Feriebolig
Comfortable 3-bed House, Bungalow
Overnatningsstedets klasse: 3
Feriebolig i San Javier med køkken
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Comfortable 3-bed House, Bungalow





Denne feriebolig ligger mindre end et kvarters kørsel fra Mar Menor Golf og Zenia Boulevard-indkøbscentret. Ekstra goder som vaskemaskine/tørretumbler, køleskab og mikrobølgeovn er at finde i alle ferieboligerne.
Hele boligen
3 soveværelser1 badeværelsePlads til 6 personer
Populære faciliteter
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Køleskab
Primære faciliteter (2)
Primære faciliteter (2)
- 5 hjem
- Have
Føl dig hjemme (6)
Føl dig hjemme (6)
- 3 soveværelser
- Køkken
- Privat badeværelse
- Have
- Vaskemaskine/tørretumbler
- Gratis parkering i nærheden
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Ibersol Atrio del Mar
Los Alcazares
Ibersol Atrio del Mar
Los Alcazares
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
- Aircondition
9.4 ud af 10, Enestående, 358 anmeldelser
9,4
Enestående
358 anmeldelser

Ona Mar Menor Golf & Spa
Torre-Pacheco
Ona Mar Menor Golf & Spa
Torre-Pacheco
- Pool
- Spa
- Kæledyrsvenligt
- Mulighed for parkering
8.6 ud af 10, Fantastisk, 512 anmeldelser
8,6
Fantastisk
512 anmeldelser
Prisen er 764 kr.
764 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
2. sep. - 3. sep.

Bungalós Mar Menor
San Javier
Bungalós Mar Menor
San Javier
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis parkering
6.8 ud af 10, 8 anmeldelser
6,8
8 anmeldelser
Prisen er 725 kr.
725 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
16. sep. - 17. sep.

ApartaHotel Punta Calera
Los Narejos
ApartaHotel Punta Calera
Los Narejos
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Gratis Wi-Fi
- Bar
9.2 ud af 10, Fremragende, 15 anmeldelser
9,2
Fremragende
15 anmeldelser
Prisen er 560 kr.
560 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
2. sep. - 3. sep.

Hotel 525
Los Alcazares
Hotel 525
Los Alcazares
- Pool
- Spa
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
9.0 ud af 10, Fremragende, 851 anmeldelser
9,0
Fremragende
851 anmeldelser
Prisen er 972 kr.
972 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
23. sep. - 24. sep.

Aparthotel Bahía
Molino del Chirrete
Aparthotel Bahía
Molino del Chirrete
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Mulighed for parkering
9.2 ud af 10, Fremragende, 86 anmeldelser
9,2
Fremragende
86 anmeldelser
Prisen er 468 kr.
468 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
10. sep. - 11. sep.

Hotel Traíña
Molino del Chirrete
Hotel Traíña
Molino del Chirrete
- Pool
- Spa
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
8.6 ud af 10, Fantastisk, 194 anmeldelser
8,6
Fantastisk
194 anmeldelser
Prisen er 497 kr.
497 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
2. sep. - 3. sep.

Hotel Cetina Cabo de Palos Puerto
Rincón de San Ginés
Hotel Cetina Cabo de Palos Puerto
Rincón de San Ginés
- Pool
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Restaurant
9.4 ud af 10, Enestående, 66 anmeldelser
9,4
Enestående
66 anmeldelser
Prisen er 887 kr.
887 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
17. sep. - 18. sep.

Occidental Mar Menor
El Algar
Occidental Mar Menor
El Algar
- Pool
- Mulighed for parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
8.6 ud af 10, Fantastisk, 110 anmeldelser
8,6
Fantastisk
110 anmeldelser
Prisen er 550 kr.
550 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
20. sep. - 21. sep.

