Hele lejligheden

Lorne Apartments

Overnatningsstedets klasse: 3
Lejligheder i Hamilton med køkkener

Vælg datoer for at se priser

Lorne Apartments er en oplagt valgmulighed til et ophold i Hamilton. Du tilbydes gratis faciliteter som Wi-Fi og selvstændig parkering. Lejlighederne har køkken og fladskærms-tv'er.

Anmeldelser

8,8 ud af 10.
Fremragende

Populære faciliteter

  • Køkken
  • Faciliteter til tøjvask
  • Gratis parkering
  • Gratis Wi-Fi
  • Ikke-ryger
  • Køleskab

Primære faciliteter (2)

  • 6 lejligheder, røgfri
  • Selvbetjeningsvaskeri

Føl dig hjemme (6)

  • Køkken
  • Tv
  • Vaskerifaciliteter
  • Gratis selvstændig parkering
  • Gratis toiletartikler
  • Hårtørrer
Den nuværende pris er 519 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
10. sep. - 11. sep.

Værelsesmuligheder

Tilgængelige filtre for værelser
Viser 2 ud af 2 værelser

Lejlighed - 1 soveværelse

10,0 ud af 10
Enestående
(3 anmeldelser)
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Gratis Wi-Fi

Lejlighed - 2 soveværelser

  • 2 soveværelser
  • Plads til 4 personer
  • 2 queensize-senge
  • Gratis Wi-Fi

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
37 Lorne St, Hamilton, Waikato, 3206

Hvad ligger i nærheden?

  • Lake Rotoroa - 10 min. gang - 0.9 km
  • Waikato River - 10 min. gang - 0.9 km
  • Hamilton Gardens - 16 min. gang - 1.4 km
  • SkyCity Hamilton - 5 min. kørsel - 2.9 km
  • Waikato-universitetet - 8 min. kørsel - 5.7 km

Sådan kommer du rundt

  • Hamilton (HLZ-Hamilton Intl.) – 11 min. kørsel, 9,3 km

Restauranter

  • ‪Inu Cafe - ‬5 min. gang
  • ‪Kelly Cafe & Bakery - ‬3 min. kørsel
  • ‪Pizza Hut - ‬5 min. gang
  • ‪Rice Rice Baby - ‬3 min. kørsel
  • ‪Sing Dar - ‬8 min. gang

Om overnatningsstedet

Lorne Apartments

  • Lorne Apartments er en oplagt valgmulighed til et ophold i Hamilton. Du tilbydes gratis faciliteter som Wi-Fi og selvstændig parkering. Lejlighederne har køkken og fladskærms-tv'er.

I korte træk

DONE

Overnatningsstedets størrelse

    • 6 lejligheder
DONE

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 14.00 til kl. 23.00
    • Sen indtjekning afhænger af tilgængelighed
    • Minimumsalder for indtjekning: 18 år
    • Udtjekning er kl. 10.00
DONE

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Dette overnatningssted opkræver 2.5% for betalinger med kreditkort
    • Dette overnatningssted har ingen reception
    • Indtjekningen foregår ikke på selve overnatningsstedet. For at tjekke ind skal du gå til [23 Thackeray Street, Hamilton Lake, Hamilton 3204]
    • Gæster skal kontakte overnatningsstedet på forhånd for at få indtjekningsinstruktioner. Din vært byder dig velkommen
    • Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
    • Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, hvis du planlægger at ankomme efter kl. 19.30
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
DONE

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
    • Minimumsalder ved indtjekning er 18
PETS

Kæledyr

    • Kæledyr er ikke tilladt
WIFI

Internet

    • Gratis Wi-Fi på værelserne
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering på stedet
VPN_KEY

Andre oplysninger

    • Røgfrit overnatningssted

Faciliteter på overnatningsstedet

Internet

  • Gratis Wi-Fi

Parkering og transport

  • Gratis parkering på stedet

Køkken

  • Køleskab
  • Kogeplade
  • Ovn
  • Opvaskemaskine
  • Elkedel
  • Brødrister
  • Køkkentøj/tallerkner/redskaber

Badeværelser

  • Gratis toiletartikler
  • Håndklæder
  • Hårtørrer
  • Toiletpapir

Underholdning

  • Fladskærms-tv

Vaskemuligheder

  • Vaskeri
  • Vaskeri i nærheden

Komfort

  • Varme

Kæledyr

  • Kæledyr er ikke tilladt

Faciliteter til personer med handicap

  • Ingen elevatorer
  • Røgfrit overnatningssted

Områdets højdepunkter

  • I nærheden af et hospital

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
  • Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Generelt

  • 6 værelser

Gebyrer og politikker

Refunderbart depositum

  • Gæster opkræves et skadesdepositum på 100 NZD før indtjekning

Valgfrie tjenester

  • Ved anvendelse af kreditkort pålægges et ekstra gebyr på 2.5%

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Det navn, der står på det kreditkort, som bruges ved indtjekning til betaling af diverse udgifter, skal være det primære navn på værelsesreservationen.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort, debetkort og kontanter.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Overnatningsstedets klasse

Overnatningsstedets klasse, der kommer fra vores bedømmelsessystem, er baseret på overnatningsstedets type, faciliteter og tjenester.

Også kendt som

Lorne Apartments Hamilton
Lorne Apartments Apartment
Lorne Apartments Apartment Hamilton

Ofte stillede spørgsmål

Er kæledyr tilladt på Lorne Apartments?

Kæledyr er desværre ikke tilladt.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Lorne Apartments?

Ja, der er gratis selvstændig parkering.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Lorne Apartments?

Indtjekning fra kl. 14.00 til kl. 23.00. Udtjekning er kl. 10.00.

Har Lorne Apartments et køkken eller tekøkken?

Ja, der er et køkken med brødrister, køkkentøj og køleskab.

Hvordan er området omkring Lorne Apartments?

Lorne Apartments ligger kun 1 minutters gang fra Waikato Hospital og 17 minutters gang fra Hamilton Gardens.