Hele lejligheden

Apartments Margita

3.0-stjernet overnatningssted
Lejligheder i Rabac med tekøkkener

Vælg datoer for at se priser

Apartments Margita tilbyder en fantastisk beliggenhed, mindre end et kvarters gang fra Kvarner Bugt. Gratis faciliteter inkluderer Wi-Fi og selvstændig parkering. Lejlighederne har tekøkken og espressomaskine.

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Populære faciliteter

  • Tekøkken
  • Gratis parkering
  • Gratis Wi-Fi
  • Aircondition
  • Køleskab

Primære faciliteter (3)

  • Terrasse
  • Aircondition
  • Havegrill

Føl dig hjemme (6)

  • Tekøkken
  • Terrasse
  • Espressomaskine
  • Satellit-tv
  • Grill
  • Gratis selvstændig parkering

Værelsesmuligheder

Tilgængelige filtre for værelser
Viser 4 ud af 4 værelser

Værelse

  • 70 m²
  • 2 soveværelser
  • Plads til 5 personer
  • 1 kingsize-seng og 3 enkeltsenge
  • Gratis Wi-Fi

Værelse

  • 25 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Gratis Wi-Fi

Studiolejlighed (A2)

  • Strandudsigt
  • 25 m²
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Gratis Wi-Fi

Lejlighed (A1)

  • Strandudsigt
  • 70 m²
  • 2 soveværelser
  • Plads til 5 personer
  • 1 kingsize-seng og 3 enkeltsenge
  • Gratis Wi-Fi

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
Jadranska ulica 18, Rabac, Istra, 52221

Hvad ligger i nærheden?

  • Rabac-færgehavnen - 5 min. gang - 0.4 km
  • Rabac Strand - 11 min. gang - 0.9 km
  • Girandella Strand - 14 min. gang - 1.2 km
  • Sentonina Staza Vandfald - 2 min. kørsel - 1.8 km
  • strand nær Duga Luka - 16 min. kørsel - 10.9 km

Sådan kommer du rundt

  • Pula (PUY) – 47 min. kørsel, 43,3 km
  • Rijeka (RJK) – 80 min. kørsel, 91,3 km

Restauranter

  • ‪The Green & Grill Restaurant - ‬18 min. gang
  • ‪Caffe Bar Riva - ‬6 min. gang
  • ‪Velo Kafe - ‬8 min. kørsel
  • ‪Hotel Hedera, Maslinica Rabac - ‬15 min. gang
  • ‪Restaurant Terasa - ‬5 min. gang

Om overnatningsstedet

Apartments Margita

  • Apartments Margita tilbyder en fantastisk beliggenhed, mindre end et kvarters gang fra Kvarner Bugt. Gratis faciliteter inkluderer Wi-Fi og selvstændig parkering. Lejlighederne har tekøkken og espressomaskine.

I korte træk

DONE

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
    • Udtjekning er kl. 10.00
DONE

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Gæster modtager en e-mail med indtjekningsinstruktioner
    • Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 24 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
DONE

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
PETS

Kæledyr

    • Kæledyr er ikke tilladt
    • Servicedyr er tilladt
WIFI

Internet

    • Gratis Wi-Fi på værelserne
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering på stedet
VPN_KEY

Andre oplysninger

    • Særlige rygeområder

Faciliteter på overnatningsstedet

Internet

  • Gratis Wi-Fi

Parkering og transport

  • Gratis parkering på stedet

Tekøkken

  • Køleskab
  • Kogeplade
  • Espressomaskine
  • Brødrister
  • Køkkentøj/tallerkner/redskaber
  • Elkedel

Badeværelser

  • Bruser

Udendørsområder

  • Terrasse
  • Havegrill

Komfort

  • Aircondition

Kæledyr

  • Kun servicedyr (kæledyr er ikke tilladt)

Faciliteter til personer med handicap

  • Særlige rygeområder

Oplevelser og aktiviteter

  • Cykeludlejning i nærheden

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Ingen oplysninger om kuliltealarm (værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm)
  • Ingen røgalarm angivet (værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Gebyrer og politikker

Obligatoriske gebyrer

Du vil blive bedt om at betale følgende gebyrer på overnatningsstedet ved indtjekning eller udtjekning. Gebyrer inkluderer muligvis skatter:
  • Byen pålægger en skat, som opkræves på overnatningsstedet. Skatten er sæsonbestemt og gælder ikke nødvendigvis hele året. Yderligere undtagelser og reduktioner kan gælde. For yderligere oplysninger bedes du kontakte overnatningsstedet via kontaktoplysningerne angivet i reservationsbekræftelsen.
  • Der pålægges en byskat: Fra den 1. december til den 29. februar, 0.40 EUR pr. person pr. nat. Denne skat gælder ikke for børn under 18 år.
  • Der pålægges en byskat: Fra den 1. marts til den 31. maj, 0.53 EUR pr. person pr. nat. Denne skat gælder ikke for børn under 18 år.
  • Der pålægges en byskat: Fra den 1. juni til den 30. september, 0.66 EUR pr. person pr. nat. Denne skat gælder ikke for børn under 18 år.
  • Der pålægges en byskat: Fra den 1. oktober til den 30. november, 0.53 EUR pr. person pr. nat. Denne skat gælder ikke for børn under 18 år.

Kæledyr

  • Der opkræves ikke gebyrer for servicedyr

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Et obligatorisk gebyr for rengøring er inkluderet i overnatningsstedets pris.
Overnatningsstedets registreringsnummer HR64887759853
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Også kendt som

Apartments Margita Labin
Apartments Margita Apartment
Apartments Margita Apartment Labin

Ofte stillede spørgsmål

Er kæledyr tilladt på Apartments Margita?

Kæledyr er desværre ikke tilladt, men servicedyr er velkomne.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Apartments Margita?

Ja, der er gratis selvstændig parkering.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Apartments Margita?

Indtjekning fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Udtjekning er kl. 10.00.

Hvad kan jeg opleve hos Apartments Margita og i nærheden?

I de lunere måneder kan du benytte dig af muligheden for aktiviteter i nærheden som cykling.

Har Apartments Margita et køkken eller tekøkken?

Ja, der er et tekøkken med kogeplade, køleskab og espressomaskine.

Hvordan er området omkring Apartments Margita?

Apartments Margita ligger kun 15 minutters gang fra Kvarner Bugt og 12 minutters gang fra Rabac Strand.

Anmeldelser

10

Enestående