Casa Mila Roda Sleeps 4 With Pool
San Javier
Casa Mila Roda Sleeps 4 With Pool
San Javier
- Pool
- Køkken
- Faciliteter til tøjvask
- Mulighed for parkering
9.0 ud af 10, Fremragende, 2 anmeldelser
9,0
Fremragende
2 anmeldelser
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området
San Javier, Murcia
Hvad ligger i nærheden?
- Mar Menor - 12 min. gang - 1.1 km
- Playa de El Pescador - 12 min. gang - 1.1 km
- Santiago de la Ribera Strand - 19 min. gang - 1.6 km
- Colón Strand - 19 min. gang - 1.6 km
- Playa del Atalayón - 3 min. kørsel - 2.1 km
Sådan kommer du rundt
- Corvera (RMU-Region de Murcia Internationale Lufthavn) – 33 min. kørsel, 39 km
- Balsicas-Mar Menor Station – 17 min. kørsel, 13,6 km
- Torre-Pacheco Station – 26 min. kørsel, 21,1 km
- Cartagena Station – 27 min. kørsel, 31,8 km
Restauranter
- La Plaza Pizzería - 2 min. gang
- Cafeteria El Palacio - 3 min. kørsel
- Asador De Cazorla - 16 min. gang
- Restaurante Miramar la Ribera - 15 min. gang
- Nicol's tapeo Bar - 11 min. gang
Om overnatningsstedet
Comfortable 3-bed House, Bungalow
- Denne feriebolig ligger mindre end et kvarters kørsel fra Mar Menor Golf og Zenia Boulevard-indkøbscentret. Ekstra goder som vaskemaskine/tørretumbler, køleskab og mikrobølgeovn er at finde i alle ferieboligerne.
I korte træk
Overnatningsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning slutter kl. 16.00
- Udtjekning er kl. 11.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Dette overnatningssted har ingen reception
- Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi i fællesområder
- Gratis Wi-Fi på værelserne
Parkering
- Gratis parkering i nærheden
Faciliteter på overnatningsstedet
Internet
- Gratis Wi-Fi
Parkering og transport
- Gratis ekstern parkering
Familievenligt
- Højstol
Køkken
- Køleskab
- Kogeplade
- Mikrobølgeovn
- Ovn
- Elkedel
- Brødrister
Soveværelser
- 3 soveværelser
- Sengelinned
Badeværelser
- 1 badeværelse
- Bruser
- Hårtørrer
- Håndklæder
Udendørsområder
- Have
- Have
Vaskemuligheder
- Vaskemaskine/tørretumbler
Komfort
- Varme
Kæledyr
- Kæledyr er ikke tilladt
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Sikkerhedsforanstaltninger
- Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
- Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)
Generelt
- 5 værelser
- Adgang via udendørs korridorer
Gebyrer og politikker
Refunderbart depositum
- Depositum for beskadigelse: EUR 100 pr. ophold
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Som følge af nationale reguleringer kan der ikke overføres mere end 1000 EUR i kontanter på dette overnatningssted. Kontakt overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen for flere oplysninger.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Comfortable 3-bed House, Santiago de la Ribera Residence
Comfortable 3-bed House, Santiago de la Ribera San Javier
Ofte stillede spørgsmål
Er kæledyr tilladt på denne feriebolig?
Kæledyr er desværre ikke tilladt.
Er der parkeringsmuligheder på stedet ved denne feriebolig?
Desværre ikke, men der er gratis parkering i nærheden.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på denne feriebolig?
Indtjekning slutter kl. 16.00. Udtjekning er kl. 11.00.
Hvad kan jeg opleve hos Comfortable 3-bed House, Bungalow og i nærheden?
Comfortable 3-bed House, Bungalow tilbyder en have.
Har Comfortable 3-bed House, Bungalow et køkken eller tekøkken?
Ja, der er et køkken med brødrister, køleskab og mikrobølgeovn.
Har Comfortable 3-bed House, Bungalow private udendørs områder?
Ja, denne feriebolig har en have.
Hvordan er området omkring Comfortable 3-bed House, Bungalow?
Comfortable 3-bed House, Bungalow ligger kun 16 minutters gang fra Mar Menor og 12 minutters gang fra Playa de El Pescador.