Pandora Hotel CT by Bay Luxury
Overnatningsstedets klasse: 2
Hotel i Can Tho Kommune
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Pandora Hotel CT by Bay Luxury





Fra Pandora Hotel CT by Bay Luxury kan du nyde besøget i Can Tho Kommune. Du tilbydes gratis faciliteter som Wi-Fi og selvstændig parkering.
Anmeldelser
6,06,0 ud af 10.
Godt
Populære faciliteter
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Døgnåben reception
Primære faciliteter (3)
Primære faciliteter (3)
- Daglig rengøring
- Døgnåben reception
- Aircondition
Føl dig hjemme (5)
Føl dig hjemme (5)
- Privat badeværelse
- Daglig rengøring
- Gratis selvstændig parkering
- Gratis toiletartikler
- Hårtørrer
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Tilgængelige filtre for værelser
Viser 2 ud af 2 værelser
Indlæs alle billeder af Superior-værelse

Superior-værelse
- 1 soveværelse
- Plads til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Gratis Wi-Fi
Indlæs alle billeder af Superior-værelse til 3 personer

Superior-værelse til 3 personer
- 1 soveværelse
- Plads til 3 personer
- 1 queensize-seng og 1 stor enkeltseng
- Gratis Wi-Fi
Lignende overnatningssteder

Holiday 2 Hotel
Cai Khe
Holiday 2 Hotel
Cai Khe
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
5.0 ud af 10, 4 anmeldelser
5,0
4 anmeldelser
Prisen er 209 kr.
209 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
6. sep. - 7. sep.

101 Can Tho Hotel
Ninh Kieu
101 Can Tho Hotel
Ninh Kieu
- Pool
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
9.2 ud af 10, Fremragende, 37 anmeldelser
9,2
Fremragende
37 anmeldelser
Prisen er 106 kr.
106 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
5. sep. - 6. sep.

Kim Tho Hotel
Ninh Kieu
Kim Tho Hotel
Ninh Kieu
- Gratis morgenmad
- Lufthavnstransport
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.0 ud af 10, Alletiders, 149 anmeldelser
8,0
Alletiders
149 anmeldelser
Prisen er 232 kr.
232 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
5. sep. - 6. sep.

Wink Cantho Centre, Unscripted by Hyatt - 24 Hours stay
Ninh Kieu
Wink Cantho Centre, Unscripted by Hyatt - 24 Hours stay
Ninh Kieu
- Pool
- Lufthavnstransport
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 152 anmeldelser
9,4
Enestående
152 anmeldelser
Prisen er 264 kr.
264 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
3. sep. - 4. sep.

Saigon Can Tho Hotel
Ninh Kieu
Saigon Can Tho Hotel
Ninh Kieu
- Gratis morgenmad
- Lufthavnstransport
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
6.8 ud af 10, 53 anmeldelser
6,8
53 anmeldelser
Prisen er 179 kr.
179 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
5. sep. - 6. sep.

Ninh Kieu 2 Hotel
Ninh Kieu
Ninh Kieu 2 Hotel
Ninh Kieu
- Gratis morgenmad
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
8.0 ud af 10, Alletiders, 32 anmeldelser
8,0
Alletiders
32 anmeldelser
Prisen er 244 kr.
244 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
4. sep. - 5. sep.

Diamond Suite Dai Nam Hotel
Cai Khe
Diamond Suite Dai Nam Hotel
Cai Khe
- Gratis morgenmad
- Spa
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
10.0 ud af 10, Enestående, 1 anmeldelse
10
Enestående
1 anmeldelse
Prisen er 86 kr.
86 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
28. sep. - 29. sep.

My Kim Hotel
Ninh Kieu
My Kim Hotel
Ninh Kieu
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
- Faciliteter til tøjvask
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

57 Nguyen Thi Tinh, Binh Thuy, Can Tho, 900000
Hvad ligger i nærheden?
- Cai Khe Handelscentrum - 3 min. kørsel - 1.9 km
- Bình Thủy Gammelt Hus - 5 min. kørsel - 3.1 km
- Ninh Kieu Park - 6 min. kørsel - 3.1 km
- Vincom Plaza Xuân Khánh - 7 min. kørsel - 4.6 km
- Cai Rang Flydende Marked - 11 min. kørsel - 9.4 km
Sådan kommer du rundt
- Can Tho (VCA) – 14 min. kørsel, 8,2 km
Restauranter
- Vườn Nướng Hàn Quốc - 17 min. gang
- Van Phat Riverside - 2 min. kørsel
- Biển Đông 3 - 14 min. gang
- Lotteria - 8 min. gang
- Thy Các - 12 min. gang
Om overnatningsstedet
Pandora Hotel CT by Bay Luxury
- Fra Pandora Hotel CT by Bay Luxury kan du nyde besøget i Can Tho Kommune. Du tilbydes gratis faciliteter som Wi-Fi og selvstændig parkering.
I korte træk
Hotellets størrelse
- 30 værelser
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning er fra kl. 14.00 til når som helst
- Minimumsalder for indtjekning: 18 år
- Udtjekning er kl. 12.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Receptionspersonalet tager imod gæster ved ankomst til overnatningsstedet
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 18
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
- Gratis Wi-Fi på værelserne (hastighed: 25+ Mbit/s)
Parkering
- Gratis parkering på stedet
Faciliteter på overnatningsstedet
Faciliteter og service
- Døgnåben reception
Værelsesfaciliteter
Hjemlig komfort
- Aircondition
Frisk dig op
- Privat badeværelse
- Kun bruser
- Gratis toiletartikler
- Hårtørrer
- Håndklæder
- Toiletpapir
Hold forbindelsen
- Gratis Wi-Fi (med en hastighed på 25+ Mbit/s)
Mere
- Daglig rengøring
Gebyrer og politikker
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, JCB International
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Pandora Ct By Bay Can Tho
Pandora Hotel VT by Bay Luxury
Pandora Hotel CT by Bay Luxury Hotel
Pandora Hotel CT by Bay Luxury Can Tho
Pandora Hotel CT by Bay Luxury Hotel Can Tho
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på Pandora Hotel CT by Bay Luxury?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Pandora Hotel CT by Bay Luxury?
Ja, der er gratis selvstændig parkering.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på Pandora Hotel CT by Bay Luxury?
Indtjekning fra kl. 14.00 til når som helst. Udtjekning er kl. 12.00.