Room-the Garden View Nook

Overnatningsstedets klasse: 2
Gæstehus i Aldershot

Vælg datoer for at se priser

Room-the Garden View Nook befinder sig mindre end et kvarters kørsel fra South Downs National Park.

Anmeldelser

3,6 ud af 10.

Populære faciliteter

  • Gratis parkering
  • Gratis Wi-Fi
  • Ikke-ryger

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
Aldershot, England

Hvad ligger i nærheden?

  • Aldershot Lido - 15 min. gang - 1.3 km
  • Alderwood Leisure Centre - 15 min. gang - 1.3 km
  • Basingstoke Canal - 2 min. kørsel - 2.0 km
  • Lakeside Nature Reserve - 2 min. kørsel - 2.0 km
  • Brickfields Country Park - 3 min. kørsel - 1.3 km

Sådan kommer du rundt

  • Farnborough (FAB) – 21 min. kørsel, 6,6 km
  • Heathrow Lufthavn (LHR) – 47 min. kørsel, 42,6 km
  • Gatwick Lufthavn (LGW) – 61 min. kørsel, 73,1 km
  • Aldershot Station – 22 min. gang, 1,8 km
  • Ash Station – 4 min. kørsel, 3,4 km
  • Ash Vale Station – 5 min. kørsel, 5,9 km

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬2 min. gang
  • ‪Hog's Back Brewery - ‬3 min. kørsel
  • ‪KFC - ‬2 min. gang
  • ‪Burger King - ‬3 min. kørsel
  • ‪The White Hart - ‬2 min. kørsel

Om overnatningsstedet

Room-the Garden View Nook

  • Room-the Garden View Nook befinder sig mindre end et kvarters kørsel fra South Downs National Park.

I korte træk

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 15.00 til kl. 19.00
    • Minimumsalder for indtjekning: 18 år
    • Udtjekning er kl. 11.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Dette overnatningssted har ingen reception
    • Gæster modtager en e-mail med særlige indtjekningsinstruktioner og oplysninger om afhentning af nøgle inden ankomst. Der er adgang via en privat indgang
    • Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen forud for din ankomst for at arrangere indtjekning
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
    • Minimumsalder ved indtjekning er 18

Kæledyr

    • Kæledyr er ikke tilladt

Internet

    • Gratis Wi-Fi i fællesområder

Parkering

    • Gratis parkering på stedet
    • Gratis parkering i nærheden
    • Mulighed for parkering på gaden

Andre oplysninger

    • Røgfrit overnatningssted

Gebyrer og politikker

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Der opkræves muligvis gebyrer for ekstra personer afhængigt af overnatningsstedets politik.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Dette overnatningssted accepterer kredit- eller debitkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Ofte stillede spørgsmål

Er kæledyr tilladt på Room-the Garden View Nook?

Kæledyr er desværre ikke tilladt.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Room-the Garden View Nook?

Ja, der er gratis selvstændig parkering.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Room-the Garden View Nook?

Indtjekning fra kl. 15.00 til kl. 19.00. Udtjekning er kl. 11.00.

Hvordan er området omkring Room-the Garden View Nook?

Room-the Garden View Nook ligger i Rushmoor District, kun 14 minutters gang fra Aldershot Lido.

Anmeldelser

3,6