Hele boligen
White Agate by Avantstay Pool Playground
Overnatningsstedets klasse: 2
Denne villa ligger ikke langt fra Kierland Commons
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for White Agate by Avantstay Pool Playground





Fra White Agate by Avantstay Pool Playground er der mindre end 10 minutters kørsel til Kierland Commons og Westworld of Scottsdale. Talking Stick Resort Casino og Mayo Clinic Hospital ligger desuden en kort køretur derfra.
Anmeldelser
1,01,0 ud af 10.
Hele boligen
5 soveværelserPlads til 14 personer
Populære faciliteter
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
Primære faciliteter (2)
Primære faciliteter (2)
- 5 villaer
- Havegrill
Føl dig hjemme (4)
Føl dig hjemme (4)
- 5 soveværelser
- Privat badeværelse
- Grill
- Gratis selvstændig parkering
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

White Agate by Avantstay Pool + Spa + Putting Green Playground + Outdoor Dining Minutes to Kierland
Paradise Valley Village
White Agate by Avantstay Pool + Spa + Putting Green Playground + Outdoor Dining Minutes to Kierland
Paradise Valley Village
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt

< 1 Mi to Scottsdale Quarter! Resort Condo w/ Pool
Paradise Valley Village
< 1 Mi to Scottsdale Quarter! Resort Condo w/ Pool
Paradise Valley Village
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi

Backyard Oasis! Mtn-view Family Gem in Scottsdale
Rio Verde Foothills
Backyard Oasis! Mtn-view Family Gem in Scottsdale
Rio Verde Foothills
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Kæledyrsvenligt

Kierland Villa By Signature Vacation Rentals
Paradise Valley Village
Kierland Villa By Signature Vacation Rentals
Paradise Valley Village
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

Scottsdale, AZ
Hvad ligger i nærheden?
- Ahavas Torah: The Scottsdale Torah Center - 10 min. gang - 0.9 km
- Kierland Commons - 15 min. gang - 1.3 km
- Scottsdale-kvarteret - 19 min. gang - 1.6 km
- Cactus Park - 3 min. kørsel - 1.9 km
- Kierland Golf Club - 5 min. kørsel - 3.4 km
Sådan kommer du rundt
- Phoenix, AZ (DVT-Phoenix Deer Valley) – 22 min. kørsel, 23,1 km
- Sky Harbor International Airport (PHX) – 26 min. kørsel, 27,6 km
- Mesa, AZ (MSC-Falcon Field Municipal) – 31 min. kørsel, 37,3 km
- Chandler, Arizona (CHD-Chandler Kommunale Lufthavn) – 35 min. kørsel, 49,5 km
- Mesa, AZ (AZA-Phoenix - Mesa Gateway) – 43 min. kørsel, 58,7 km
Restauranter
- McDonald's - 3 min. kørsel
- True Food Kitchen - 2 min. kørsel
- McDonald's - 4 min. kørsel
- Postino WineCafe - 18 min. gang
- Baggin's Gourmet Sandwiches - 12 min. gang
Om overnatningsstedet
White Agate by Avantstay Pool Playground
- Fra White Agate by Avantstay Pool Playground er der mindre end 10 minutters kørsel til Kierland Commons og Westworld of Scottsdale. Talking Stick Resort Casino og Mayo Clinic Hospital ligger desuden en kort køretur derfra.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- 5 enheder
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til kl. 17.00
- Mulighed for kontaktløs indtjekning
- Minimumsalder for indtjekning: 25 år
- Udtjekning er kl. 11.00
- Mulighed for kontaktløs udtjekning
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
- Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 25
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi og internetforbindelse via kabel i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
- Der er parkering på stedet
- Garage på stedet
- Mulighed for parkering på gaden
Faciliteter på overnatningsstedet
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis parkering på stedet
- Der er parkering på stedet
- Muligheder for parkering på stedet inkluderer en garage
- Mulighed for parkering på gaden
Udendørsområder
- Havegrill
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Faciliteter til personer med handicap
- Hvis du vil anmode om faciliteter til personer med handicap, bedes du kontakte overnatningsstedet gennem kontaktoplysningerne på din reservationsbekræftelse, efter du har booket.
- Ingen elevatorer
- Parkering med kørestolsadgang
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
- Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
- Brandslukker
- Førstehjælpskasse
Generelt
- 5 værelser
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Gæster kan være helt rolige, da der er brandslukker og førstehjælpskasse på stedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Dette overnatningssted rengøres professionelt.
Et obligatorisk gebyr for rengøring er inkluderet i overnatningsstedets pris.
Overnatningsstedets registreringsnummer STR-2023-002382
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
White Agate by Avantstay Pool Playground Villa
White Agate by Avantstay Pool Playground Scottsdale
White Agate by Avantstay Pool Playground Villa Scottsdale
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på White Agate by Avantstay Pool Playground?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved White Agate by Avantstay Pool Playground?
Ja, der er gratis selvstændig parkering. Parkeringsmuligheder på stedet omfatter en garage.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på White Agate by Avantstay Pool Playground?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 17.00. Udtjekning er kl. 11.00. Der er mulighed for kontaktløs indtjekning og udtjekning.
Hvordan er området omkring White Agate by Avantstay Pool Playground?
White Agate by Avantstay Pool Playground ligger kun 16 minutters gang fra Kierland Commons og 12 minutters gang fra Ahavas Torah: The Scottsdale Torah Center.