Hele lejligheden

Lagos Ocean Breeze 2 by Homing

Overnatningsstedets klasse: 2
Denne lejlighed ligger nær Marina de Lagos

Vælg datoer for at se priser

Lagos Ocean Breeze 2 by Homing ligger mindre end 10 minutters kørsel fra Marina de Lagos og Dona Ana-stranden. Lejlighederne har køkken og gratis Wi-Fi.

Populære faciliteter

  • Gratis Wi-Fi
  • Ikke-ryger

Føl dig hjemme (4)

  • Vugger/barnesenge (tillægsgebyr)
  • 3 soveværelser
  • Køkken
  • Kaffe-/temaskine

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
25th of April Street, Praia da Luz, Lagos, Faro, 8600-174

Hvad ligger i nærheden?

  • Lagos Kommunale Marked - 3 min. gang - 0.3 km
  • Det første slavemarked i Europa - 3 min. gang - 0.3 km
  • Santo Antonio-kirken - 3 min. gang - 0.3 km
  • Marina de Lagos - 10 min. gang - 0.9 km
  • Dona Ana-stranden - 15 min. gang - 1.3 km

Sådan kommer du rundt

  • Portimao (PRM) – 25 min. kørsel, 26,1 km
  • Faro (FAO-Faro Intl.) – 67 min. kørsel, 89,9 km
  • Lagos Station – 13 min. gang, 1,1 km
  • Silves Station – 27 min. kørsel, 37,2 km
  • Portimao Station – 30 min. kørsel, 28,9 km

Restauranter

  • ‪Restaurante Don Sebastião - ‬1 min. gang
  • ‪A Petisqueira - ‬1 min. gang
  • ‪Abrigo - ‬1 min. gang
  • ‪Costa Churrasqueira & Grill - ‬4 min. gang
  • ‪Gil Eanes Café - ‬2 min. gang

Om overnatningsstedet

Lagos Ocean Breeze 2 by Homing

  • Lagos Ocean Breeze 2 by Homing ligger mindre end 10 minutters kørsel fra Marina de Lagos og Dona Ana-stranden. Lejlighederne har køkken og gratis Wi-Fi.

I korte træk

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 15.30 til kl. 19.00
    • Minimumsalder for indtjekning: 18 år
    • Udtjekning er kl. 10.30

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Dette overnatningssted har ingen reception
    • Gæster, som planlægger at ankomme uden for de normale indtjekningstider, modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner og oplysninger om afhentning af nøgle inden for 24 timer inden ankomst. Din vært byder dig velkommen
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
    • Minimumsalder ved indtjekning er 18

Kæledyr

    • Kæledyr er ikke tilladt

Internet

    • Gratis Wi-Fi på værelserne (hastighed: 25+ Mbit/s)

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Andre oplysninger

    • Røgfrit overnatningssted

Værelsesfaciliteter

Hjemlig komfort

  • Kaffe-/temaskine

Få en god nats søvn

  • 3 soveværelser
  • Vugger/barnesenge (tillægsgebyr)
  • Sengelinned tilbydes

Frisk dig op

  • 2 badeværelser
  • Kun bruser
  • Håndklæder

Hold forbindelsen

  • Gratis Wi-Fi (med en hastighed på 25+ Mbit/s)

Mad og drikke

  • Mikrobølgeovn
  • Køkken
  • Køkkentøj/tallerkener/redskaber

Gebyrer og politikker

Børn og ekstra senge

  • Vugger/barnesenge er til rådighed mod et tillægsgebyr

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Der opkræves muligvis gebyrer for ekstra personer afhængigt af overnatningsstedets politik.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard
Et obligatorisk gebyr for rengøring er inkluderet i overnatningsstedets pris.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Også kendt som

Lagos Ocean Breeze 2 by Homing Lagos
Lagos Ocean Breeze 2 by Homing Apartment
Lagos Ocean Breeze 2 by Homing Apartment Lagos

Ofte stillede spørgsmål

Er kæledyr tilladt på Lagos Ocean Breeze 2 by Homing?

Kæledyr er desværre ikke tilladt.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Lagos Ocean Breeze 2 by Homing?

Der er desværre ikke parkeringsmuligheder på stedet på Lagos Ocean Breeze 2 by Homing.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Lagos Ocean Breeze 2 by Homing?

Indtjekning fra kl. 15.30 til kl. 19.00. Udtjekning er kl. 10.30.

Har Lagos Ocean Breeze 2 by Homing et køkken eller tekøkken?

Ja, der er et køkken med kaffemaskine, køkkentøj og mikrobølgeovn.

Hvordan er området omkring Lagos Ocean Breeze 2 by Homing?

Lagos Ocean Breeze 2 by Homing ligger kun 10 minutters gang fra Marina de Lagos og 17 minutters gang fra Dona Ana-stranden.