Hele lejligheden
Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning
Overnatningsstedets klasse: 3
Lejlighed i Richmond
Vælg datoer for at se priser
Billedgalleri for Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning





Denne lejlighed er en oplagt valgmulighed til et ophold i Richmond. Gratis Wi-Fi er inkluderet, og gæster, der gerne vil holde sig aktive, kan benytte sig af mulighederne for vandre-/cykelruter, langrend og snowboarding i nærheden. Overnatningsstedet tilbyder et køleskab.
Hele lejligheden
3 soveværelser2 badeværelserPlads til 7 personer
Populære faciliteter
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
- Ikke-ryger
- Køleskab
Værelsesmuligheder
Tjek tilgængelighed for disse datoer
Lignende overnatningssteder

Sun & Ski Inn And Suites
West Branch
Sun & Ski Inn And Suites
West Branch
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.2 ud af 10, Fremragende, 1.020 anmeldelser
9,2
Fremragende
1.020 anmeldelser
Prisen er 968 kr.
968 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Tälta Lodge, A Bluebird by Lark
Stowe
Tälta Lodge, A Bluebird by Lark
Stowe
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.2 ud af 10, Fremragende, 1.024 anmeldelser
9,2
Fremragende
1.024 anmeldelser
Prisen er 792 kr.
792 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Commodores Inn
Lower Village
Commodores Inn
Lower Village
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
8.2 ud af 10, Alletiders, 1.014 anmeldelser
8,2
Alletiders
1.014 anmeldelser
Prisen er 993 kr.
993 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
10. sep. - 11. sep.

Northern Lights Lodge
Stowe
Northern Lights Lodge
Stowe
- Pool
- Gratis morgenmad
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.4 ud af 10, Enestående, 1.022 anmeldelser
9,4
Enestående
1.022 anmeldelser
Prisen er 856 kr.
856 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Best Western Plus Waterbury - Stowe
Waterbury
Best Western Plus Waterbury - Stowe
Waterbury
- Pool
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
9.4 ud af 10, Enestående, 1.019 anmeldelser
9,4
Enestående
1.019 anmeldelser
Prisen er 1.115 kr.
1.115 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
30. aug. - 31. aug.

Outbound Stowe
Stowe
Outbound Stowe
Stowe
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.0 ud af 10, Fremragende, 396 anmeldelser
9,0
Fremragende
396 anmeldelser
Prisen er 1.037 kr.
1.037 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
25. aug. - 26. aug.

Stoweflake Mountain Resort & Spa
West Branch
Stoweflake Mountain Resort & Spa
West Branch
- Gratis morgenmad
- Kæledyrsvenligt
- Gratis Wi-Fi
- Forbundne værelser tilbydes
7.8 ud af 10, Godt, 1.007 anmeldelser
7,8
Godt
1.007 anmeldelser
Prisen er 989 kr.
989 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
31. aug. - 1. sep.

Bluebird Cady Hill Lodge
Stowe
Bluebird Cady Hill Lodge
Stowe
- Pool
- Kæledyrsvenligt
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.2 ud af 10, Fremragende, 757 anmeldelser
9,2
Fremragende
757 anmeldelser
Prisen er 967 kr.
967 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
7. sep. - 8. sep.

Green Mountain Inn
Stowe Village Historic District
Green Mountain Inn
Stowe Village Historic District
- Pool
- Spa
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
9.6 ud af 10, Enestående, 1.028 anmeldelser
9,6
Enestående
1.028 anmeldelser
Prisen er 867 kr.
867 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
26. aug. - 27. aug.

Grey Fox Inn
Stowe
Grey Fox Inn
Stowe
- Pool
- Gratis parkering
- Gratis Wi-Fi
- Aircondition
9.0 ud af 10, Fremragende, 1.005 anmeldelser
9,0
Fremragende
1.005 anmeldelser
Prisen er 1.054 kr.
1.054 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
25. aug. - 26. aug.
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.
Om området

