Shuangfeng Chengtian Hotel
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Loudi
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Shuangfeng Chengtian Hotel





Shuangfeng Chengtian Hotel er en oplagt valgmulighed til et ophold i Loudi.
Populære faciliteter
- Gratis parkering
Primære faciliteter (1)
Primære faciliteter (1)
- Bagageopbevaring
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 10 ud af 10 værelser
Indlæs alle billeder af Deluxe Mahjong Suite

Deluxe Mahjong Suite
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Deluxe Suite

Deluxe Suite
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Business Single Room

Business Single Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Business Twin Room

Business Twin Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Couples' Room

Couples' Room
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Standard Room (with Chess & Cards)

Standard Room (with Chess & Cards)
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Standard Single Room

Standard Single Room
- Plads til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Standard Room

Standard Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Discount Single Room

Discount Single Room
- Plads til 1 person
- 1 dobbeltseng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Discount Double Room

Discount Double Room
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

Hengfeng Hotel
Louxing Distrikt
Hengfeng Hotel
Louxing Distrikt
- Gratis parkering
- Faciliteter til tøjvask
- Ikke-ryger
- Børnevenlige oplevelser
Prisen er 216 kr.
216 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Dongtingchun
Shuangfeng
Dongtingchun
Shuangfeng
- Gratis parkering
- Restaurant
- Faciliteter til tøjvask
- Børnevenlige oplevelser
Prisen er 123 kr.
123 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Jinxiu Leisure Guesthouse
Xinhua
Jinxiu Leisure Guesthouse
Xinhua
- Gratis parkering
- Restaurant
- Faciliteter til tøjvask
- Børnevenlige oplevelser
Prisen er 152 kr.
152 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
28. aug. - 29. aug.

Dream Island Hotel (Guangchang West Road Fuli Branch)
Lengshuijiang
Dream Island Hotel (Guangchang West Road Fuli Branch)
Lengshuijiang
- Gratis parkering
Prisen er 103 kr.
103 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
9. sep. - 10. sep.

Yiting Hotel Loudi
Louxing Distrikt
Yiting Hotel Loudi
Louxing Distrikt
- Gratis parkering

Thank U Hotel (Lengshuijiang Red Double Happiness Building Material Market)
Lengshuijiang
Thank U Hotel (Lengshuijiang Red Double Happiness Building Material Market)
Lengshuijiang
- Gratis parkering
Prisen er 119 kr.
119 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
23. sep. - 24. sep.

Meng Zhi Dao Hotel
Louxing Distrikt
Meng Zhi Dao Hotel
Louxing Distrikt
- Gratis parkering
- Børnevenlige oplevelser
- Ladestander til elbil
Prisen er 112 kr.
112 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Lg Hotel
Louxing Distrikt
Lg Hotel
Louxing Distrikt
- Gratis parkering
- Faciliteter til tøjvask
- Børnevenlige oplevelser
Prisen er 134 kr.
134 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
1. sep. - 2. sep.

Bonny International Hotel
Lengshuijiang
Bonny International Hotel
Lengshuijiang
- Gratis parkering
- Restaurant
- Faciliteter til tøjvask
- Ikke-ryger
Prisen er 217 kr.
217 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Loudi Hetai Business Hotel
Louxing Distrikt
Loudi Hetai Business Hotel
Louxing Distrikt
- Gratis parkering
- Faciliteter til tøjvask
- Ladestander til elbil
Prisen er 124 kr.
124 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

No. 27 Yanhe North Road, Shuangfeng, Hunan, 417000
Hvad ligger i nærheden?
- Stedet for CPC Hunan Provinskomité - 2 min. kørsel - 2.1 km
- Cai Hesens Mindeshal - 2 min. kørsel - 2.1 km
- Shuifu Tempel Venedig Park - 27 min. kørsel - 30.5 km
- Huangtu Mountain - 37 min. kørsel - 49.4 km
- Xia Minghans Tidligere Bolig - 39 min. kørsel - 53.9 km
Sådan kommer du rundt
- Changsha (CSX-Huanghua International) – 134 min. kørsel, 181,1 km
Om overnatningsstedet
Shuangfeng Chengtian Hotel
- Shuangfeng Chengtian Hotel er en oplagt valgmulighed til et ophold i Loudi.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 44 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning starter kl. 14.00
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Faciliteter og service
- Bagageopbevaring
Faciliteter
- Bygget i 2012
Hjælp til personer med et handicap
- Elevator
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted accepterer kreditkort.
Godkendte kreditkort: Union Pay
Følgende muligheder for mobilbetaling er tilgængelige: Alipay og WeChat Pay.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt overnatningsstedets afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Overnatningsstedets klasse
Overnatningsstedets klasse, der kommer fra vores bedømmelsessystem, er baseret på overnatningsstedets type, faciliteter og tjenester.
Også kendt som
Shuangfeng Chengtian
Shuangfeng Chengtian Hotel Hotel
Shuangfeng Chengtian Hotel Shuangfeng
Shuangfeng Chengtian Hotel Hotel Shuangfeng
Ofte stillede spørgsmål
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Shuangfeng Chengtian Hotel?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Shuangfeng Chengtian Hotel?
Du kan tjekke ind fra kl. 14.00. Udtjekning er kl. 12.00.
Hvordan er området omkring Shuangfeng Chengtian Hotel?
Shuangfeng Chengtian Hotel ligger kun 16 minutters gang fra Stedet for CPC Hunan Provinskomité og 3 minutters gang fra Guanyin Pavillon, Loudi.