Hotel Rychlo
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Bogatynia med restaurant
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Hotel Rychlo





Hotel Rychlo er en oplagt valgmulighed, når du besøger Bogatynia. Gæster kan slappe af i saunaen, benytte fitnesscenteret eller få lidt at spise i restauranten.
Populære faciliteter
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Motionscenter
- Bar
Primære faciliteter (5)
Primære faciliteter (5)
- Restaurant
- Fitnessfaciliteter
- Sauna
- Forretningscenter
- Pengeskab i receptionen
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Schwarzer Bär
Zittau
Schwarzer Bär
Zittau
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.0 ud af 10, Alletiders, 39 anmeldelser
8,0
Alletiders
39 anmeldelser
Prisen er 732 kr.
732 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
29. aug. - 30. aug.

Schlosshotel Althörnitz
Bertsdorf-Hoernitz
Schlosshotel Althörnitz
Bertsdorf-Hoernitz
- Spa
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.2 ud af 10, Alletiders, 110 anmeldelser
8,2
Alletiders
110 anmeldelser
Prisen er 604 kr.
604 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
2. sep. - 3. sep.

Stadthotel König Albert
Zittau
Stadthotel König Albert
Zittau
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
9.2 ud af 10, Fremragende, 34 anmeldelser
9,2
Fremragende
34 anmeldelser
Prisen er 864 kr.
864 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Hotel Weberhof
Zittau
Hotel Weberhof
Zittau
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
9.0 ud af 10, Fremragende, 103 anmeldelser
9,0
Fremragende
103 anmeldelser
Prisen er 800 kr.
800 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
28. aug. - 29. aug.

Gästehäuser St Marienthal
Ostritz
Gästehäuser St Marienthal
Ostritz
- Gratis morgenmad
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
10.0 ud af 10, Enestående, 3 anmeldelser
10
Enestående
3 anmeldelser
Prisen er 809 kr.
809 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Hotel Riedel
Zittau
Hotel Riedel
Zittau
- Gratis morgenmad
- Lufthavnstransport
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
7.4 ud af 10, Godt, 12 anmeldelser
7,4
Godt
12 anmeldelser
Prisen er 813 kr.
813 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Pocztowa 15, Bogatynia, Lower Silesian Voivodeship, 59-920
Hvad ligger i nærheden?
- Friedland Slot - 12 min. kørsel - 11.5 km
- Přírodní Bludiště - 12 min. kørsel - 11.6 km
- Tierpark Zittau - 22 min. kørsel - 17.0 km
- Zittauer Bjerge Naturpark - 25 min. kørsel - 19.7 km
- Gerhart-Hauptmann-Theater Zittau - 25 min. kørsel - 19.0 km
Sådan kommer du rundt
- Krzewina Zgorzelecka Ostritz Station – 18 min. kørsel, 14,7 km
- Chotyne Station – 22 min. kørsel, 20 km
- Chrastava Station – 23 min. kørsel, 22,2 km
Restauranter
- Na Rozcestí - 11 min. kørsel
- Gasthof Dittelsdorf - 21 min. kørsel
- Bistro Bogatynia - 3 min. kørsel
- Restaurace Mlýn 62 - 14 min. kørsel
- Geesik - 15 min. gang
Om overnatningsstedet
Hotel Rychlo
- Hotel Rychlo er en oplagt valgmulighed, når du besøger Bogatynia. Gæster kan slappe af i saunaen, benytte fitnesscenteret eller få lidt at spise i restauranten.
I korte træk
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Mad og drikke
- Restaurant
Forretningsfaciliteter
- Forretningscenter
Faciliteter
- Pengeskab i receptionen
- Fitnesscenter
- Sauna
Hjælp til personer med et handicap
- Elevator
Gebyrer og politikker
Politikker
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Hotel Rychlo?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Er der et kasino på Hotel Rychlo?
Nej, dette hotel har ikke et kasino, men Kasino Victory (22 min. kørsel) ligger i nærheden.
Hvad kan jeg opleve hos Hotel Rychlo og i nærheden?
Hotel Rychlo tilbyder en sauna og et fitnesscenter.
Er der restauranter på eller i nærheden af Hotel Rychlo?
Ja, der er en restaurant på stedet.