliches
Novaliches
McHotel Novaliches
Novaliches
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Døgnåben reception
4.0 ud af 10, 2 anmeldelser
4,0
2 anmeldelser
Prisen er 126 kr.
126 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
29. aug. - 30. aug.

Mc Hotel Fairview
Novaliches
Mc Hotel Fairview
Novaliches
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
6.2 ud af 10, 13 anmeldelser
6,2
13 anmeldelser
Prisen er 172 kr.
172 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Sobel Hotel
Brgy. 78
Sobel Hotel
Brgy. 78
- Pool
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
6.8 ud af 10, 3 anmeldelser
6,8
3 anmeldelser

Hotel Sogo Edsa Caloocan
Caloocan
Hotel Sogo Edsa Caloocan
Caloocan
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Døgnåben reception
7.0 ud af 10, Godt, 24 anmeldelser
7,0
Godt
24 anmeldelser
Prisen er 142 kr.
142 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
12. sep. - 13. sep.

Haeinsa Condotel
Diliman
Haeinsa Condotel
Diliman
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
7.0 ud af 10, Godt, 70 anmeldelser
7,0
Godt
70 anmeldelser

Hotel Sogo San Jose Del Monte Bulacan
San Jose del Monte
Hotel Sogo San Jose Del Monte Bulacan
San Jose del Monte
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Døgnåben reception
8.6 ud af 10, Fantastisk, 19 anmeldelser
8,6
Fantastisk
19 anmeldelser
Prisen er 109 kr.
109 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Mc Hotel Fairview
Novaliches
Mc Hotel Fairview
Novaliches
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
6.0 ud af 10, 38 anmeldelser
6,0
38 anmeldelser

Camarin Prime Hotel
Caloocan
Camarin Prime Hotel
Caloocan
- Aircondition
- Ikke-ryger
9.0 ud af 10, Fremragende, 2 anmeldelser
9,0
Fremragende
2 anmeldelser

Hotel Savano
San Jose del Monte
Hotel Savano
San Jose del Monte
- Pool
- Gratis morgenmad
- Spa
- Gratis parkering
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Blk 95 Lot 2 Package 3 Phase 6 Barangay, 178, Camarin Road, Caloocan, Metro Manila, 1400
Hvad ligger i nærheden?
- SM City Fairview - 8 min. kørsel - 4.3 km
- Iglesia ni Cristo Kapel - 21 min. kørsel - 12.3 km
- SM North EDSA - 24 min. kørsel - 15.3 km
- UP Diliman - 24 min. kørsel - 14.9 km
- TriNoma (indkøbscenter) - 25 min. kørsel - 15.6 km
Sådan kommer du rundt
- Manila (MNL-Ninoy Aquino International) – 95 min. kørsel, 44,3 km
- Caloocan Station – 22 min. kørsel, 18,5 km
- C-3 Road Station – 23 min. kørsel, 19,6 km
- Governor Pascual Station – 23 min. kørsel, 19,8 km
Restauranter
- Burger King Altaraza - 5 min. kørsel
- McDonald's - 4 min. kørsel
- Jollibee - 14 min. gang
- Jollibee - 5 min. kørsel
- Balay Dako by Antonios - 6 min. kørsel
Om overnatningsstedet
RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan
- RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan er en oplagt valgmulighed, når du besøger Caloocan.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 18 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning starter kl. 14.00
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Parkering
- Parkering på stedet (mod gebyr)
- Ladestation til elbiler på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Faciliteter
- Bygget i 2022
Gebyrer og politikker
Parkering
- Selvstændig parkering er til rådighed mod et ekstra gebyr
Politikker
Dette overnatningssted accepterer kreditkort og kontanter.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Reddoorz Jqv Camarin Caloocan
RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan Hotel
RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan Caloocan
RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan Hotel Caloocan
Ofte stillede spørgsmål
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan?
Ja, der er mulighed for selvstændig parkering på stedet (mod et tillægsgebyr).
Der tilbydes ladestander til elbiler.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan?
Du kan tjekke ind fra kl. 14.00. Udtjekning er kl. 12.00.
Er der et kasino på RedDoorz @ JQV HOTEL Camarin Caloocan?
Nej, dette hotel har ikke et kasino, men Winford Manila Resort & Casino (25 min. kørsel) ligger i nærheden.