Hele lejligheden
88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6
Overnatningsstedets klasse: 3
Lejlighed i Deming med køkken og balkon
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6





Denne lejlighed er en oplagt valgmulighed til et ophold i Deming. Gæster kan hoppe i den indendørs pool, og saunaen er et godt bud, hvis du vil helt ned i gear. Overnatningsstedet tilbyder et køkken, en vaskemaskine/tørretumbler og en altan.
Hele lejligheden
2 soveværelser2 badeværelser
Populære faciliteter
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
- Børnevenlige oplevelser
- Ikke-ryger
Primære faciliteter (5)
Primære faciliteter (5)
- En indendørs pool
- Sauna
- Spillehal/spillerum
- Et picnicområde
- Reception med begrænset åbningstid
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- 2 soveværelser
- Køkken
- Privat badeværelse
- Separat spiseområde
- Vaskemaskine/tørretumbler
- Kaffe-/temaskine
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

55sw - Fireplace - D/w - W/d - Sleeps 4 2 Bedroom Condo by Redawning
Deming
55sw - Fireplace - D/w - W/d - Sleeps 4 2 Bedroom Condo by Redawning
Deming
- Pool
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

10500 Mt Bakert Hwy 112 Lone Jack bldg, Deming, WA, 98244
Hvad ligger i nærheden?
- Heliotrope Ridge Trailhead - 9 min. gang - 0.8 km
- Glacier Public Service Center Mount Baker - Snoqualmie - 2 min. kørsel - 2.3 km
- Mount Baker Skisportsområde - 29 min. kørsel - 35.9 km
- Bellis Fair Mall - 55 min. kørsel - 70.0 km
- Western Washington University - 58 min. kørsel - 72.4 km
Sådan kommer du rundt
- Abbotsford, BC (YXX-Abbotsford Intl.) – 48 min. kørsel, 48,9 km
- Bellingham, WA (BLI-Bellingham Intl.) – 54 min. kørsel, 63,1 km
Restauranter
- Wake 'N Bakery - 2 min. kørsel
Om overnatningsstedet
88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6
- Denne lejlighed er en oplagt valgmulighed til et ophold i Deming. Gæster kan hoppe i den indendørs pool, og saunaen er et godt bud, hvis du vil helt ned i gear. Overnatningsstedet tilbyder et køkken, en vaskemaskine/tørretumbler og en altan.
I korte træk
Property size
- 1 apartment
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til kl. 09.00
- Minimumsalder for indtjekning: 23 år
- Udtjekning er kl. 11.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Receptionen er åben dagligt fra kl. 09.00 til kl. 17.00
- Gæster, som planlægger at ankomme uden for de normale indtjekningstider, modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner og oplysninger om nøgleboks inden for 48 timer inden ankomst. Receptionen er bemandet i et begrænset tidsrum
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 23
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Ski
- Mulighed for langrend, snowtubing og snowboarding i nærheden
Pool/Spa
- Indendørs pool
- Sauna
Parkering og transport
- Gratis parkering på stedet
Køkken
- Køleskab
- Mikrobølgeovn
- Ovn
- Kaffe-/temaskine
Soveværelser
- 2 soveværelser
- Sengelinned
Badeværelser
- 2 badeværelser
- Bruser
- Toiletpapir
- Sæbe
- Håndklæder
Opholdsområder
- Spisestue
Underholdning
- Spillehal/spillerum
Udendørsområder
- Balkon
- Picnicområde
- Udendørs møbler
- Gangsti til vandet
Vaskemuligheder
- Vaskemaskine/tørretumbler
- Vaskemiddel
Komfort
- Varme
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Faciliteter til personer med handicap
- Ingen elevatorer
- Røgfrit overnatningssted
Service og tjenester
- Reception med begrænsede åbningstider
Oplevelser og aktiviteter
- Mountainbiking i nærheden
- Jagt i nærheden
- Rafting i nærheden
- Klatring i nærheden
- Snescooterkørsel i nærheden
- Sneskovandring i nærheden
- Slædekørsel i nærheden
- Klatring i nærheden
- Vandre-/cykelruter i nærheden
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
- Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 Deming
88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 Apartment
Ofte stillede spørgsmål
Tilbyder 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 gratis afbestilling og fuld refusion?
Ja, 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 har fuldt refunderbare værelsespriser, som kan reserveres på vores hjemmeside. Hvis du har reserveret en fuldt refunderbar værelsespris, kan reservationen afbestilles op til et par dage før indtjekning afhængigt af overnatningsstedets afbestillingspolitik. Du skal bare sørge for at tjekke overnatningsstedets afbestillingspolitik for de præcise vilkår og betingelser.
Er der en pool på denne lejlighed?
Ja, der findes en indendørs pool.
Er kæledyr tilladt på denne lejlighed?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved denne lejlighed?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på denne lejlighed?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 09.00. Udtjekning er kl. 11.00.
Hvad kan jeg opleve hos 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 og i nærheden?
Om vinteren kan du nyde de rekreative muligheder i nærheden som langrend og snowboarding. Vend tilbage, når sneen er smeltet for at afprøve mulighederne for vandreture og mountainbiking. Yderligere rekreative muligheder på stedet inkluderer jagt. Nyd en svømmetur i den indendørs pool, eller benyt dig af de andre faciliteter, som denne lejlighed tilbyder, blandt andet en sauna og en spillehal. 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 har også et picnicområde.
Har 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 et køkken eller tekøkken?
Ja, der er et køkken med kaffemaskine, køleskab og mikrobølgeovn.
Har 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 private udendørs områder?
Ja, denne lejlighed har en balkon.
Hvordan er området omkring 88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6?
88sw - Fireplace Wi-fi Washer/dryer Dishwasher Sleep 6 ligger kun 9 minutters gang fra Heliotrope Ridge Trailhead.