Hele boligen

Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike!

Overnatningsstedets klasse: 3
Overnatningssted i Buena Vista med køkken og terrasse

Vælg datoer for at se priser

Fra dette feriehus kan du nyde besøget i Buena Vista. Indkvarteringsstederne har køkken og terrasser.

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Hele boligen

2 soveværelser2 badeværelserPlads til 4 personer

Populære faciliteter

  • Køkken
  • Gratis parkering
  • Gratis Wi-Fi
  • Loungeområde
  • Ikke-ryger
  • Mikrobølgeovn

Primære faciliteter (1)

  • Havegrill

Føl dig hjemme (6)

  • 2 soveværelser
  • Køkken
  • Privat badeværelse
  • Stue
  • Tv
  • Terrasse

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
Buena Vista, CO

Hvad ligger i nærheden?

  • Arkansas River - 1 min. gang - 0.1 km
  • Arkansas Headwaters Recreation Area - 5 min. gang - 0.5 km
  • Buena Vista River Park - 3 min. kørsel - 2.6 km
  • Cottonwood Hot Springs - 13 min. kørsel - 15.0 km
  • Cottonwood Lake - 26 min. kørsel - 23.4 km

Sådan kommer du rundt

  • Gunnison, CO (GUC-Gunnison-Crested Butte Regional) – 107 min. kørsel, 139,1 km
  • Colorado Springs Municipal Airport (COS) – 130 min. kørsel, 171,1 km
  • Broomfield, CO (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) – 161 min. kørsel, 212 km
  • Alamosa, CO (ALS-San Luis Valley Regional) – 123 min. kørsel, 168,1 km
  • Denver Internationale Lufthavn (DEN) – 177 min. kørsel, 239,6 km

Restauranter

  • ‪Cool River Cafe - ‬8 min. kørsel
  • ‪Brown Dog Coffee Co - ‬8 min. kørsel
  • ‪Gunsmoke Cafe - ‬12 min. kørsel
  • ‪Buena Viking - ‬8 min. kørsel
  • ‪Jan's Restaurant - ‬8 min. kørsel

Om overnatningsstedet

Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike!

  • Fra dette feriehus kan du nyde besøget i Buena Vista. Indkvarteringsstederne har køkken og terrasser.

I korte træk

Overnatningsstedets størrelse

    • Privat hytte

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 16.00 til midnat
    • Mulighed for kontaktløs indtjekning
    • Udtjekning er kl. 10.00
    • Mulighed for kontaktløs udtjekning

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Indtjekningen foregår ikke på selve overnatningsstedet. For at tjekke ind skal du gå til [apartment]
    • Gæster skal kontakte overnatningsstedet for at få indtjekningsinstruktioner
    • Kontakt venligst overnatningsstedet via kontaktoplysningerne i reservationsbekræftelsen, mindst 48 timer før du ankommer, for at arrangere indtjekning
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet

Kæledyr

    • Kæledyr er ikke tilladt

Internet

    • Gratis Wi-Fi i fællesområder

Parkering

    • Gratis parkering på stedet

Andre oplysninger

    • Røgfrit overnatningssted

Faciliteter på overnatningsstedet

Internet

  • Gratis Wi-Fi

Parkering og transport

  • Gratis parkering på stedet

Køkken

  • Kogeplade
  • Mikrobølgeovn
  • Ovn
  • Opvaskemaskine
  • Kaffekværn
  • Isterningmaskine
  • Servietter
  • Køkkentøj/tallerkner/redskaber

Soveværelser

  • 2 soveværelser
  • Sengelinned

Badeværelser

  • 2 badeværelser
  • Badekar eller bruser

Opholdsområder

  • Stue

Underholdning

  • Tv

Udendørsområder

  • Terrasse
  • Havegrill

Arbejdsfaciliteter

  • Kontorområde til laptop

Komfort

  • Loftsventilator
  • Varme

Kæledyr

  • Kæledyr er ikke tilladt

Faciliteter til personer med handicap

  • Røgfrit overnatningssted

Service og tjenester

  • Strygejern/strygebræt

Oplevelser og aktiviteter

  • Jagt på stedet

Sikkerhedsforanstaltninger

  • Kuliltealarm installeret (værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet)
  • Røgalarm installeret (værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet)

Gebyrer og politikker

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Der opkræves muligvis gebyrer for ekstra personer afhængigt af overnatningsstedets politik.
Dette overnatningssted har udendørsområder såsom altaner, balkoner eller terrasser, der muligvis ikke er egnede for børn. Hvis du har spørgsmål, anbefaler vi, at du kontakter overnatningsstedet inden ankomst for at bekræfte, at de har et passende værelse til dig.
Værten har angivet, at der er en kuliltealarm på overnatningsstedet.
Værten har angivet, at der er en røgalarm på overnatningsstedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort. Kontanter accepteres ikke.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard, American Express
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Også kendt som

Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! Cottage
Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! Buena Vista
Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! Cottage Buena Vista

Ofte stillede spørgsmål

Tilbyder Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! gratis afbestilling og fuld refusion?

Ja, Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! har fuldt refunderbare værelsespriser, som kan reserveres på vores hjemmeside. Hvis du har reserveret en fuldt refunderbar værelsespris, kan reservationen afbestilles op til et par dage før indtjekning afhængigt af overnatningsstedets afbestillingspolitik. Du skal bare sørge for at tjekke overnatningsstedets afbestillingspolitik for de præcise vilkår og betingelser.

Er kæledyr tilladt på dette feriehus?

Kæledyr er desværre ikke tilladt.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved dette feriehus?

Ja, der er gratis selvstændig parkering.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på dette feriehus?

Indtjekning fra kl. 16.00 til midnat. Udtjekning er kl. 10.00. Der er mulighed for kontaktløs indtjekning og udtjekning.

Hvad kan jeg opleve hos Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! og i nærheden?

Rekreative muligheder på stedet hos Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! omfatter jagt.

Har Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! et køkken eller tekøkken?

Ja, der er et køkken med kaffekværn, køkkentøj og isterningmaskine.

Har Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! private udendørs områder?

Ja, denne hytte har en gårdhave.

Hvordan er området omkring Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike!?

Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike! ligger kun 1 minutters gang fra Arkansas River.

Anmeldelser

Anmeldelser af Riverfront Retreat w/ Hot Tub: Fish & Hike!

10

Enestående

8,0

Rengøring

10

Faciliteter

10

Overnatningsstedets tilstand og faciliteter

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Enestående

Spectacular home, river access for kayak (not for raft), quiet. Well equipped kitchen. Comfy beds. Amazing place!!!!