4232 Bolton Valley Access Road (Wentworth Condos) #3D, Richmond, VT, 05477
Hvad ligger i nærheden?
- Bolton Valley Ski Area - 1 min. gang - 0.0 km
- Snowflake Lift - 1 min. gang - 0.1 km
- Vista Quad - 2 min. gang - 0.2 km
- Wilderness Lift - 3 min. gang - 0.3 km
- Timberline Quad - 2 min. kørsel - 1.9 km
Sådan kommer du rundt
- Montpelier, VT (MPV-Edward F. Knapp State) – 39 min. kørsel, 44 km
- Burlington, VT (BTV-Burlington Intl.) – 33 min. kørsel, 35,1 km
- Stowe, VT (MVL-Morrisville-Stowe State) – 43 min. kørsel, 44,2 km
- Waterbury Station – 19 min. kørsel, 18,4 km
- Essex Junction Station – 33 min. kørsel, 33,2 km
- Montpelier Station – 33 min. kørsel, 37,5 km
Restauranter
- Fireside Flatbread - 2 min. gang
Om overnatningsstedet
Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning
- Denne lejlighed er en oplagt valgmulighed til et ophold i Richmond. Gratis Wi-Fi er inkluderet, og gæster, der gerne vil holde sig aktive, kan benytte sig af mulighederne for vandre-/cykelruter, langrend og snowboarding i nærheden. Overnatningsstedet tilbyder et køleskab.
I korte træk
Property size
- 1 condo
Indtjekning/udtjekning
- Indtjekning starter kl. 16.00
- Minimumsalder for indtjekning: 25 år
- Udtjekning er kl. 10.00
Særlige indtjekningsinstruktioner
- Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner inden for 5 dage inden ankomst
- Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
Påkrævet ved indtjekning
- Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
- Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
- Minimumsalder ved indtjekning er 25
Børn
- Børn kan overnatte gratis på deres forældres eller værgers værelse, hvis de eksisterende sengepladser benyttes
- Ingen baby-/barnesenge
Kæledyr
- Kæledyr er tilladt*
- Servicedyr er tilladt
Internet
- Gratis Wi-Fi på værelserne (hastighed: 25+ Mbit/s)
Andre oplysninger
- Røgfrit overnatningssted
Faciliteter på overnatningsstedet
Ski
- Mulighed for langrend og snowboarding i nærheden
Internet
- Gratis Wi-Fi med en hastighed på 25+ Mbit/s
Familievenligt
- Børn overnatter gratis (se oplysninger)
Mad og drikke
- Køleskab
- Ovn
- Kaffe-/temaskine
- Brødrister
Soveværelser
- 3 soveværelser
Badeværelser
- 2 badeværelser
- Håndklæder
- Shampoo
Arbejdsfaciliteter
- Kontorområde til laptop
Komfort
- Varme
Kæledyr
- Servicedyr er fritaget fra gebyrer
- Kæledyrsvenligt
- 193 USD pr. enhed pr. ophold
Faciliteter til personer med handicap
- Ingen elevatorer
- Røgfrit overnatningssted
Service og tjenester
- Strygejern/strygebræt
Oplevelser og aktiviteter
- Fiskeri i nærheden
- Cykling i nærheden
- Vandre-/cykelruter i nærheden
Sikkerhedsforanstaltninger
- Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
- Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)
- Brandslukker
Gebyrer og politikker
Kæledyr
- Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr
- Kæledyr er tilladt mod et tillægsgebyr på USD 193 pr. enhed, pr. ophold
Politikker
Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Gæster kan være helt rolige, da der er brandslukker på stedet.
Dette overnatningssted accepterer kredit- eller debitkort.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Der er mulighed for betaling uden kontanter.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.
Også kendt som
Bolton 3 Bedroom By Richmond
Bolton Condo 3 Bedroom Condo
Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning Condo
Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning Richmond
Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning Condo Richmond
Ofte stillede spørgsmål
Tilbyder Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning gratis afbestilling og fuld refusion?
Ja, Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning har fuldt refunderbare værelsespriser, som kan reserveres på vores hjemmeside. Hvis du har reserveret en fuldt refunderbar værelsespris, kan reservationen afbestilles op til et par dage før indtjekning afhængigt af overnatningsstedets afbestillingspolitik. Du skal bare sørge for at tjekke overnatningsstedets afbestillingspolitik for de præcise vilkår og betingelser.
Er kæledyr tilladt på denne lejlighed?
Ja, kæledyr er tilladt. Der opkræves et gebyr på 193 USD pr. enhed pr. ophold. Servicedyr er fritaget fra gebyrer.
Hvornår er indtjekning og udtjekning på denne lejlighed?
Du kan tjekke ind fra kl. 16.00. Udtjekning er kl. 10.00.
Hvad kan jeg opleve hos Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning og i nærheden?
Om vinteren kan du nyde de rekreative muligheder i nærheden som langrend og snowboarding. Vend tilbage, når sneen er smeltet for at afprøve mulighederne for cykling og fiskeri.
Hvordan er området omkring Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning?
Bolton Condo 3 Bedroom Condo by RedAwning ligger kun 2 minutters gang fra Bolton Valley Ski Area og 3 minutters gang fra Vista Quad.