Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Sam Son
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury





Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury er en oplagt valgmulighed, når du besøger Sam Son. Du tilbydes gratis faciliteter som Wi-Fi og selvstændig parkering.
Populære faciliteter
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Døgnåben reception
Primære faciliteter (3)
Primære faciliteter (3)
- Daglig rengøring
- Døgnåben reception
- Aircondition
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Indlæs alle billeder af Standardværelse

Standardværelse
- 1 soveværelse
- Plads til 4 personer
- 2 queensize-senge
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

Tru By Hilton Da Nang City Centre
Da Nang Centrum
Tru By Hilton Da Nang City Centre
Da Nang Centrum
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.4 ud af 10, Alletiders, 27 anmeldelser
8,4
Alletiders
27 anmeldelser
Prisen er 218 kr.
218 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. sep. - 8. sep.

Meliá Vinpearl Thanh Hoa
Hac Thanh
Meliá Vinpearl Thanh Hoa
Hac Thanh
- Pool
- Spa
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 153 anmeldelser
9,4
Enestående
153 anmeldelser
Prisen er 290 kr.
290 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Anyla Grand Hotels
Hac Thanh
Anyla Grand Hotels
Hac Thanh
- Pool
- Gratis morgenmad
- Spa
- Gratis parkering
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse
Prisen er 276 kr.
276 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

UFJ Hotel SS - by Bay Luxury
Sam Son
UFJ Hotel SS - by Bay Luxury
Sam Son
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Døgnåben reception
Prisen er 246 kr.
246 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.

Elysees Hotel
Sam Son
Elysees Hotel
Sam Son
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
Prisen er 119 kr.
119 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. sep. - 8. sep.

Ngan Anh Hotel SS - by Bay Luxury
Sam Son
Ngan Anh Hotel SS - by Bay Luxury
Sam Son
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Døgnåben reception

FLC Luxury Resort Samson
Sam Son
FLC Luxury Resort Samson
Sam Son
- Pool
- Spa
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 18 anmeldelser
9,4
Enestående
18 anmeldelser
Prisen er 913 kr.
913 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.

Huong Duong Hotel Thanh Hoa
Hac Thanh
Huong Duong Hotel Thanh Hoa
Hac Thanh
- Spa
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.8 ud af 10, Fantastisk, 3 anmeldelser
8,8
Fantastisk
3 anmeldelser
Prisen er 112 kr.
112 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
8. sep. - 9. sep.

The Marron Hotel
Sam Son
The Marron Hotel
Sam Son
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
5.4 ud af 10, 9 anmeldelser
5,4
9 anmeldelser
Prisen er 152 kr.
152 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. sep. - 1. okt.

Muong Thanh Thanh Hoa Hotel
Hac Thanh
Muong Thanh Thanh Hoa Hotel
Hac Thanh
- Pool
- Gratis morgenmad
- Spa
- Lufthavnstransport
8.6 ud af 10, Fantastisk, 48 anmeldelser
8,6
Fantastisk
48 anmeldelser
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

45 Ho Xuan Huong, Sam Son, Thanh Hóa, 440000
Hvad ligger i nærheden?
- Sam Son Strand - 10 min. gang - 0.9 km
- Røde Søjle Marked - Sam Son - 13 min. gang - 1.2 km
- Doc Cuoc Tempel - 13 min. gang - 1.2 km
- Hon Trong Mai - 13 min. gang - 1.2 km
- Doc Couc-templet - 13 min. gang - 1.2 km
Sådan kommer du rundt
- Hanoi (HAN-Noi Bai Intl.) – 164,7 km
- Thanh Hóa (THD-Thọ Xuân) – 76 min. kørsel, 59,2 km
- Ga Yen Thai Station – 24 min. kørsel, 26,9 km
- Ga Nghia Trang Station – 26 min. kørsel, 29,1 km
- Ga Thanh Hoa Station – 32 min. kørsel, 18,8 km
Restauranter
- Quán Ăn Sáng Vân Long - 3 min. kørsel
- Coffee - Trà Sữa - Trà Chanh Hakenr - 14 min. gang
- Rượu Đêm Sầm Sơn - 3 min. gang
- nhà hàng trung ma - 20 min. gang
- Hải Sản Linh Trang - 4 min. gang
Om overnatningsstedet
Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury
- Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury er en oplagt valgmulighed, når du besøger Sam Son. Du tilbydes gratis faciliteter som Wi-Fi og selvstændig parkering.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 100 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 14.00 til når som helst
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Receptionspersonalet tager imod gæster ved ankomst til overnatningsstedet
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
- Gratis Wi-Fi på værelserne (hastighed: 25+ Mbit/s)
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Faciliteter og service
- Døgnåben reception
Værelsesfaciliteter
Hjemlig komfort
- Aircondition
Frisk dig op
- Privat badeværelse
Hold forbindelsen
- Gratis Wi-Fi (med en hastighed på 25+ Mbit/s)
Mere
- Daglig rengøring
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Bien Doi Ss By Bay Sam Son
Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury Hotel
Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury Sam Son
Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury Hotel Sam Son
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury?
Indtjekning fra kl. 14.00 til når som helst. Udtjekning er kl. 12.00.
Hvordan er området omkring Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury?
Bien Doi Hotel SS by Bay Luxury ligger kun 8 minutters gang fra Sam Son Strand og 9 minutters gang fra Doc Cuoc Tempel.