The Fernery Lodge & Chalets

Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Storms River med udendørs pool og restaurant

Vælg datoer for at se priser

The Fernery Lodge & Chalets er en oplagt valgmulighed, når du besøger Storms River. Når du har boltret dig i den udendørs pool, kan du få lidt at spise i restauranten.

Populære faciliteter

  • Pool
  • Restaurant

Primære faciliteter (3)

  • Restaurant
  • En udendørs pool
  • Pengeskab i receptionen

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
Forest Ferns Estate, Bluelilliesbush, Tsitsikamma, Storms River, EC, 6308

Hvad ligger i nærheden?

  • Stort træ - 24 min. kørsel - 17.1 km
  • Tsitsikamma Falls Zipline - 24 min. kørsel - 17.8 km
  • Dolphin Trail - 41 min. kørsel - 36.0 km
  • Tsitsikamma Nationalpark - 43 min. kørsel - 36.7 km
  • Bloukrans Bro - 44 min. kørsel - 46.9 km

Restauranter

  • ‪Steers - ‬19 min. kørsel
  • ‪Tsitsikamma Gardens - ‬19 min. kørsel
  • ‪Fynboshoek Cheese - ‬19 min. kørsel
  • ‪Cattle Baron - ‬34 min. kørsel
  • ‪Sisters tavern - ‬16 min. kørsel

Om overnatningsstedet

The Fernery Lodge & Chalets

  • The Fernery Lodge & Chalets er en oplagt valgmulighed, når du besøger Storms River. Når du har boltret dig i den udendørs pool, kan du få lidt at spise i restauranten.

I korte træk

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet

Faciliteter på overnatningsstedet

Mad og drikke

  • Restaurant

Faciliteter

  • Pengeskab i receptionen
  • En udendørs pool

Gebyrer og politikker

Politikker

Der opkræves muligvis gebyrer for ekstra personer afhængigt af overnatningsstedets politik.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Ofte stillede spørgsmål

Er der en pool på The Fernery Lodge & Chalets?

Ja, der findes en udendørs pool.

Hvad kan jeg opleve hos The Fernery Lodge & Chalets og i nærheden?

The Fernery Lodge & Chalets tilbyder en udendørs pool.

Er der restauranter på eller i nærheden af The Fernery Lodge & Chalets?

Ja, der er en restaurant på stedet.

Hvordan er området omkring The Fernery Lodge & Chalets?

The Fernery Lodge & Chalets ligger kun 5 minutters gang fra Garden Route National Park.