Complejo Rural Santa Emma
Overnatningsstedets klasse: 3
Landejendom i Herencia
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Complejo Rural Santa Emma





Complejo Rural Santa Emma er en oplagt valgmulighed, når du besøger Herencia. Andre højdepunkter tæller en sæsonbestemt udendørs pool, en terrasse og en have.
Populære faciliteter
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
- Faciliteter til tøjvask
Primære faciliteter (7)
Primære faciliteter (7)
- Daglig rengøring
- Sæsonbestemt udendørs pool
- Terrasse
- Have
- Bagageopbevaring
- Reception med begrænset åbningstid
- Opbevaringsskab er tilgængeligt
Føl dig hjemme (5)
Føl dig hjemme (5)
- Have
- Terrasse
- Daglig rengøring
- Sæsonåben udendørs pool
- Lydisolerede værelser
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Familie-feriehus - bjergudsigt
- Bjergudsigt
- 30 m²
- 2 soveværelser
- Plads til 6 personer
- 1 kingsize-seng, 2 store enkeltsenge og 1 sovesofa (dobbeltseng)
Lignende overnatningssteder

Parador de Manzanares
Manzanares
Parador de Manzanares
Manzanares
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.8 ud af 10, Fantastisk, 207 anmeldelser
8,8
Fantastisk
207 anmeldelser
Prisen er 573 kr.
573 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.

Hotel Veracruz Plaza & Spa
Valdepenas
Hotel Veracruz Plaza & Spa
Valdepenas
- Spa
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
9.2 ud af 10, Fremragende, 198 anmeldelser
9,2
Fremragende
198 anmeldelser
Prisen er 545 kr.
545 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
10. sep. - 11. sep.

Intelier Airén Hotel by Intelier Hotels & Suites
Alcazar de San Juan
Intelier Airén Hotel by Intelier Hotels & Suites
Alcazar de San Juan
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.8 ud af 10, Fantastisk, 220 anmeldelser
8,8
Fantastisk
220 anmeldelser
Prisen er 583 kr.
583 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

El Patio de los Jazmines "Boutique-House"
Consuegra
El Patio de los Jazmines "Boutique-House"
Consuegra
- Pool
- Gratis morgenmad
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
9.6 ud af 10, Enestående, 94 anmeldelser
9,6
Enestående
94 anmeldelser
Prisen er 875 kr.
875 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Casa del Médico Hotel Boutique
Alcazar de San Juan
Casa del Médico Hotel Boutique
Alcazar de San Juan
- Pool
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
9.8 ud af 10, Enestående, 15 anmeldelser
9,8
Enestående
15 anmeldelser
Prisen er 695 kr.
695 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Hotel Las Canteras
Santa Cruz de Mudela
Hotel Las Canteras
Santa Cruz de Mudela
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Døgnåben reception
8.4 ud af 10, Alletiders, 20 anmeldelser
8,4
Alletiders
20 anmeldelser
Prisen er 568 kr.
568 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
26. aug. - 27. aug.

La Vida de Antes
Consuegra
La Vida de Antes
Consuegra
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 131 anmeldelser
9,4
Enestående
131 anmeldelser
Prisen er 671 kr.
671 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Hotel Zielo Las Beatas
Villahermosa
Hotel Zielo Las Beatas
Villahermosa
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
10.0 ud af 10, Enestående, 3 anmeldelser
10
Enestående
3 anmeldelser
Prisen er 1.608 kr.
1.608 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. sep. - 8. sep.

Hotel Manzanares
Manzanares
Hotel Manzanares
Manzanares
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
7.2 ud af 10, Godt, 66 anmeldelser
7,2
Godt
66 anmeldelser
Prisen er 497 kr.
497 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
29. aug. - 30. aug.

Casa Rural Virgen de las Cruces
Daimiel
Casa Rural Virgen de las Cruces
Daimiel
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Faciliteter til tøjvask
9.4 ud af 10, Enestående, 18 anmeldelser
9,4
Enestående
18 anmeldelser
Prisen er 320 kr.
320 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Cam. de la Pedriza, Herencia, Ciudad Real, 13640
Sådan kommer du rundt
- Alcázar de San Juan Station – 23 min. kørsel, 17,4 km
- Campo de Criptana Station – 29 min. kørsel, 28,2 km
- Quero Station – 30 min. kørsel, 25,2 km
Restauranter
- La Pausa - 21 min. kørsel
- La Venta de Don Quijote - 18 min. kørsel
- El Puerto - 19 min. kørsel
- Productos Santa Teresa - 8 min. kørsel
- Pizzería Romero - 9 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Complejo Rural Santa Emma
- Complejo Rural Santa Emma er en oplagt valgmulighed, når du besøger Herencia. Andre højdepunkter tæller en sæsonbestemt udendørs pool, en terrasse og en have.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 2 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 13.00 til kl. 15.00
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 11.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Receptionen er åben dagligt fra kl. 09.00 til kl. 20.00
- Receptionen er bemandet i et begrænset tidsrum
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er tilladt (kun hunde og katte)*
- Servicedyr er tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Der er parkeringsmuligheder på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Faciliteter og service
- Reception (begrænsede åbningstider)
- Bagageopbevaring
Faciliteter
- Have
- Terrasse
- Sæsonåben udendørs pool
- Opbevaringsskabe til rådighed
- Bålplads
- Udendørs underholdningsområde
Værelsesfaciliteter
Hjemlig komfort
- Strygejern/strygebræt
- Vaskemaskine
Få en god nats søvn
- Lydisolerede værelser
Mere
- Daglig rengøring
Gebyrer og politikker
Kæledyr
- Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
- Kæledyr er tilladt mod et tillægsgebyr på EUR 50 pr. kæledyr, pr. ophold
Pool, spa og fitness (hvis tilgængeligt)
- Den sæsonåbne pool er åben fra den 01. juni til den 30. september
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort, debetkort og kontanter.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på Complejo Rural Santa Emma?
Ja, der findes en sæsonbestemt udendørs pool.
Er kæledyr tilladt på Complejo Rural Santa Emma?
Ja, hunde og katte er tilladt. Der opkræves et gebyr på 50 EUR pr. kæledyr pr. ophold. Servicedyr er fritaget fra gebyrer.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Complejo Rural Santa Emma?
Indtjekning fra kl. 13.00 til kl. 15.00. Udtjekning er kl. 11.00.
Hvad kan jeg opleve hos Complejo Rural Santa Emma og i nærheden?
Complejo Rural Santa Emma tilbyder en sæsonåben udendørs pool og en have.