Zamora Ejecutivo Express

2.5-stjernet overnatningssted
Hotel i Zamora med konferencecenter

Vælg datoer for at se priser

Fra Zamora Ejecutivo Express kan du nyde besøget i Zamora. Gratis faciliteter inkluderer Wi-Fi og kontinental morgenmad dagligt fra kl. 07.00 til kl. 09.30.

Anmeldelser

8,2 ud af 10.
Rigtig godt

Populære faciliteter

  • Gratis morgenmad
  • Gratis Wi-Fi
  • Aircondition
  • Faciliteter til tøjvask
  • Døgnåben reception
  • Ikke-ryger

Primære faciliteter (8)

  • Daglig rengøring
  • Døgnåbent forretningscenter
  • Konferencecenter
  • Døgnåben reception
  • Aircondition
  • Vaskeservice
  • Konferencelokaler
  • Mødelokale

Føl dig hjemme (6)

  • Privat badeværelse
  • Daglig rengøring
  • Mørklægningsgardiner
  • Plasma-tv
  • Renseri- og vaskeriservice
  • Lydisolerede værelser
Den nuværende pris er 326 kr.
inkluderer skatter og gebyrer
12. jul. - 13. jul.

Værelsesmuligheder

Tilgængelige filtre for værelser
Viser 2 ud af 2 værelser

Business-værelse til 4 personer - 2 queensize-senge - handicapvenligt - ikke-ryger

7,4 ud af 10
Godt
(8 anmeldelser)
  • 35 m²
  • Plads til 4 personer
  • 2 queensize-senge
  • Gratis Wi-Fi

Business-dobbeltværelse - 1 queensize-seng - ikke-ryger

8,2 ud af 10
Rigtig godt
(24 anmeldelser)
  • 25 m²
  • Plads til 3 personer
  • 1 queensize-seng
  • Gratis Wi-Fi

Lignende overnatningssteder

Mod logo
Log på for at se tilgængelige rabatter og fordele. Flere fordele til flere eventyr.

Om området

Kort
402-A Calle Pino Suarez Centro, Zamora, MICH, 59600

Hvad ligger i nærheden?

  • Las Palomas-pladsen - 7 min. gang - 0.6 km
  • San Francisco Kirke - 9 min. gang - 0.8 km
  • Catedral de Zamora Santuario de Nuestra Sra.de Guadalupe - 14 min. gang - 1.2 km
  • Parroquia Del Calvario - 14 min. gang - 1.2 km
  • Museum of the City of Zamora - 19 min. gang - 1.6 km

Sådan kommer du rundt

  • Morelia, Michoacán (MLM-General Francisco Mujica Intl.) – 127 min. kørsel, 173,5 km

Restauranter

  • ‪Tacos "El Güero - ‬5 min. gang
  • ‪La Casita - ‬4 min. gang
  • ‪Mesón de San Fernando - ‬4 min. gang
  • ‪Frutas El Frijol - ‬6 min. gang
  • ‪Caldos de Cabeza La Medallita - ‬4 min. gang

Om overnatningsstedet

Zamora Ejecutivo Express

  • Fra Zamora Ejecutivo Express kan du nyde besøget i Zamora. Gratis faciliteter inkluderer Wi-Fi og kontinental morgenmad dagligt fra kl. 07.00 til kl. 09.30.

I korte træk

DONE

Hotellets størrelse

    • 28 værelser
    • Overnatningsstedet har 4 etager
DONE

Indtjekning/udtjekning

    • Indtjekning er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Minimumsalder for indtjekning: 18 år
    • Udtjekning er kl. 13.00
    • Mulighed for kontaktløs udtjekning
DONE

Særlige indtjekningsinstruktioner

    • Receptionspersonalet tager imod gæster ved ankomst til overnatningsstedet
    • Oplysninger fra overnatningsstedet kan være oversat ved hjælp af automatiserede oversættelsesværktøjer
DONE

Påkrævet ved indtjekning

    • Depositum med kreditkort, debitkort eller kontanter er påkrævet for påløbne udgifter
    • Gyldigt billed-ID kan være påkrævet
    • Minimumsalder ved indtjekning er 18
DONE

Børn

    • Ingen baby-/barnesenge
DONE

Kæledyr

    • Kæledyr er ikke tilladt
WIFI

Internet

    • Gratis Wi-Fi i fællesområder
    • Gratis Wi-Fi på værelserne
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet
DONE

Andre oplysninger

    • Røgfrit overnatningssted

Faciliteter på overnatningsstedet

Mad og drikke

  • Gratis kontinental morgenmad hver morgen fra kl. 07.00 til kl. 09.30

Forretningsfaciliteter

  • Døgnåbent forretningscenter
  • Mødelokale
  • Konferencecenter (45 kvadratmeter)

Faciliteter og service

  • Døgnåben reception
  • Renseri- og vaskeriservice

Faciliteter

  • 1 bygning/tårn
  • Bygget i 2018

Hjælp til personer med et handicap

  • Registreringsskranke med adgang for kørestolsbrugere
  • Øvre etager er kun tilgængelige via trapper

