Mengzhiyuan Business Leisure Hotel
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Zhenjiang
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Mengzhiyuan Business Leisure Hotel





Fra Mengzhiyuan Business Leisure Hotel kan du nyde besøget i Zhenjiang.
Populære faciliteter
- Mulighed for parkering
- Ladestander til elbil
Primære faciliteter (3)
Primære faciliteter (3)
- Morgenmad tilgængelig
- Selvstændig parkering
- Bagageopbevaring
Den nuværende pris er 160 kr.
160 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
26. sep. - 27. sep.
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 4 ud af 4 værelser
Indlæs alle billeder af Deluxe Suite

Deluxe Suite
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Business Suite

Business Suite
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Business Double Room

Business Double Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indl æs alle billeder af Business Standard Room

Business Standard Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

Courtyard by Marriott Changzhou China
Tianning
Courtyard by Marriott Changzhou China
Tianning
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse
Prisen er 560 kr.
560 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Danyang Feshang E-sports Hotel
Danyang
Danyang Feshang E-sports Hotel
Danyang
- Gratis parkering
- Faciliteter til tøjvask
- Børnevenlige oplevelser
Prisen er 170 kr.
170 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Dongjiang Holiday Hotel
Danyang
Dongjiang Holiday Hotel
Danyang
- Gratis parkering
- Restaurant
- Børnevenlige oplevelser
Prisen er 136 kr.
136 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Greentree Inn Danyang Danbei Town Xinqiao
Zhenjiang
Greentree Inn Danyang Danbei Town Xinqiao
Zhenjiang
- Bar

Park Plaza Hotel Changzhou
Xinbei Distrikt
Park Plaza Hotel Changzhou
Xinbei Distrikt
- Spa
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.2 ud af 10, Alletiders, 41 anmeldelser
8,2
Alletiders
41 anmeldelser
Prisen er 398 kr.
398 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Olympic ForYou Boutique Hotel
Xinbei Distrikt
Olympic ForYou Boutique Hotel
Xinbei Distrikt
- Mulighed for parkering
- Restaurant
- Tremmesenge til rådighed
- Børnevenlige oplevelser
Prisen er 284 kr.
284 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Crystal Orange Hotel Changzhou Dinosaurs Park
Xinbei Distrikt
Crystal Orange Hotel Changzhou Dinosaurs Park
Xinbei Distrikt
Prisen er 263 kr.
263 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Grand Mercure Changzhou Luoxi
Xinbei Distrikt
Grand Mercure Changzhou Luoxi
Xinbei Distrikt
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
- Motionscenter
Prisen er 419 kr.
419 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
23. sep. - 24. sep.

Yongxin Hostel
Xinbei Distrikt
Yongxin Hostel
Xinbei Distrikt
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Ladestander til elbil

Jinjiang Metropolo Hotel Jiangyin Wanda Plaza
Jiangyin
Jinjiang Metropolo Hotel Jiangyin Wanda Plaza
Jiangyin
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Opposite the East Gate of Jiepai Xincun Community, Dengcheng Street, Jiepai Town, Danyang, Jiangsu, 0
Hvad ligger i nærheden?
- Stedet for den Nye Fjerde Armés Sydlige Kommando - 3 min. kørsel - 2.5 km
- Yangzhong Nationalpark - 24 min. kørsel - 37.2 km
- Kina Dinosaur Park - 32 min. kørsel - 47.5 km
- Changzhou Museum - 33 min. kørsel - 46.6 km
- Lushu Park i Changzhou - 34 min. kørsel - 47.1 km
Sådan kommer du rundt
- Changzhou (CZX) – 32 min. kørsel, 38,1 km
- Nanjing (NKG-Lukou International) – 94 min. kørsel, 116,6 km
Om overnatningsstedet
Mengzhiyuan Business Leisure Hotel
- Fra Mengzhiyuan Business Leisure Hotel kan du nyde besøget i Zhenjiang.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 54 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning starter kl. 14.00
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Parkering
- Parkering på stedet (mod gebyr)
- Ladestation til elbiler på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Mad og drikke
- Morgenmad (tillægsgebyr)
Faciliteter og service
- Bagageopbevaring
Faciliteter
- Bygget i 2017
Hjælp til personer med et handicap
- Elevator
Gebyrer og politikker
Parkering
- Selvstændig parkering er til rådighed mod et ekstra gebyr
Politikker
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Overnatningsstedets klasse
Overnatningsstedets klasse, der kommer fra vores bedømmelsessystem, er baseret på overnatningsstedets type, faciliteter og tjenester.
Også kendt som
Mengzhiyuan Business Leisure
Mengzhiyuan Business Leisure Hotel Hotel
Mengzhiyuan Business Leisure Hotel Danyang
Mengzhiyuan Business Leisure Hotel Hotel Danyang
Ofte stillede spørgsmål
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Mengzhiyuan Business Leisure Hotel?
Ja, der er mulighed for selvstændig parkering på stedet (mod et tillægsgebyr).
Der tilbydes ladestander til elbiler.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Mengzhiyuan Business Leisure Hotel?
Du kan tjekke ind fra kl. 14.00. Udtjekning er kl. 12.00.