The Panorama

Overnatningsstedets klasse: 3
Bed & Breakfast med udendørs pool i nærheden af Negombo Strand

Vælg datoer for at se priser

The Panorama tilbyder en tagterrasse og ligger kun fem minutters kørsel fra Negombo Strand. Gæster kan lade sig forkæle med massage og få noget at spise i restauranten. En udendørs pool og en have er andre højdepunkter.

Anmeldelser

7,4 ud af 10.
Godt

Populære faciliteter

  • Pool
  • Gratis parkering
  • Gratis Wi-Fi
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Faciliteter til tøjvask

Primære faciliteter (8)

  • Daglig rengøring
  • Restaurant
  • En udendørs pool
  • Tagterrasse
  • Døgnåben reception
  • Aircondition
  • Have
  • Selvbetjeningsvaskeri

Føl dig hjemme (6)

  • Privat badeværelse
  • Tv
  • Have
  • Daglig rengøring
  • Vaskerifaciliteter
  • Premium-sengetøj
Den nuværende pris er 360 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
13. okt. - 14. okt.

Værelsesmuligheder

Tilgængelige filtre for værelser
Viser 2 ud af 2 værelser

Deluxe-værelse til 4 personer

  • 1 soveværelse
  • Plads til 4 personer
  • 2 dobbeltsenge

Deluxe-dobbeltværelse

  • Haveudsigt
  • 1 soveværelse
  • Plads til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
76 Cemetery Rd, Negombo, WP, 11500

Hvad ligger i nærheden?

  • Skt. Anton Kirke - 20 min. gang - 1.7 km
  • Maris Stella College - 3 min. kørsel - 2.2 km
  • Negombo Strandpark - 3 min. kørsel - 1.5 km
  • Skt. Sebastians Kirke - 3 min. kørsel - 1.5 km
  • Ave Maria-klostret - 3 min. kørsel - 2.2 km

Sådan kommer du rundt

  • Colombo (CMB-Bandaranaike Intl.) – 22 min. kørsel, 11,5 km
  • Negombo Togstation – 30 min. gang, 2,5 km
  • Seeduwa – 24 min. kørsel, 12,2 km
  • Gampaha Station – 35 min. kørsel, 32,5 km

Restauranter

  • ‪Sameeha Family Restaurant - ‬16 min. gang
  • ‪See Lounge - ‬13 min. gang
  • ‪Prego Restaurant - ‬12 min. gang
  • ‪Sea Food Chill Out - ‬11 min. gang
  • ‪Leonardo By Bella Vita - ‬15 min. gang

Om overnatningsstedet

The Panorama

  • The Panorama tilbyder en tagterrasse og ligger kun fem minutters kørsel fra Negombo Strand. Gæster kan lade sig forkæle med massage og få noget at spise i restauranten. En udendørs pool og en have er andre højdepunkter.

I korte træk

Hotellets størrelse

    • 8 værelser

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 13.00 til når som helst
    • Udtjekning er kl. 11.00

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Receptionspersonalet tager imod gæster ved ankomst til overnatningsstedet
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet

Børn

    • Ingen baby-/barnesenge

Kæledyr

    • Kæledyr er ikke tilladt

Internet

    • Gratis Wi-Fi på værelserne (hastighed: 250+ Mbit/s (godt til 3-5 personer eller op til 10 enheder))

Parkering

    • Gratis overdækket parkering på stedet

Faciliteter på overnatningsstedet

Mad og drikke

  • Restaurant

Faciliteter og service

  • Døgnåben reception
  • Vaskerifaciliteter

Faciliteter

  • Tagterrasse
  • Have
  • En udendørs pool
  • Havemøbler

Hjælp til personer med et handicap

  • Flisegulv på værelset

Værelsesfaciliteter

Underholdning

  • 32-tommers fladskærms-tv
  • Kabel-tv-kanaler

Hjemlig komfort

  • Aircondition
  • Loftsventilator
  • Elkedel

Få en god nats søvn

  • Premium-sengetøj

Værelset

  • Individuelt møbleret og indrettet

Frisk dig op

  • Privat badeværelse
  • Kun bruser
  • Gratis toiletartikler
  • Hårtørrer (efter anmodning)
  • Håndklæder
  • Toiletpapir