Værelsesfaciliteter

Underholdning

  • Plasma-tv

Hjemlig komfort

  • Aircondition

Få en god nats søvn

  • Mørklægningsgardiner
  • Lydisolerede værelser
  • Sengelinned tilbydes

Frisk dig op

  • Privat badeværelse
  • Kun bruser
  • Håndklæder

Hold forbindelsen

  • Gratis Wi-Fi
  • Gratis langdistanceopkald og lokalopkald

Mad og drikke

  • Gratis mineralvand

Mere

  • Daglig rengøring

Gebyrer og politikker

Refunderbart depositum

  • Depositum: MXN 303 pr. enhed, pr. ophold
  • Depositum for beskadigelse: MXN 300 pr. ophold
  • Gæster opkræves et skadesdepositum på 300 MXN før indtjekning

Politikker

Dette overnatningssted udlejes af en professionel vært, der udlejer som en virksomhed eller et erhverv.
Dette overnatningssted har ingen elevator.
Gæster kan være helt rolige, da der er brandslukker på stedet.
Dette overnatningssted accepterer kreditkort, debetkort og kontanter.
Godkendte kreditkort: Visa, Mastercard
Hvis du afbestiller din reservation, er dette underlagt værtens afbestillingspolitik. I overensstemmelse med EU's regler om forbrugerrettigheder er reservation af overnatning ikke omfattet af fortrydelsesretten.

Også kendt som

Zamora Ejecutivo Express Hotel
Zamora Ejecutivo Express
Zamora Ejecutivo Express Hotel
Zamora Ejecutivo Express Zamora
Zamora Ejecutivo Express Hotel Zamora

Ofte stillede spørgsmål

Tilbyder Zamora Ejecutivo Express gratis afbestilling og fuld refusion?

Ja, Zamora Ejecutivo Express har fuldt refunderbare værelsespriser, som kan reserveres på vores hjemmeside. Hvis du har reserveret en fuldt refunderbar værelsespris, kan reservationen afbestilles op til et par dage før indtjekning afhængigt af overnatningsstedets afbestillingspolitik. Du skal bare sørge for at tjekke overnatningsstedets afbestillingspolitik for de præcise vilkår og betingelser.

Er kæledyr tilladt på Zamora Ejecutivo Express?

Kæledyr er desværre ikke tilladt.

Er der parkeringsmuligheder på stedet ved Zamora Ejecutivo Express?

Der er desværre ikke parkeringsmuligheder på stedet på Zamora Ejecutivo Express.

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Zamora Ejecutivo Express?

Indtjekning fra kl. 15.00 til når som helst. Udtjekning er kl. 13.00. Der er mulighed for kontaktløs udtjekning.

Hvordan er området omkring Zamora Ejecutivo Express?

Zamora Ejecutivo Express ligger kun 6 minutters gang fra Las Palomas-pladsen og 12 minutters gang fra Catedral de Zamora Santuario de Nuestra Sra.de Guadalupe.

Anmeldelser

Anmeldelser af Zamora Ejecutivo Express

8,2

Meget godt

9,0

Rengøring

7,0

Området

8,4

Service og personale

8,2

Overnatningsstedets tilstand og faciliteter

Anmeldelser

Verificeret

8/10 Rigtig godt

Buena.y agradable estancia
JOSE GUADALUPE, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Limpio y buena atención
Fernanda, rejse på 2 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

Personal muy amable
Maricela, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Todo excelente, buen servicio, el desayuno incluido aunque es ligero es bastante y suficiente. Toallas limpias o nuevas. Muy recomendable sobre todo por el costo muy accesible.
Raul, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Muy amplia la habitación
Angel Francisco, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Buena ubicación y la propiedad bien
miguel angel lopez, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Good place to stay.
Ofelia, rejse på 2 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

I really enjoy my vacation in this hotel
Reynaldo, rejse på 10 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

Hotel muy limpio y accesible
MARLON, rejse på 1 nat
Verificeret

8/10 Rigtig godt

Muy tranquilo y habitaciones muy comodas, todo lo que se necesita para un buen descanso.
octavio, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Great place .. cerca de todo....great people.....allá is great ....5 star place...
Jorge, rejse på 3 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

Muy buen servicio de hospedaje para ocupación por trabajo. Precio/Calidad están muy equilibrados con las instalaciones y servicios. Muy limpio, Buen trato.
Ricardo, rejse på 4 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

Muy bien un lugar céntrico y cómodo.
Gabriel, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Great hotel and extremely clean.
Rogelio, rejse på 3 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

Excelente ubicación y servicio
Marcelino, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Cómodo, céntrico y de buen servicio

El hotel es cómodo y el personal es servicial y cortés
Rejse på 2 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

The place is amazing and the staff is truly kind.
Rogelio, rejse på 12 nætter
Verificeret

6/10 Godt

Sindesayuno solo cafe galletas y jugo
Jose, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Instalaciones limpias
Martin, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Great staff.
Javier, rejse på 2 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

Good location at a reasonable prices.
Miguel, rejse på 1 nat
Verificeret

10/10 Enestående

Es un lugar tranquilo, seguro y muy comodo
Luis Manuel, rejse på 1 nat
Verificeret

8/10 Rigtig godt

Limpia y segura
Roberto, rejse på 4 nætter
Verificeret

10/10 Enestående

Muy bien ubicado, se nos apoyó en nuestras necesidades
Eleuterio, rejse på 2 nætter
Verificeret

8/10 Rigtig godt

Es un hotel céntrico, limpio, tranquilo, de acuerdo al costo. Las habitaciones son bonitas. Recomendable en tu visita a Zamora.
Georgina, rejse på 2 nætter