Hele lejligheden
Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8
Overnatningsstedets klasse: 2
Lejlighed i Hameenlinna
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8





Fra Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8 kan du nyde besøget i Hameenlinna.
Anmeldelser
1010 ud af 10.
Enestående
Populære faciliteter
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi
Primære faciliteter (2)
Primære faciliteter (2)
- 25 lejligheder
- Selvbetjeningsvaskeri
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 6 ud af 6 værelser
Indlæs alle billeder af Basic-studiolejlighed

Basic-studiolejlighed
- 1 soveværelse
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Basic-lejlighed - balkon

Basic-lejlighed - balkon
- 1 soveværelse
- Plads til 3 personer
- 3 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Classic-lejlighed - balkon

Classic-lejlighed - balkon
- 2 soveværelser
- Plads til 4 personer
- 4 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Classic-studiolejlighed

Classic-studiolejlighed
- 1 soveværelse
- Plads til 2 personer
- 2 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Standardlejlighed - balkon

Standardlejlighed - balkon
- 1 soveværelse
- Plads til 3 personer
- 3 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Standardlejlighed - balkon

Standardlejlighed - balkon
- 2 soveværelser
- Plads til 4 personer
- 4 enkeltsenge
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

Scandic Aulanko
Hameenlinna
Scandic Aulanko
Hameenlinna
- Pool
- Spa
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
7.8 ud af 10, Godt, 807 anmeldelser
7,8
Godt
807 anmeldelser
Prisen er 844 kr.
844 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
24. sep. - 25. sep.

Original Sokos Hotel Vaakuna
Hameenlinna
Original Sokos Hotel Vaakuna
Hameenlinna
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.2 ud af 10, Alletiders, 455 anmeldelser
8,2
Alletiders
455 anmeldelser
Prisen er 1.317 kr.
1.317 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
25. sep. - 26. sep.

Hotelli Vanajanlinna
Hakumäki
Hotelli Vanajanlinna
Hakumäki
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.8 ud af 10, Fantastisk, 289 anmeldelser
8,8
Fantastisk
289 anmeldelser
Prisen er 1.136 kr.
1.136 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Matin ja Maijan Majatalo
Hameenlinna
Matin ja Maijan Majatalo
Hameenlinna
- Gratis morgenmad
- Lufthavnstransport
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 255 anmeldelser
9,4
Enestående
255 anmeldelser
Prisen er 788 kr.
788 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Scandic Hämeenlinna City
Hameenlinna
Scandic Hämeenlinna City
Hameenlinna
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
7.8 ud af 10, Godt, 881 anmeldelser
7,8
Godt
881 anmeldelser
Prisen er 873 kr.
873 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
24. sep. - 25. sep.

Hotel Seurahuone
Riihimaki
Hotel Seurahuone
Riihimaki
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
7.4 ud af 10, Godt, 193 anmeldelser
7,4
Godt
193 anmeldelser
Prisen er 740 kr.
740 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
27. aug. - 28. aug.

Forenom Apts Hämeenlinna Katuma 3
Hameenlinna
Forenom Apts Hämeenlinna Katuma 3
Hameenlinna
- Køkken
- Gratis Wi-Fi
- Køleskab
6.4 ud af 10, 10 anmeldelser
6,4
10 anmeldelser

Quality Hotel Sveitsi
Sveitsi
Quality Hotel Sveitsi
Sveitsi
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.8 ud af 10, Fantastisk, 929 anmeldelser
8,8
Fantastisk
929 anmeldelser
Prisen er 700 kr.
700 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Holiday Club Vierumäki
Heinola
Holiday Club Vierumäki
Heinola
- Pool
- Spa
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
8.0 ud af 10, Alletiders, 504 anmeldelser
8,0
Alletiders
504 anmeldelser
Prisen er 586 kr.
586 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
10. sep. - 11. sep.

Hotel Fabrik Forssa
Forssa
Hotel Fabrik Forssa
Forssa
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Forbundne værelser tilbydes
8.6 ud af 10, Fantastisk, 569 anmeldelser
8,6
Fantastisk
569 anmeldelser
Prisen er 807 kr.
807 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

8 Katumantie, Hameenlinna, Kanta-Häme, 13250
Hvad ligger i nærheden?
- Helgelidin Naturreservat - 7 min. gang - 0.6 km
- Hämeenlinna Kunstmuseum - 6 min. kørsel - 3.7 km
- Aulanko Naturreservat - 10 min. kørsel - 5.8 km
- Hame-slottet - 10 min. kørsel - 5.5 km
- Linna Golf & Country Club - 13 min. kørsel - 8.5 km
Sådan kommer du rundt
- Hämeenlinna Station – 4 min. kørsel, 3,5 km
- Parola Station – 11 min. kørsel, 14,3 km
- Turenki Station – 13 min. kørsel, 11,4 km
Restauranter
- Hesburger - 8 min. kørsel
- Kahvila-ravintola Punaportti - 7 min. kørsel
- nummen niilo - 9 min. kørsel
- Miller’s BBQ - 6 min. kørsel
- McDonald's - 8 min. kørsel
Om overnatningsstedet
Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8
- Fra Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8 kan du nyde besøget i Hameenlinna.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- 25 lejligheder
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 16.00 til kl. 00.00
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 11.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Dette overnatningssted har ingen reception
- Gæster, som planlægger at ankomme uden for de normale indtjekningstider, modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner og en adgangskode inden for 24 timer inden ankomst. Der er adgang via en privat indgang
- Du vil blive bedt om at vise overnatningsstedet en kopi af dit statsudstedet billede-ID efter reservation
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
- Gratis Wi-Fi på værelserne (hastighed: 25+ Mbit/s)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Internet
- Gratis Wi-Fi med en hastighed på 25+ Mbit/s
Parkering og transport
- Ingen mulighed for parkering på stedet
Vaskemuligheder
- Vaskeri
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Faciliteter til personer med handicap
- Ingen elevatorer
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Sikkerhedsforanstaltninger
- Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
- Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Generelt
- 25 værelser
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8 Apartment
Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8 Hameenlinna
Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8 Apartment Hameenlinna
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8?
Der er desværre ikke parkeringsmuligheder på stedet på Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8?
Indtjekning fra kl. 16.00 til kl. 00.00. Udtjekning er kl. 11.00.
Hvordan er området omkring Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8?
Forenom Serviced Apts HämeenlinnaKatuma8 ligger kun 7 minutters gang fra Helgelidin Naturreservat.