Hold forbindelsen

  • Skrivebord
  • Gratis Wi-Fi (med en hastighed på 250+ Mbit/s (godt til 3-5 personer eller op til 10 enheder))

Mad og drikke

  • Gratis mineralvand
  • Gratis teposer/instantkaffe

Mere

  • Daglig rengøring

Gebyrer og politikker

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Der opkræves muligvis gebyrer for ekstra personer afhængigt af overnatningsstedets politik.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Dette overnatningssted accepterer kun kontanter.
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Ofte stillede spørgsmål

Tilbyder The Panorama gratis afbestilling og fuld refusion?

Ja, The Panorama har fuldt refunderbare værelsespriser, som kan reserveres på vores hjemmeside. Hvis du har reserveret en fuldt refunderbar værelsespris, kan reservationen afbestilles op til et par dage før indtjekning afhængigt af overnatningsstedets afbestillingspolitik. Du skal bare sørge for at tjekke overnatningsstedets afbestillingspolitik for de præcise vilkår og betingelser.

Er der en pool på The Panorama?

Ja, der findes en udendørs pool.

Er kæledyr tilladt på The Panorama?

Kæledyr er desværre ikke tilladt.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved The Panorama?

Ja, der er gratis selvstændig parkering.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på The Panorama?

Indtjekning fra kl. 13.00 til når som helst. Udtjekning er kl. 11.00.

Hvad kan jeg opleve hos The Panorama og i nærheden?

The Panorama tilbyder en udendørs pool og en have.

Er der restauranter på eller i nærheden af The Panorama?

Ja, der er en restaurant på stedet.

Hvordan er området omkring The Panorama?

The Panorama ligger kun 18 minutters gang fra Negombo Strandpark og 17 minutters gang fra Skt. Anton Kirke.

Anmeldelser

Anmeldelser af The Panorama

7,4

Godt

6,8

Rengøring

7,2

Faciliteter

8,8

Service og personale

6,8

Overnatningsstedets tilstand og faciliteter

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Best in town!

Det hyggeligste lille hotel med de sødeste og mest nærværende værter, der gerne hjælper med at arrangere ture. Personalet er også utrolig søde og hjælpsomme. Vi havde 3 nætter og skulle det ske at vi kommer til Negombo igen, så vil vi bo på dette dejlige sted igen. Værelserne er fine til prisen og poolen er ren. Morgenmaden er okay Det er også muligt at købe frokost og aftensmad på stedet og maden er helt fantastisk.
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Great welcome, great stay
Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Property was great, staff was friendly and helpful would definitely stay there again thanks 😊👌👌
Verificeret anmeldelse

6/10 Godt

We stayed one night. Host and staff were great, really friendly and the restaurant served nice food. Room was clean. We were housed over the road from the main reception and there was no wifi. The pool did not look clean and well maintained over the road.
Verificeret anmeldelse

8/10 Rigtig godt

Stayed one night before heading to the airport for an early flight. Perfect place for this, we had a family room. Had a good shower. Kids loved the pool. Although we didn't try the restaurant, it looked really popular.
Verificeret anmeldelse

2/10 Ringe

hamam bocekleri vardı, banyoda su giderinde tıkanıklık vardı
Verificeret anmeldelse

6/10 Godt

Enkelt men funktionsdugligt rum med bra AC. Balkong fanns men liten och omöblerad. Stort badrum men ofräscht i dusch. Hotellet har liten pool med 4-5 solstolar. Man kan även nyttja systerhotellets större pool och dess solstolar. Finns dock inga madrasser till solstolarna. Indisk restaurang på hotellet, åt aldrig där. 15 minuters promenad till strand och restaurangområde.
Verificeret anmeldelse

6/10 Godt

Verificeret anmeldelse

6/10 Godt

Verificeret anmeldelse

2/10 Ringe

Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Verificeret anmeldelse

8/10 Rigtig godt