Hele lejligheden
Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93
Overnatningsstedets klasse: 3
Lejlighed med køkken i nærheden af Divi Golf and Beach Resort
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93





Denne lejlighed tilbyder en fantastisk beliggenhed, mindre end et kvarters gang fra Divi Golf and Beach Resort og Manchebo strand. Gæster kan få lidt at spise i restauranten og lægge vejen forbi fitnesscenteret for at træne. Overnatningsstedet tilbyder en udendørs pool, et køkken og en patio.
Anmeldelser
9,69,6 ud af 10.
Enestående
Hele lejligheden
4 soveværelser4 badeværelserPlads til 12 personer
Populære faciliteter
- Pool
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Restaurant
Primære faciliteter (4)
Primære faciliteter (4)
- Restaurant
- En udendørs pool
- Fitnessfaciliteter
- Aircondition
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- 4 soveværelser
- Køkken
- Privat badeværelse
- Stue
- Terrasse
- Elevator
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Divi Village Condo 31
Oranjestad
Divi Village Condo 31
Oranjestad
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
9.0 ud af 10, Fremragende, 2 anmeldelser
9,0
Fremragende
2 anmeldelser

Sunset 16
Oranjestad
Sunset 16
Oranjestad
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse

Koyari 36-f
Koyari
Koyari 36-f
Koyari
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition

Jardines del Mar 3
Oranjestad
Jardines del Mar 3
Oranjestad
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
6.0 ud af 10, 2 anmeldelser
6,0
2 anmeldelser

Ierlandstraat 23
Oranjestad
Ierlandstraat 23
Oranjestad
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition

Newly Remodeled 5-bedroom 5-bath in Tierra del Sol!
Malmok
Newly Remodeled 5-bedroom 5-bath in Tierra del Sol!
Malmok
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
6.0 ud af 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse

Kamay 87
Kurimiauw
Kamay 87
Kurimiauw
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse

Malmokweg 4-B
Malmok
Malmokweg 4-B
Malmok
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition

Salinja Cerca 2-B
Noord
Salinja Cerca 2-B
Noord
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
10.0 ud af 10, Enestående, 2 anmeldelser
10
Enestående
2 anmeldelser

Caya di Bista Bunita 6
Malmok
Caya di Bista Bunita 6
Malmok
- Køkken
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

J.E. Irausquin Blvd 93, Condo #33, Oranjestad, 00000
Hvad ligger i nærheden?
- Divi Strand - 7 min. gang - 0.7 km
- Druif Strand - 7 min. gang - 0.7 km
- Alhambra Kasino - 12 min. gang - 1.0 km
- Manchebo strand - 13 min. gang - 1.2 km
- Eagle Beach - 4 min. kørsel - 2.3 km
Sådan kommer du rundt
- Oranjestad (AUA-Queen Beatrix Intl.) – 16 min. kørsel, 9 km
Restauranter
- McDonald's - 7 min. kørsel
- Lucy's Retired Surfers Bar - 5 min. kørsel
- Laguna Restaurant - 6 min. kørsel
- Pizza Bob's Restaurant and Pub - 15 min. gang
- Old Dutch Windmill - 6 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93
- Denne lejlighed tilbyder en fantastisk beliggenhed, mindre end et kvarters gang fra Divi Golf and Beach Resort og Manchebo strand. Gæster kan få lidt at spise i restauranten og lægge vejen forbi fitnesscenteret for at træne. Overnatningsstedet tilbyder en udendørs pool, et køkken og en patio.
I korte træk
Property size
- 1 apartment
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning starter kl. 16.00
- Udtjekning er kl. 11.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Indtjekningen foregår ikke på selve overnatningsstedet. For at tjekke ind skal du gå til [at the property]
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Pool/Spa
- Udendørs pool
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis parkering på stedet
Køkken
- Kogeplade
- Mikrobølgeovn
- Ovn
- Opvaskemaskine
- Køkkentøj/tallerkner/redskaber
- Isterningmaskine
Middag
- 1 restaurant
Soveværelser
- 4 soveværelser
Badeværelser
- 4 badeværelser
- Badekar
- Håndklæder
- Toiletpapir
Opholdsområder
- Stue
Udendørsområder
- Terrasse
Komfort
- Aircondition
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Faciliteter til personer med handicap
- Elevator
- Røgfrit overnatningssted
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Oplevelser og aktiviteter
- Fitnesscenter
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
- Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Overnatningsstedets klasse
Dette overnatningssted har ikke en bedømmelse fra turistrådet i Aruba. Som en hjælp til vores kunder har vi angivet en bedømmelse baseret på vores bedømmelsessystem.
Også kendt som
Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93 Apartment
Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93 Oranjestad
Ofte stillede spørgsmål
Er der en pool på denne lejlighed?
Ja, der findes en udendørs pool.
Er kæledyr tilladt på denne lejlighed?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved denne lejlighed?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på denne lejlighed?
Du kan tjekke ind fra kl. 16.00. Udtjekning er kl. 11.00.
Hvad kan jeg opleve hos Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93 og i nærheden?
Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93 tilbyder en udendørs pool og et fitnesscenter.
Er der restauranter på eller i nærheden af denne lejlighed?
Ja, der er en restaurant på stedet.
Har Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93 et køkken eller tekøkken?
Ja, der er et køkken med køkkentøj, isterningmaskine og mikrobølgeovn.
Har Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93 private udendørs områder?
Ja, denne lejlighed har en gårdhave.
Hvordan er området omkring Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93?
Divi Village Condo 33 J.e. Irausquin Blvd 93 ligger kun 4 minutters gang fra Divi Golf and Beach Resort og 14 minutters gang fra Manchebo strand.